Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838: Bropper

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır. Cracker bisküviden zırh yapmış, Koca Ana'da o zırha ruh vermiş.
Anladım. Bu Pedro'ların bahsettiği zırh ama? Bu Cracker'in kullandıkları da Cracker'in dediklerin anladığım kadarıyla Big Mom'ın ruhu yok? İstediğim gibi hareket edebilirler felan diyor. Ama göremedikleri ya da kendisine uzak kalanların hareket edebilmesi için Big Mom'ın ruhu kullanıldı?

Çok düșük bir ihtimal olsada dövüşün hala devam ediyor olma ihtimali var mı acaba? Hem luffy kendi için bir ilki gerçekleştirir. Gerçi g4 ün süresi bittikten sonra Crackere karşı nasıl dayanacak oda ayrı bir mevzu.

Evet o ayrı bir şey, Mom'un diğer can verdikleri gibi. Ama Cracker'ın dövüşürken ürettiği klonlara da o can veriyor dediğini sandım Smoker'ın.

Yanlış anlaşılma. :/
Sanırsam o da Cracker'in yaptığı klonlardan biri. Ama artık belli bir mesafe bağlantısı mı olması gerekiyor da Cracker her zaman temasta bulunamayacağı için ordakinin içine Big Mom'ın ruhu konulmuş? Bunu tam anlayamadım.

Anladım. Bu Pedro'ların bahsettiği zırh ama? Bu Cracker'in kullandıkları da Cracker'in dediklerin anladığım kadarıyla Big Mom'ın ruhu yok? İstediğim gibi hareket edebilirler felan diyor. Ama göremedikleri ya da kendisine uzak kalanların hareket edebilmesi için Big Mom'ın ruhu kullanıldı?
Bisküviden zırh yapmış, oraya bırakmış. Kendisi ile bir alakası yok yani o zırhın. Koca Ana'nın ruhu ile hareket ediyor. Şu an Cracker'ın yanında olanlar, kendi kontrolünde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık