Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
+1

Morianin meyveye çok benziyor morianin meyve ,gölgenin sahibinin kullandığı teknikleri ve şeytan meyvesi yeteneğinide aktarıyordu.bence bu ruh olduğun için haki gücünü aktarır.

2 luffynin terssimetrik oluşlarından ayna meyvesini tahmin eden arkadaslar vardı tebrikler
Yanlış hatırlamıyorsam şeytan meyvesi güçlerini aktarmıyordu Moria'nın yeteneği.

@gyjbsch
Fuji seviyesinde ki Carrota bak :D :hhh:
Nami'nin kurtulduğu kişiye yakalaniyor ve kurtulamiyor :D
Bir de diyordun niye Carrot yakalanmiyorda Nami yakalaniyor, al sana yakalandi. Carrot anca yanci olur.

Yami

@gyjbsch
Fuji seviyesinde ki Carrota bak :D :hhh:
Nami'nin kurtulduğu kişiye yakalaniyor ve kurtulamiyor :D
Bir de diyordun niye Carrot yakalanmiyorda Nami yakalaniyor, al sana yakalandi. Carrot anca yanci olur.
Ne alaka bu ?
Yetenek konuşmuş. Perona bizim tayfayı tekleyebilecek biriydi. Usopp yakalanmadı mesela.
Özellik meselesi. Naminin iklim aygıtı kurtarmış. Fiziksel güç gerektiren yerde de Carrot kurtarır.
Çok alakasız yorum.

Ne alaka bu ?
Yetenek konuşmuş. Perona bizim tayfayı tekleyebilecek biriydi. Usopp yakalanmadı mesela.
Özellik meselesi. Naminin iklim aygıtı kurtarmış. Fiziksel güç gerektiren yerde de Carrot kurtarır.
Çok alakasız yorum.
Bizim onunla olan tartişmamizi biliyormusun? Eğer bilmiyorsan boşa atladin şuan.
Hem de neresi alakasizmiş Tackti kullandi diye bu naminin gücü olmuyi
Or mu nasil bir mantik bu? Nami yakalandiği halde kurtulmuş mu? Kurtulmuş. Carrot yakalanmiş ve kurtulamamiş.Fiziksel olayla kurtulsaydi o zaman fizikte Carrot aliyorda. Herşey fiziksel güç değil. Önce ki tartişmalarimizda o arkadaş "Niye Carrot yaklanmiyor da Nami yakalaniyor güçsüz işte" gibi değişik yorumlar yazdi. Adam ileri de Fuji seviyesi bile olur yaziyor.
Sana göre alakasiz olayi bilmiyorsun çünkü.

Yami

Bizim onunla olan tartişmamizi biliyormusun? Eğer bilmiyorsan boşa atladin şuan.
Hem de neresi alakasizmiş Tackti kullandi diye bu naminin gücü olmuyi
Or mu nasil bir mantik bu? Nami yakalandiği halde kurtulmuş mu? Kurtulmuş. Carrot yakalanmiş ve kurtulamamiş.Fiziksel olayla kurtulsaydi o zaman fizikte Carrot aliyorda. Herşey fiziksel güç değil. Önce ki tartişmalarimizda o arkadaş "Niye Carrot yaklanmiyor da Nami yakalaniyor güçsüz işte" gibi değişik yorumlar yazdi. Adam ileri de Fuji seviyesi bile olur yaziyor.
Sana göre alakasiz olayi bilmiyorsun çünkü.
Tamam öğrendim de burası kişisel saf tartışmalarını sürdürdüğün bir mekan değil. Forum.
Herkesin yorumuna atlayabilirim. Bağırmana gerek yok. Şuan anladım.
Ama yine aynı görüşte değilim.

Tamam öğrendim de burası kişisel saf tartışmalarını sürdürdüğün bir mekan değil. Forum.
Herkesin yorumuna atlayabilirim. Bağırmana gerek yok. Şuan anladım.
Ama yine aynı görüşte değilim.
Farkindaysan onun nickini alintilayip ona yazdim. Eğer ortaya yazsam dediğinde haklisin. Alintilaya bilirsin de, bu arada bağirmiyorum sadece yaziyorum öyle bir alişkanliğimda yok. Sadece aramizda ki konuşmayi bilmiyorsun diye yazdim ama farkli anladin galiba kusura bakma.
Ayni görüşte olmayabilirsin, saygı duyarim. Spoiler doğru ise olay ortada zaten.

Yapma kardeş nightmare luffy ozun gomu gomu no riffle sını durduruyordu.nasıl unutursun
Oz lastik saldırılarını ilk başta yapamıyordu hatırlarsan, Gomu Gomu no Normal Yumruk falan yapıyordu hatta uzayamadığı için :D Bahsettiğin sahnede Moria'nın gölgesi Oz'un gölgesine girip Oz'un vücuduna biçim veriyordu, o yüzden uzayabiliyordu Oz, meyve kopyalamayla alakalı değildi yani.

Moria'nın meyvesi gerçekten çok daha iyi kullanılabilirdi ya, Moria olduğu için o tarz meyveleri ciddiye almıyorsunuzdur bence. Kullanabilen adamın elinde o meyve neler yapar, bir düşünün. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık