Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838: Bropper

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu bu luffu marinefordda mihawka karşı hakisini kullanıp kolunun kesileceğini farketmiş adam. Nasıl şimdi kolunu kestirtti anlamış değilim. Hakisi mi azaldı yavrumun?
Şaşırdı, öyle bir şey beklemiyordu, belki de başka bir şeye yoğunlaştığı için hissemedi, sonuçta kesin bir şey var ki ilk darbesi tamamen beklenmedik bir yerden geldi, daha sonra ise Cracker ordusuna rağmen avantaj sağlayıp saldırdı ve kılıcını isabet ettiremedi.

Normal şartlarda Luffy o darbeyi almazdı anlayacağın.

@Alpamis Luffy'nin craker karşısında G4 ile zar zor dövüşebileceğini söyleyenlere dediği şey :)

@Monkey D. Luffy tamam.

@Beijin senin ufaktan bir şansın var belki iner.

Nick değiştirmiş :p

@Jason Voorhees yonkou ile dövüşebilecek güç crakerdenasdhghgasjasas

@Millennium Wizard :/

@Izuku Midoriya Dayaktan kurtuldu iyi ki :p

@MDL_Roronoa Çok üzülüyorum bu çocuğa :ühü:

Krakerle baş edemeyen luffy, kaidou falan için kolay lokma değilmiş.

Mihawk en güçlü kılıç ustası. Craker de kılıç ustası. Direkt Mihawk > craker düz mantığı. Craker luffynin kolunu yarıya kadar keserse Mihawk o kolu?

@Vicious Yukarıdaki şahıs için yaptığım yorum senin için de geçerli. Bu bölümle mihawk ve dof arasındaki fark bile açıldı.

G4 ile zar zor denk dövüşüyor yani şu an? Dostum senin çelişkilerini ben yazardım buraya da neyse senin gibi bu şekilde prim yapmaya çalışacak biri değilim ne yazık ki.

A
@Alpamis Luffy'nin craker karşısında G4 ile zar zor dövüşebileceğini söyleyenlere dediği şey :)

@Monkey D. Luffy tamam.

Mihawk en güçlü kılıç ustası. Craker de kılıç ustası. Direkt Mihawk > craker düz mantığı. Craker luffynin kolunu yarıya kadar keserse Mihawk o kolu?

@Vicious Yukarıdaki şahıs için yaptığım yorum senin için de geçerli. Bu bölümle mihawk ve dof arasındaki fark bile açıldı.

Arc sonu BigMom inince kaybolma bir yere

Unutma Luffy Lucci'nin avucundan çıkamayacak kadarken yenmişti.
Olan yine sana olacak.

@Raiden

Musti, ikinci ihtimalini daha hoş. Hatta deli öngörü yaptın.

Bize müttefik lazım lakin zaman daraliyor ve Luffy'nin yendiği bilinirse başka adamlar da geleceği için sıkıntı olurdu. Simdi ise Luffy öldü bilindiği için rahatça takılabilir. Müttefik olayı da Pound'un açıklamaları sonrası belli olur. Bu kadın Allah bilir kimlerin canini yakti, çok bilenen vardır emme sağlam biri lazım bunları örgütleyip yılanın başını ezebilecek. Dof arcinda dahi Cavendish, Sai, Barto gibi adamlar çıktıysa burada daha iyileri çıkar.

@Izuku Midoriya

Aynen Veli. Çok darbe yemenin de avantajı var. Yedikce direncin artar. Amiralleri korkutucu yapan şeylerden biri de bu. Hem savunmaları iyi hem dayanıklılıkları. Baksana MF'ye, WB dışında sağlam hasar verebilen yoktu.

Şu balık adam adasından giden patlayıcı patladı mı? Ben çok zorlansa da Craker'i yeneceğini düşünüyorum Luffy'nin. Sonra da bir şekilde kaçacaklar. Sonra Big Mom arkada Kaido ya gidecekler.

Yami

Bu bölümün en güzel tarafı forumda güzel bir turnuva modu oluşturdu :D
İleriye dönük rez almalar , kan , ihtiras , intikam :D
Güzel şeyler.

Ek olarak o bisküvi ile yaptığı kuklalarda ki kılıç orjinali gibi mi yani ? Bu yeteneği ben çözemedim

@Monkey D. Luffy tamam.

Ne var ki benim yorum da. Hala aynı düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık