Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi kafa dede gelse Mom'a karşı şansı mı var diyeceğiz? Sugar'dan korumayan haki hiçbir şeyden korumaz.

Mom'u buralara getiren büyük ihtimal meyvesi, kadınlar geri planda kalıyor. Mom'dan H. Haki bile çıkmaz.
Amirallerde aslında yonkou olabiliri bu arc göreceğiz sanırım. Bu arc amiral yonkou Mom iner, gelecek arcta gerçek yonkou Kaido.
İlk 3 amiral diye ayırsak.

Big mom gücü luffy'e etki etmeyince bundan ve luffy'nin iradesinden çok etkilecek ve savaşmadan luffy'e biat edecek.

Yok inmez.Luffy Big Mom'ı tek başına yenemez.Yonkou dahil,oluşumunu devirmek için bir ordu lazım.Bu arc da Luffy'nin yanında kimlerin olduğunu hesap edin Carrot,Nami,Brook vesaire inmeyeceği anlaşılıyor.
Davetliler ve Germa ordusu var. :/

Bu arada Big Mom tırt çıkacak ya. Eminim diğer Yonkou'lar kadar güçlü değil. Meyve zaten hani çok şey yapacak meyve değil gibi. Garip güçleri vardır anca.

Eee kadın olduğu için de fiziksel olarak çok da sağlam olamaz.

Big Mom gidici.

Davetliler ve Germa ordusu var. :/

Bu arada Big Mom tırt çıkacak ya. Eminim diğer Yonkou'lar kadar güçlü değil. Meyve zaten hani çok şey yapacak meyve değil gibi. Garip güçleri vardır anca.

Eee kadın olduğu için de fiziksel olarak çok da sağlam olamaz.

Big Mom gidici.
Ruh meyvesi moria çakması bir şey çıkmazsa peki? Gerçekten güçlü bir meyve olma olasılığı yüksek bence.

Ruh meyvesi moria çakması bir şey çıkmazsa peki? Gerçekten güçlü bir meyve olma olasılığı yüksek bence.
Sana Big Mom'ın düşmesi için ya başkası tarafından hırpalanması gerektiğini ya da daha güçsüz çıkabileceğini, güçlerinin Luffy'ye işlemeyebileceğini söylemiştim hatırlarsan?

Hani fiziksel olarak Shanks, Teach ve Kaido seviyesinde olması imkansız. Şimdi düşününce kendimi hatalı ifade etmişim. Diğer karakterlerle denk seviyeye meyve ile çıkmış olabilir. Yani evet çok güçlü bir meyveye sahip olması gerekiyor.

İşte o meyvenin garip güçleri pek Luffy'ye etki etmezse Big Mom'ın forumda gömülmesi yakındır. Ayrıca Ruh Ruh meyvesi onu düşmekten kurtarabilir mi emin değilim açıkçası.

Luffy 2 kere dayak yiyip 3.de geldiğinde o ruh ruh meyvesi tekrar Luffy'yi yenmesini sağlar mı? Şüpheliyim açıkçası. Çünkü Luffy bir şekilde bir çözüm bulabilir.

Sana Big Mom'ın düşmesi için ya başkası tarafından hırpalanması gerektiğini ya da daha güçsüz çıkabileceğini, güçlerinin Luffy'ye işlemeyebileceğini söylemiştim hatırlarsan?

Hani fiziksel olarak Shanks, Teach ve Kaido seviyesinde olması imkansız. Şimdi düşününce kendimi hatalı ifade etmişim. Diğer karakterlerle denk seviyeye meyve ile çıkmış olabilir. Yani evet çok güçlü bir meyveye sahip olması gerekiyor.

İşte o meyvenin garip güçleri pek Luffy'ye etki etmezse Big Mom'ın forumda gömülmesi yakındır. Ayrıca Ruh Ruh meyvesi onu düşmekten kurtarabilir mi emin değilim açıkçası.

Luffy 2 kere dayak yiyip 3.de geldiğinde o ruh ruh meyvesi tekrar Luffy'yi yenmesini sağlar mı? Şüpheliyim açıkçası. Çünkü Luffy bir şekilde bir çözüm bulabilir.
Big Mom'u hep Kaido'ya çok yakın bir seviyede görmüştüm şimdiye kadar, biliyorsun. O yüzden meyveden de büyük şeyler bekliyorum şuanda. Hani öyle olmalı ki, fiziksel gücü(meyve dahil) kendisine yonkou denmesini boşa çıkarmamalı. Ki, ruh meyvesi gibi bir şey söz konusuyken beklentimin yükselmesi gayet doğal gibi. Bak hani şu adada olan her şeyi, adaya gelmelerini falan hızlı bir şekilde Big Mom'un adamlarının öğrenmelerini de meyveye bağlayabilir miyiz diye düşündüm şuan. Hani belki alakasızdır ama, yine de insanın aklına gelmiyor değil.

Ben de Big Mom'un düşeceği fikrindeyim, diğer ihtimal pek mantıklı gelmemeye başladı özellikle son olaylardan sonra falan. Ama kesinlikle tek başına dövüşmeyecek, bunda da senle hemfikiriz galiba. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık