Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838: Bropper

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'i gömenler yada G4'ü küçümsemeye başlayanlar olmuş. Ancak şunu unutuyorsunuz, Cracker'ın doğrudan Luffy'e adam gibi saldırısı oldu mu? Ya kılıfın arkasına saklanıyor ya da kaçıyor. Kafa kafaya dövüşsünde görelim. Şimdi bazıları diyecek meyvesi var kullanıyor, tamam kullansın ama meyvesi dışında şu an bir şey yapamıyor Luffy'nin G4 haline. Kaçak saldırıyor. Eğer Luffy, Cracker'ın meyvesini aradan çıkarıp doğrudan Cracker'a dalarsa Cracker görür anyayı konyayı. bu kadar net. Benim önceki yorumlarım belli ama antifan Luffy'ciler de bölümle birlikte bazı şeyleri abartmaya başladılar. Yavaş gidin.

Gerçek bedeni acı çekmeye dayanamıyor heralde. Luffy yenmiştir bence. BM'e alan haber gidebilir ama. Bir sonraki bölümlerde beklenmedik haberler alabiliriz.

Çay partisiyle düğün BM mekanında olacaksa öyle ya da böyle orayı da göreceğiz bence. Bir süre Sanji tarafı gösterilebilir.

@Alpamis Luffy'nin craker karşısında G4 ile zar zor dövüşebileceğini söyleyenlere dediği şey :)

@Monkey D. Luffy tamam.

@Beijin senin ufaktan bir şansın var belki iner.

Nick değiştirmiş :p

@Jason Voorhees yonkou ile dövüşebilecek güç crakerdenasdhghgasjasas

@Millennium Wizard :/

@Izuku Midoriya Dayaktan kurtuldu iyi ki :p

@MDL_Roronoa Çok üzülüyorum bu çocuğa :ühü:

Krakerle baş edemeyen luffy, kaidou falan için kolay lokma değilmiş.

Mihawk en güçlü kılıç ustası. Craker de kılıç ustası. Direkt Mihawk > craker düz mantığı. Craker luffynin kolunu yarıya kadar keserse Mihawk o kolu?

@Vicious Yukarıdaki şahıs için yaptığım yorum senin için de geçerli. Bu bölümle mihawk ve dof arasındaki fark bile açıldı.

Tam da senden bekleneceği gibi saçma sapan ssler almış saçma sapan yerlerden eleştiriyorsun insanları. Burada birkaçı dışında ss alınıp böyle gösterilecek şeyler yok.
Gel gelelim daha dövüşün sonucu kesin değil, öbür bölüme Luffy Cracker'ı sererse bunları attıktan sonra nasıl yüzüne bakabilirsin insanların?

Yami

Orjinal kılıcın püskevit hali olsa gerek.
Bu püskevit olayı çok saçma. Onu kontrol etmek felan. DÜşünce gücüyle mi çalışıyor nedir.
Sebebi neydi ki bu meyvenin ? Diğer tüm meyveleri inkar ediyor varlığını yok ediyor.
Bon clayin kopyalama yeteneğini , mingonun kuklasını bla bla yetenekleri çalmış hep.
Hemde püskevit adı altında :/

Niye ya Sanji'nin hayalindeki Linlin o attığım resimdeki. Reyize bir kıyak yapmasın mı Oda? Bıraksın pudingi, 44. kocası Sanji olsun:D
Öhhhhh :(

Yok la olmasın Oda iyice troll olur öyle olursa hemde bu kadından bir şey bekleyemiyorum bu nasıl BM şuan ki BM güzel tam bir Yonkou kadın Canavar cinsinden, cani,lanet,pislik herşey var kadın da :D Tabi ki bir @Wataame Daisuki değil ama napalım :D :D

Şu davetlileride görelim be artık. Ben bir kaçı erkenci olur gözükür diyordum. :(

@karolla Daha hangi yorumu ss alacağını bile bilmiyorsun. :D Bir konu hariç ne dedimde olmamış o yorumumda? Luffy ciddi dövüşeceğim dedi demişim. Gear 4 kaçınılmaz demişim. Açmadı mı Gear 4'ü? :D Ve bir konu hariç dediğim konuda Luffy Cracker'i döver demişim. :S Onunda hala olma ihtimali var. Ve olacakta düşünceme göre.
Dalga geçmeyi bile beceremiyorsun karolla. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık