Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838: Bropper

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks da işini biliyo he tayfadan ayrı geziyo ama benn Beckham dan da ayrılmıyor :)
Ayrıca craker Dofun gözlüksüz haline benziyo gerçi hiç görmedim ama gülüşü fln andırıyor

Bu klon isi çok can sıkıcı. Bunun sonu yok. Atiyorum Kaido ejder zoani bir bakmissiniz kopya ejderler falan :(

Bu nedir ya. Dof klon yaptı, yapsın da nasıl? Cracker yapti iyi de nasil? Mantigi hiçe sayıyor.

Manga tartışmak zorlaşıyor. Hani o kadar tartisiyoruz ama hiç ihtimal vermedigimiz, en mantıksız gördüğümüz ihtimal bile gerçekleşebilir.

Öncelikle lütfen Dof vs Cracker mevzusunu buraya taşımayın, tüm konularda Dof fanlarının ve Dof sevmeyenlerin atışmasını görmek çok can sıkıcı.

Bölüme gelirsek, Cracker'in tasarımını oldukça beğendim. Zırhın içindeyken G4'süz Luffy'nin kolunu kesememişti kılıcıyla fakat kendi bedeniyle G4'lü kolu kesiyor adam. Buradan kendi bedeniyle hakisini daha iyi kullandığı sonucunu çıkarabiliriz sanırım.
Mom'un ayna dünyasına erişimi yoksa eğer Chopper ve Carrot'un hareketlerini takip edemeyecek, kritik nokta bu.
Nami yalnız kaldı o ne yapacak acaba? Homies üzerinde hakimiyeti kurmuş gözüküyor :D
Brook ve Pedro da harekete geçmeli artık, kaç bölümdür saklanıyorlar anca.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık