Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838: Bropper

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karolla

Craker yenilseydi crakerin ürettiği adamlar da yok olurdu. İçine bigmom ruh koydu diye fiziksel yapısını da sahiplenmedi ya.

Bu klon isi çok can sıkıcı. Bunun sonu yok. Atiyorum Kaido ejder zoani bir bakmissiniz kopya ejderler falan :(

Bu nedir ya. Dof klon yaptı, yapsın da nasıl? Cracker yapti iyi de nasil? Mantigi hiçe sayıyor.

Manga tartışmak zorlaşıyor. Hani o kadar tartisiyoruz ama hiç ihtimal vermedigimiz, en mantıksız gördüğümüz ihtimal bile gerçekleşebilir.
+1 Aynen ya bunlar benim de hoşuma gitmiyor. Bu bölüm Luffy'nin yaptığı organ tekniği mi ney de bu sınıftan. Gatling gibi çizmemiş Oda, onun yine bi mantığı vardı.
şimdi mingoya bazıları amiral seviyesi diyordu bazılarıda amiralin bir tık altı peki bu adam şuanda mingodan güçlü ise ve dressrosada luffy g3 ile fujitoraya hasar veya yumruklayıp fırlatabildıyse fakat crackere ne g2 ne g3 etki etmiyor ve g4 ile zorlanıyorsa seviyesi ne oluyor :D
Sen Dof fanlarına pek takılma :D Zaten onlar dışında Dof'u amiral gören yoktur.
Asıl bombayı belli oldu ya düğün hediyesi değiş tokuşundan bahsediyor BM. Kesin bizimkilerden aldıkları bomba patlayacak.
Aynen unuttuk bombayı yine :) Tam yeri sanki şimdi.

Bence de Sanjinin kardeşlerin de meyve var teknolojide kullanıyorlar Sanjinin meyvesiz salt halini gücünü gorunce hepsi dumur olcak

acaba... nami yağmur yağdırıp bisküvileri eritebilir mi? luffy ye anca öyle yardım eder. bisküviler eriyince sadece haki ile kalkan oluştursa değişik bi vs olur.hatta belki ağaçlarda "mom bize hiç su vermiyor" falan deyip bizim tarafa geçerler :D hahaha

Bu adamı alsa bile üstüne koyup ilerleyebilir mi ? :/
Çok zor rakip len bu. Rob Lucci vs si gibi olucak galiba
Bu yoruma çok katılıyorum. Üstelik adamı alsa bile yara bere içinde ya da nr bilim durumu ağır olabilir. Rob Lucci'den sonra kaldığı gibi ortada yığılıp kalabilir.

Ben Bu Crackerin Yunan Mitolojisindeki Krakenden Esinlenildiğini düşünüyorum bildiğiniz gibi suda yaşayan 8 tane kadar kolu olan bir su canlisi karada yaşayamaz bu bizim crakerda karada yaşayan zayif noktasi su olan bi arkadaşimiz olabilir bence nami ağaç abilerden yardim alarak crackeri bir şekilde etkisiz hale getiricek ve choperlar ayna ablanin yardımıyla direk partinin ortasına dalıvericekler hey hey tutar bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık