Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law luffy den fazla iş yapmiştır diyorum kanıtım da ödülü. Yapmadığına dair varsa kanıtın buyur göster.
Yukarıda yazdıklarıma dayanarak söylüyorum bunları ve hala anlamıyorsun.
400 üstü için yazdığımı 3 defa soyledim. Altı için örnekler olduğunu 2 defa söyledim.
Harbi sen neden anlamıyorsun ya? :mad:
Trolleri anlayamıyorum kardeş. :p Dillerimiz farklı. Birazda geç cevap yazdım kusura bakma. :) Luffy'nin Law'dan daha fazla iş yaptığına dair kanıt istedikten sonra beni bir gülme aldı. :D

Bana gore Crackere kucumsememek lazım.Çünkü her ne kadar ödul gucu yansıtmasada bu adamın tecrubesinin Luffyden fazla olduğu bir gerçeği var.Olay vs olayına gelirse Crakerle la Luffy arasında vsnin kazanını o andaki belli unsunlar veya olaylar kazanını belirler ve bana gore suan Luffy Crackere yenemez ama yenilcğinide dusunmuyorum.

Trolleri anlayamıyorum kardeş. :p Dillerimiz farklı. Birazda geç cevap yazdım kusura bakma. :) Luffy'nin Law'dan daha fazla iş yaptığına dair kanıt istedikten sonra beni bir gülme aldı. :D
Bulamayınca gülmekten baska bir sey gelmez tabi aklına.
Zaten nasıl gelsin dimi.
Zar zor bir şeyler giriyor öyle boş şeylerle doldurma sen :D
Bak yazdım gene istediğini seç anla sen kardeşim.
Anlayamadığın yer olursa çekinme sor yardımcı olayım kardeşime.

Bana gore Crackere kucumsememek lazım.Çünkü her ne kadar ödul gucu yansıtmasada bu adamın tecrubesinin Luffyden fazla olduğu bir gerçeği var.Olay vs olayına gelirse Crakerle la Luffy arasında vsnin kazanını o andaki belli unsunlar veya olaylar kazanını belirler ve bana gore suan Luffy Crackere yenemez ama yenilcğinide dusunmuyorum.
Cracker'i küçümseyen zaten saçmalamış olur :)

Sen tecrübe diyince aklıma geldi. Seride Oda'nın da onayıyla karakterler zirve güçlerine orta yaşlarda ulaşıyorlar. Ama yaşın bundan başka bi artısını henüz seride görmedik ya da ben ıskalıyorum. Baktığımızda bizimkiler hep kendilerinden tecrübeli olması gereken rakiplerle karşılaşıyorlar ama daha hiçbir tecrübe esintisi görmedik vs.lerde. Tam tersi villain'lerin tek yaptığı bizimkileri küçümsemek oluyor. Müthiş bir tecrübe bravo! :alkis:

Artık bu eleştirim Oda'ya mı yoksa direkt shounen mantığına mı varıyor bilemiyorum ama bir eksik var sanki.

Bin kollu herifi görünce Zoro'nun Ashurası akla gelmiş herhal. Zoro gelir diyenler olmuş. :D

Arkadaşlar Zoro Wanoya gidip shogunla mı dövüşsün , orada tayfayı mı korusun Wanolu samurayları mı eğitsin. :D Adam zaten ne yapacağını şaşırmıştır. Bir de gelsin burada Crackerle mi ilgilensin? :D

Siz Zorodan şunu yapmasını bekliyorsunuz herhalde. :D

Biliyorum çok da ciddi olarak yazmadınız ama ben ciddi olarak yazmadım. :S

Bulamayınca gülmekten baska bir sey gelmez tabi aklına.
Zaten nasıl gelsin dimi.
Zar zor bir şeyler giriyor öyle boş şeylerle doldurma sen :D
Bak yazdım gene istediğini seç anla sen kardeşim.
Anlayamadığın yer olursa çekinme sor yardımcı olayım kardeşime.
Law: Dof u Luffy yendi.
Weevil in annesi: Hasirsapka Dof u yenmiş.
Big mom: Dof u yenen Luffy yi durdurmaya Crakerı gönderiyor.

://////

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık