Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838: Bropper

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karolla

Yonkoulara abi çekenler de pek ala yonkou olabilirler. Örnek: Teach

Wb'ye baba çekiyordu ama gitti yonkou oldu.

O değil de bu süpernovaların tayfaları çok ezik la. Urougenin tayfa, lawın tayfa falan pek güçlü kimse yok gibi duruyor. Hele begenin tayfa nedir la.

illa enfes meyvelere sahip olmak zorunda değilsiniz.
Enfes meyve olmaz kabül de bisküvi ne be hocam? Kalifa'nın sabun meyvesi vardı onu kabul ederim, çünkü doğal bir kimyasal. Ama yiyecekler de hiç doğallık yok. Bu meyve şu manaya geliyor. Bir insan uygarlığı, bu meyveleri yaptı. Sırf mesaj vermek için sanki bu meyve. Öyle zorlama bir meyve işte.

Orası öyle tabi. Yenilirse o seviyenin adamı değilmiş deriz yolumuza bakarız. Ha bir de Bigmom gibi düşünüp "Büyük ama boş konuşan bir böcek." deriz aynı zamanda. :/

Bigmom düşecekse bu isimler gelecek zaten.
Bonney-Bigmom'ın kızı olabilir.
Kid-Kaido bunu Luffy'ye haber versin diye yolladı. Bu arc'ta çıkmayabilir ama.
Killer-Kaido öldürmediyse ağasının yanında gelir bu da. :/
Hawkins-Müzikçi zibidi gibi Kaido'ya -sama falan demediyse bu da gelebilir.
Bege-Mom'a kazık atmak için orada durduğu çok belli.
Oruç-Zaten belalı bu adamlarla. Kesin damlar düğüne.

Baya bir nova var bu işin içinde. Germa falan da isyan etti mi kan gövdeyi götürür artık. :S
o tırnak içi yazı nedir öyle :/
Begeye bi sie çekerim ilk geberecek nova Big mamın büyüklüğünü görmek için mangaka Luffy'nin elinden kaçırdığı Sanji niyetine kellesini alacak her türlü. Bu konuda aşırı iddialıyım bu adam gidici.
Germayı hiç sevmedim aşırı failler benim için bi ablayı birde sapıklıklarını sevdim. Arada bunları da kaynatsa Kraliçemiz, bende iyisi olmaz :flaugh:

Enfes meyve olmaz kabül de bisküvi ne be hocam? Kalifa'nın sabun meyvesi vardı onu kabul ederim, çünkü doğal bir kimyasal. Ama yiyecekler de hiç doğallık yok. Bu meyve şu manaya geliyor. Bir insan uygarlığı, bu meyveleri yaptı. Sırf mesaj vermek için sanki bu meyve. Öyle zorlama bir meyve işte.
Bencede tırt :D
Alıntıladığın cümleyi yazma amacımı kaçırdın herhalde.
Kurduğum cümleyle; bakın beyler meyve illede enfes olmasa bile meyve yeteneğiniz marco gibi veya herhangi kimse gibi yine de bir İmp. has adamı olabiliyorsunuz mesajını vermek istemiştim.

o tırnak içi yazı nedir öyle :/
Begeye bi sie çekerim ilk geberecek nova Big mamın büyüklüğünü görmek için mangaka Luffy'nin elinden kaçırdığı Sanji niyetine kellesini alacak her türlü. Bu konuda aşırı iddialıyım bu adam gidici.
Germayı hiç sevmedim aşırı failler benim için bi ablayı birde sapıklıklarını sevdim. Arada bunları da kaynatsa Kraliçemiz, bende iyisi olmaz :flaugh:

Bencede tırt :D
Alıntıladığın cümleyi yazma amacımı kaçırdın herhalde.
Kurduğum cümleyle; bakın beyler meyve illede enfes olmasa bile meyve yeteneğiniz marco gibi veya herhangi kimse gibi yine de bir İmp. has adamı olabiliyorsunuz mesajını vermek istemiştim.
Bigmom ağzıyla konuştum işte. :(

Bilmiyorum ama ölürse de umrumda olmaz. Aslında gerçekçi olması adına gayet iyi olurdu. Koskoca Yonkou ile kapışıp kayıp vermemek olmazdı. (Oldu) Op söz olduğu için pek ümitli değilim.

Bigmom ağzıyla konuştum işte. :(

Bilmiyorum ama ölürse de umrumda olmaz. Aslında gerçekçi olması adına gayet iyi olurdu. Koskoca Yonkou ile kapışıp kayıp vermemek olmazdı. (Oldu) Op söz olduğu için pek ümitli değilim.
Nerde Mf deme. Orda çok çok bariz şekilde denizciler üstünde. üstüne Hasta bir kaptan sonra
Aceden,
eski 3 numara thatchden
ve Karasakaldan yoksun
ve de ihanetin olduğu bir tayfa vardı.

Şu faktörler resmen tayfanın gücüne inanılmaz zayıflatacak faktörler.
şu etmenleri bazen gözden kaçıyor.

Sonra lan Vergo monet daha dün öldü ondan sonraki arcda kedi ile köpek faça yedi, gözün doysun :S Yani bence bu konuda düzelmeler var, ha hala sorun teşkil eden olaylar var Diamente ölmeliydi banko işte o zaman sana neler yazardım ama hala o konuda eksik ama eskisi gibi değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık