Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838: Bropper

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar anlamadığım bişey var.Big Mom gelirde canlı bulursa görebilir bu son şansı gibi bişey diyor.Yoksa Germayı indirmeyimi kastetti Lufy lerimi?

Big Mom'ın dediği sözü Mangaka bilerek söyletti.:D O böcek büyük konuşuyordu ama boş konuşmuş... Şu yazıyı gördükten sonra emin oldum bir şeylerden ama bekleyelim.:D

Bölüm biraz sonraki sayıya hazırlık olduğundan herhalde pek doyurmadı beni :(
Ben Cracker'i zaten sevmiştim o yüzden pek bi değişiklik olmadı o konuda. Ama bu kadar da güçlü beklemiyordum birçok kişi gibi. Ödülü bile adamı tam yansıtmıyormuş baksanıza posterinde de zırhı var daha adamın gerçek gücünden haberleri yok. Bu adamı sevdim, yonkou adamlarının boş çıkmaması da sevindirici.
Bence Cracker Jack'ten de çok aşağı değilmiş yani.(Cracker vs. Jack :D)

Kılıç ustalarının Luffy'e anti olmalarına dair bölümde bir şey yok bu arada :) Hiç beklenilmeyen bir anda çıktı ve kesti Cracker. Çok şe'yapmayın yani :D

En baştan beri Luffy'nin bu adamı yenebileceğini ama çok fazla efor sarf edip bitap düşeceğini savundum. Bu yüzden de ciddi bir vs. de beklemiyordum ve yanıldım.
Şimdi iki ihtimal var gördüğüm kadarıyla:

1. ihtimal; Luffy "Bana başka çare bırakmadın!" diyip sakladığı bir tekniğini kullanıp Cracker'i yener. Bu ihtimal hoşuma gitmiyor yani istemiyorum inşallah olmamıştır :) Çok tutarsız hale gelir daha önceki zor duruma düşmeleri. Yine de erken konuşmak istemiyorum Oda altını doldurabilir tabi.

2. ihtimal; Nami kankalar vasıtasıyla vs.ye müdahale eder ve Luffy'ye yardım eder. Bunun biraz ucu açık ama Nami'nin orada bir şeyler yapacağı kesin zaten ama ne ölçüde olur bilemiyorum. Zaten en son bir şeyler istiyordu onlardan.
İki ihtimal bir arada da olabilir ayrıca :)

Ertesi sabah dediğine ve BM'ın Cracker'den haberi olmadığına göre Luffy yenilmemiş diye tahmin edebiliriz. O zaman Cracker de indiğine göre BM da öyle veya böyle inecektir, bu kadar işlenmişken ve zayıflamışken iner bu kadın bence.

Ek olarak Cracker amiral falan etmez.
Shanks'in pantolon da çok iyiymiş, adam rahat ya :D
Adam bildiğin kesti yav:p Beklenilmeyen ne demek, gel beni kes mi desin rufi:D Açık yarattı ve hakkıyla kesti haki kaplı o kolu.

Bende senin gibi Nami gelir Luffy'i kurtarır diye düşünüyorum ama Crak'ın düşmesine ihtimal vermem. Adam öyle hile hurda yenilecek bir tipe benzemiyor. Belki tongaya getirip etkisiz hale getirirler ama esaslı bir dövüşte kaybetmez.

Büyük ihtimal etkisiz hale gelecek Nami sayesinde, sonrada bropper ile birlikte düğüne giderler. Sonrası zaten malum Linlin'in emrine girecekler:D

Adam bildiğin kesti yav:p Beklenilmeyen ne demek, gel beni kes mi desin rufi:D Açık yarattı ve hakkıyla kesti haki kaplı o kolu.

Bende senin gibi Nami gelir Luffy'i kurtarır diye düşünüyorum ama Crak'ın düşmesine ihtimal vermem. Adam öyle hile hurda yenilecek bir tipe benzemiyor. Belki tongaya getirip etkisiz hale getirirler ama esaslı bir dövüşte kaybetmez.

Büyük ihtimal etkisiz hale gelecek Nami sayesinde, sonrada bropper ile birlikte düğüne giderler. Sonrası zaten malum Linlin'in emrine girecekler:D
Her zamanki gibi farklı bir manga okuyorsun, ne diyeyim bekleyip görelim :D

Bölüm bağırıyor Luffy Crakeri yendi diye. Sabah olmuş hala dönmemiş Cracker. Luffy o kadar saat dayanamaz bu dövüşe yenilse BMnin haberi olurdu illaki. Naminin sahnesi de boşa değil kimse bir şey dememiş. BMnin kalesine sızmış bile olabilir şimdiye. Brooklar da içeri daldığına göre O düğün berbat olacak. @karolla ss al diğerini boşa almıştın bak net konuşuyorum bu defa :D
Cracker sağ kolu diyordum hep geçen konuşmalar biraz daha güçlendirdi. Kesin bir şey duymadık gerçi ama öyle olduğu hissi bu bölüm biraz daha büyüdü.

adam amiral seviyesinde çıktı :( bunları görünce wb nin tayfası çok güçsüz gibi geldi.
WB nin tayfada Jozu [ Mihawk bile kesemedi ] - Marco [ anca amiraller indirdi ] üstüne Ace var üstüne 4. Tümen komutanıda ölü + Vista :p
WB'de 15 tane adam bunlarda 3-4 tane adam var olsun o kadar :D

Çok düșük bir ihtimal olsada dövüşün hala devam ediyor olma ihtimali var mı acaba? Hem luffy kendi için bir ilki gerçekleştirir. Gerçi g4 ün süresi bittikten sonra Crackere karşı nasıl dayanacak oda ayrı bir mevzu.
Meyve uyandırma ile karşı koyar belki.

Sonuçta vücudunu hareket ettirmese bile uyandırmışsa meyveyı kontrol edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık