Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Luffy'nin çözdüğü bir şey olduğunu sanmıyorum.

Öyle bir şeyi cözmus olsa su an Big Mom' a ya da Germa' ya dalmıştı.

Sanji'nin hatası olayları bu noktaya getirmek oldu. Zeki adam ama Luffy'nin buralara geleceğini mi tahmin edemedi. Buna kimse inanmaz. Nami'ye doğru düzgün anlatsa sakın peşimden kimse gelmesin dese Nami ona göre Luffy'ye engel olurdu. Tabi o zaman da luffy işlenmezdi.Keşke 2. planda kalsaydı.
Luffyi görünce zaten şok var yüzünde.Bence arclarda dönüp dolaşıp bossu anca yenen luffynin bu kadar çabuk komutan yenip yanına gelmesine şaşırdı.

Korsanlığı bırakıyorum falan diyebilirdi bence bu kadar ağır konuşmasına gerek yoktu.Luffy anlam veremeyip merak eder peşinden giderdi böyle kızıp Nami tokatlayıp değil.

Luffyi görünce zaten şok var yüzünde.Bence arclarda dönüp dolaşıp bossu anca yenen luffynin bu kadar çabuk komutan yenip yanına gelmesine şaşırdı.

Korsanlığı bırakıyorum falan diyebilirdi bence bu kadar ağır konuşmasına gerek yoktu.Luffy anlam veremeyip merak eder peşinden giderdi böyle kızıp Nami tokatlayıp değil.
Böyle hem kendini hem de Luffy'yi bitirdi. Kendi adamının bile saygı duymadığı birinin bırak kral olmasını kaptanlığı bile sorgulanır. Hayır Luffy bekleyeceğim falan dese de onu kim orada rahat bırakır. Mom başka adamlarını yollayacaktır ya da Germa paket edip Mom'a sunmaya kalkışabilir. Germa Luffy'ye dalsa Sanji ne yapacak? Sanji hata etti, bırak Yonji gitsin boyunun ölçüsünü alsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık