Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Köleleri salarak WG'nin imajına çok zarar vermiş olabilir ama Luffyninki daha çok basıyor gibi sanki.
Doğrudan dünyanın en büyük oluşumunun merkezine tek başına saldırıp, o merkezi yerle bir etmek, tanrı olarak görülen kişileri öldürüp, kölelerini serbest bırakmak azımsanmayacak bir şey. Luffy bir Dünya Asili'ne yumruk atınca herkes coşuyor, Tiger bırak yumruk atmayı, adamların yaşadığı yeri basmış, sonra da şehri yakmış. Sanırım sen sadece köleleri saldığını sanıyorsun, fakat verdiği zarar bundan çok daha fazla.

Luffy g4'e geçer. KKG yapıştırır. Adama etkisi olmamış gibi görünür. g5 sinyali verilir. Adam çöker. Tam sizlik senaryo. :oleyo:

Ne yaptığını bilmediğimiz kişilerle ilgili degerlendirmede bulunurken küçümsemen çok saçma. Ki bildiklerimizle ilgili bir shichi olarak hükumete ihanet etti ya bu. Ödülü yuksek demek ki yapmiş bir seyler. Yapmasa yüksek olmaz basit düşün derken bunu kastediyorum anlamıyorsun :(
Ayrıca çözümlememin 400ün üzerindekiler için olduğunu ve altındakiler içinde ornekler olduğunu belirtiyorum kaçtır niye anlamiyorsun :(
Sonra tehlikeliliği beliryenin yaptıklarına göre belirlendigini robinin biraz pasif kaldığınıda mesela daha aktif usoppun onu hatta sanjiyi gecmesini de yazdım gene anlamadın hala robin diyorsun :(
Nami, brook için de fazla değil, oncesini görmüyorsun. Denizcilerin her şey den haberi var madem balikadam adasiyla, punk hazarddan haberleri yok mu yani? Bunu da soylemeye çalışıyorum yine anlamıyorsun :(
Bu tartışma kısır çünkü sen ısrarla anlamıyorsun :(
Tamam. Bende senle tartışmak istemiyorum artık. Law Luffy'den fazla iş yapmıştır dediğinde ciddi değilsin sandım. Ama bildiğin troll king çıktın. Nami'de Barto ile aynı derecede iş yapmış ki onunla ödülü aynı artmış :( Sana ödüllerinle iyi günler geçirmeni dilerim. :D

Tamam. Bende senle tartışmak istemiyorum artık. Law Luffy'den fazla iş yapmıştır dediğinde ciddi değilsin sandım. Ama bildiğin troll king çıktın. Nami'de Barto ile aynı derecede iş yapmış ki onunla ödülü aynı artmış :( Sana ödüllerinle iyi günler geçirmeni dilerim. :D
Law luffy den fazla iş yapmiştır diyorum kanıtım da ödülü. Yapmadığına dair varsa kanıtın buyur göster.
Yukarıda yazdıklarıma dayanarak söylüyorum bunları ve hala anlamıyorsun.
400 üstü için yazdığımı 3 defa soyledim. Altı için örnekler olduğunu 2 defa söyledim.
Harbi sen neden anlamıyorsun ya? :mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık