Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Moria'nın meyvesi gerçekten çok daha iyi kullanılabilirdi ya, Moria olduğu için o tarz meyveleri ciddiye almıyorsunuzdur bence. Kullanabilen adamın elinde o meyve neler yapar, bir düşünün. :/
Gücü Kısılan Meyveler diye bir konu vardı, Kage Kage no Mi'nin gücü Moria'ya verilerek kısılmış diyorduk zaten :D Ciddi manada güçlü bir meyve ama zombi yapmak gibi gereksiz işlerde kullanıldı maalesef.

Yami

O değilde bu kadın Ruh formunda logia tarzı bir şeye dönüşmesin :D
Mingonun bir ip ile yaptıklarından sonra düşünemiyorum her şeye açık bu meyve.

Ozaman D. Nin iradesinden dolayı falan mom belki luffye bir şey yapamaz.
Ya Big Mom da D. ise? o_O
Gücü Kısılan Meyveler diye bir konu vardı, Kage Kage no Mi'nin gücü Moria'ya verilerek kısılmış diyorduk zaten :D Ciddi manada güçlü bir meyve ama zombi yapmak gibi gereksiz işlerde kullanıldı maalesef.
Aynen öyle, Big Mom'da da aynı hayal kırıklığını yaşamayız diye düşünüyorum ama, bakalım.

@gyjbsch
Fuji seviyesinde ki Carrota bak :D :hhh:
Nami'nin kurtulduğu kişiye yakalaniyor ve kurtulamiyor :D
Bir de diyordun niye Carrot yakalanmiyorda Nami yakalaniyor, al sana yakalandi. Carrot anca yanci olur.
Önce Kanıt göster kardeş.:D Sen Nami'nin ne pislik olduğunu bilmiyor musun? Carrot sen onu tut ben yardım çağırıyorum deyip kandırmıştır ya da Carrot'a çelme takıp kaçmıştır.( misal köpek görünce ben.)

Luffy kimlere karşı ne hallere düştü, Carrot'ta biraz gevşek davranmış olabilir.

Bekleyip görelim.
Ne alaka bu ?
Yetenek konuşmuş. Perona bizim tayfayı tekleyebilecek biriydi. Usopp yakalanmadı mesela.
Özellik meselesi. Naminin iklim aygıtı kurtarmış. Fiziksel güç gerektiren yerde de Carrot kurtarır.
Çok alakasız yorum.
Anlamaz o, Carrot ile Nami'yi kıyaslayan biri sonuçta.:D Nami yanına Robin'i, Chopper'i, Brook'u hatta Franky'yi alıp da gelsin.

Yami

Neler çıkacak neler.O ruh meyvesi çok über bir sey olacak.Netten spiritüalizmi araştırayım biraz :D
Nedense ben Logia gibi hissediyorum çok saçma gelebilir ama :D
Brook ve Gölge meyvesinin hiyerarşik üstü olan bir meyve sanırım. Paramecia yetmez ona über olacak ya.
O değilde umarım Kaido meyvesiz olur diyecem ama Hayvanlar kralına yakışır bir zoan gelecek sanırım hof.

Big Mom , Obitonun Mangekyosu gibi olabilir.

SS'de olsa işe yarardı da burada Luffy paşamıza etki etmeyecek :oleyo:
Zaten doğru dürüst etki eden oldu mu ki? Croco ve Kuma etti desek azıcık da Ceasar nefessiz bıraktı :D
Ruh meyvesinden ben bile on teknik çıkartırım oda rahat yüz teknik çıkartır bekleyip görmek lazım :(
Edit
Ruh emme
Ruh verme
Ruh hasatı(topluca alıyor)
Ruh dağıtımı(birden fazla kişiye ruh veriyor)
Ruh doldurması(bir kişiye birden fazla ruh veriyor)
Ruh aktarma
Ruh kontrolü
Ruhani nesneler(kılıç benzeri, kestimi direk ruh emiyor)
Ruh kalkanı(kendine ruhani kalkan yapıyor dokunanın ruhu emiliyor)
Bunun türevinde bir sürü şey yapılır, kaç oldu? Dokuz olmuş.
Ruh modifikasyonu(insanın kişiliğini falan dahi değiştirebiliyor.)

Son düzenleme:
Önce Kanıt göster kardeş.:D Sen Nami'nin ne pislik olduğunu bilmiyor musun? Carrot sen onu tut ben yardım çağırıyorum deyip kandırmıştır ya da Carrot'a çelme takıp kaçmıştır.( misal köpek görünce ben.)

Luffy kimlere karşı ne hallere düştü, Carrot'ta biraz gevşek davranmış olabilir.

Bekleyip görelim.

Anlamaz o, Carrot ile Nami'yi kıyaslayan biri sonuçta.:D Nami yanına Robin'i, Chopper'i, Brook'u hatta Franky'yi alıp da gelsin.
Ağlama la ağlama Nami kurtulmuş mu kurtulmuş. Carrot kurtulabilmiş mi kurtulamamiş benim için bitmiştir. [ Senin düşünce tarzina göre sana yorum yapiyorum öyle diyordun ya Nami yakalaninca. Her bölüm mangaka sana bir kapak yapiyor la :D]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık