Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838: Bropper

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada buradaki "bazı" arkadaşların görüşüne göre Cracker'in de kılıç ustası olmaması lazım. Çünkü meyve gücüyle kendine avantaj sağlıyor. :(

Ancak nedense hiç bu konuda bir şey dememişler. İşlerine gelmediği için olmasın? :(

Güncel duruma bakalım:
Shanks kılıç ustası değil. (Haki kullanıyor.)
Rayleigh kılıç ustası değil. (Haki kullanıyor.)
Fujitora kılıç ustası değil. (Meyve kullanıyor.)
Cracker kılıç ustası değil.(Meyve kullanıyor.)
Cracker kılıç ustası değil ama eğer Luffy'i kesemeseydi kılıç ustaları Luffy'i kesemiyor olacaktı. Bknz. Geçen bölüm. :/

Bu durumda Mihawk, Vista, Shiryu ve Zoro kendi aralarında okey oynuyorlar. :(

Aklıma bir şey geldi. Bu Big Mam bir sürü kocası var ve evleniyor. Bir sürü kızı var ya Bonney de ağlamıştı MF da ya WB nin ölümüne ya da Ace in ölümüne ama büyük ihtimal Wb sonra Teach ı yakalamaya falan gidiyor. Wb babası falan olabilir mi?

Yami

Bu arada buradaki "bazı" arkadaşların görüşüne göre Cracker'in de kılıç ustası olmaması lazım. Çünkü meyve gücüyle kendine avantaj sağlıyor. :(

Ancak nedense hiç bu konuda bir şey dememişler. İşlerine gelmediği için olmasın? :(

Güncel duruma bakalım:
Shanks kılıç ustası değil. (Haki kullanıyor.)
Rayleigh kılıç ustası değil. (Haki kullanıyor.)
Fujitora kılıç ustası değil. (Meyve kullanıyor.)
Cracker kılıç ustası değil.(Meyve kullanıyor.)
Cracker kılıç ustası değil ama eğer Luffy'i kesemeseydi kılıç ustaları Luffy'i kesemiyor olacaktı. Bknz. Geçen bölüm. :/

Bu durumda Mihawk, Vista, Shiryu ve Zoro kendi aralarında okey oynuyorlar. :(
Kılıç ustasını eleştirmediler zaten. Kılıç kullanmanın , luffye dezavantajından bahsettiler.
Amaç kesici aletler

Luffy'i gömenler yada G4'ü küçümsemeye başlayanlar olmuş. Ancak şunu unutuyorsunuz, Cracker'ın doğrudan Luffy'e adam gibi saldırısı oldu mu? Ya kılıfın arkasına saklanıyor ya da kaçıyor. Kafa kafaya dövüşsünde görelim. Şimdi bazıları diyecek meyvesi var kullanıyor, tamam kullansın ama meyvesi dışında şu an bir şey yapamıyor Luffy'nin G4 haline. Kaçak saldırıyor. Eğer Luffy, Cracker'ın meyvesini aradan çıkarıp doğrudan Cracker'a dalarsa Cracker görür anyayı konyayı. bu kadar net. Benim önceki yorumlarım belli ama antifan Luffy'ciler de bölümle birlikte bazı şeyleri abartmaya başladılar. Yavaş gidin.
Öyle diyorsun da bu adamın bireysel dayanıklılığını bilmiyoruz kaçıyor ama acıyı sevmiyormuş sanırım bu yüzden olabilir. Diğer türlü adam zırhı kırıyor diye Luffy'i övüyor. Diğer taraftan düşündüğümüzde bu adamın zırhını kıran herkes bu adamı yeniyor mu diyeceğiz. Luffy G4 ile 2 vuruşta parçalıyor zırhı bir de. O zaman bu zırhı parçalayan veya kıran biri bu adamı yener mi diyeceğiz?

@Raiden

Musti, ikinci ihtimalini daha hoş. Hatta deli öngörü yaptın.

Bize müttefik lazım lakin zaman daraliyor ve Luffy'nin yendiği bilinirse başka adamlar da geleceği için sıkıntı olurdu. Simdi ise Luffy öldü bilindiği için rahatça takılabilir. Müttefik olayı da Pound'un açıklamaları sonrası belli olur. Bu kadın Allah bilir kimlerin canini yakti, çok bilenen vardır emme sağlam biri lazım bunları örgütleyip yılanın başını ezebilecek. Dof arcinda dahi Cavendish, Sai, Barto gibi adamlar çıktıysa burada daha iyileri çıkar.

@Izuku Midoriya

Aynen Veli. Çok darbe yemenin de avantajı var. Yedikce direncin artar. Amiralleri korkutucu yapan şeylerden biri de bu. Hem savunmaları iyi hem dayanıklılıkları. Baksana MF'ye, WB dışında sağlam hasar verebilen yoktu.
Aynen İsmail. Muhtemelen dediğim gibi olacak. Luffy ortaya çıktığında "Sen ölmemiş miydin lan!" diyecekler ama iş işten geçmiş olacak.

G4 esnasında tamamen Busoshoku'ya yoğunlaştığından kullanamıyor olabilir. Hak veriyorum bence de işlenmeli artık.
O zaman g4 çok kusurlu bir teknik, değişik meyveler ve yetenekler var, aktif kullanması lazım.
K. Hakisi bir Px karşısında tanıtıldı, sonra Caribou sezdi bıraktı, dövüşler ne kadar anlıkta olsa bazı şeyler hafiften gösterilmeli.

Tek Luffy değil diğer karakterler üzerinden de olabilir bu, Ray müzeyede evinde olduğunu iyi kötü anlıyor, tüm adayı tarıyor, arkası dönüp fili indiriyor ve Luffy'ye göre hayvanları değerlendiriyor ama diğerlerinde tık yok.

Kılıç ustasını eleştirmediler zaten. Kılıç kullanmanın , luffye dezavantajından bahsettiler.
Amaç kesici aletler
Ben onların ne demek istediklerini gayet iyi anlıyorum sen merak etme. Kılıç ustası olan adamla olmayan adamın kılıç saldırısı bir mi? Ondan neden bahsetmediler? Neden Cracker'in kılıç ustası olmadığını yazmadılar.

Ben Çözdüm bunları.

Yami

Ben onların ne demek istediklerini gayet iyi anlıyorum sen merak etme. Kılıç ustası olan adamla olmayan adamın kılıç saldırısı bir mi? Ondan neden bahsetmediler? Neden Cracker'in kılıç ustası olmadığını yazmadılar.

Ben Çözdüm bunları.
Yalnız Shanksın kılıç ustası olmadığına dair bir bilgi yok. Aksine Kılıç Ustası olduğuna dair bilgiler var.
Kesin konuşmuşsun o yüzden diyorum belli olmaz.

Simdi Luffy'nin normal halinin Mihawk kolunu alıyordu. K.haki kurtardı.

Ama her zaman kurtarmiyor, ornek Cracker. Orada da b.haki devreye giriyor. Ancak b haki olmasa kolu komple kopabilirdi.

Lakin haki de biten bir şey malum. Burada da Luffy deposunun büyüklüğü ile yirtiyor. Herkes g4'u o kadar uzun sure kullanamaz.

Mangaka kendince uzuvlarını uzatip açık verme dezavantajını kapatmaya çalışıyor.

Dezavantaj yok değil yani ama haki ile bu is hallolabiliyor anlayacağınız. Su an hakisi ortalama bir de. İleride daha da iyi olacak.

Çok da abartmamak lazım yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık