Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 844 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emir almak başka, keyif almak başka.
1.45 den itibaren izle. Sanji böyle yaptı demiyorum ama aklıma geldi.
Çok dramatize edildi olay. Buna karşıyım. Yarın gelsin bölüm bakalım. Bu kadar eleştirilecek kadarsa ben de eleştiririm zati ama adam mıdır soruları falan yersiz. Bu zamana kadar anlayamadıysan adam olduğunu o soruyu da sorarsın işte böyle. Yannış mı reyiiiiiiizzzz :D

Çok dramatize edildi olay. Buna karşıyım. Yarın gelsin bölüm bakalım. Bu kadar eleştirilecek kadarsa ben de eleştiririm zati ama adam mıdır soruları falan yersiz. Bu zamana kadar anlayamadıysan adam olduğunu o soruyu da sorarsın işte böyle. Yannış mı reyiiiiiiizzzz :D
Ya haftalık kimler gömülmedi. Tamam belki bilerek üzerine gidiliyor olabilir ama bırakın gitsinler. Sanji savunulmaya çalışıldıkça daha kötü oluyor. Eleştiriyi eleştirmek saçma geliyor. Kimi der kaptana vurulmaz, otoritesi sarsılmaması lazım. Kimi de planı vardır, yapması gerekeni yaptı. Subjektif bir olayda objektif olmamakla suçluyor herkes birbirini.:D

Bu bölümde duygusala baglamayacaksin da nerde baglayacaksin? Sanji yanlış yapmıştır. O gözyaşları bunun kanıtıdır. Ha o gözyaşı da plan diyorsanız ben öyle planin.....

Sanji'nin planı olduğu düşünüldüğü gibi şimdi de Luffy'nin mevzuyu anladığı konuşulmaya başlamış. Bence ikisi de yanlış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık