Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nedense ben Logia gibi hissediyorum çok saçma gelebilir ama :D
Brook ve Gölge meyvesinin hiyerarşik üstü olan bir meyve sanırım. Paramecia yetmez ona über olacak ya.
O değilde umarım Kaido meyvesiz olur diyecem ama Hayvanlar kralına yakışır bir zoan gelecek sanırım hof.

Big Mom , Obitonun Mangekyosu gibi olabilir.
Aklıma şimdi Gluttony geldi :good:

Gluttony (グラト二ー Guratonī?, Oburluk),animelerde ve mangada tanıtılan ikinci Homunculus’tur ve her zaman birilerini veya bir şeyleri, canlı veya cansız yemek konusunda heveslidir. Çenesindeki kaslar çok güçlüdür ve korkunç iştahını gidermek için en sert metalleri bile çözebilen tükürüğü asidiktir. Aklı çocuktan farksızdır, başkalarına bağımlıdır ve emirleri Lust’tan alan Gluttony duygusal olarak da Lust’a çok düşkündür. Gluttony’nin Ouroboros dövmesi dilinin üzerindedir. Japonca seslendirmesini ilk animede Yasuhiro Takato ikinci abimede Tetsu Shiratori yapmıştır.

Ayrıca çok kiloludur.

Ouroboros da bi döngüyü temsil ediyor onu da atam :D

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Ouroboros

Yami

Aklıma şimdi Gluttony geldi :good:

Gluttony (グラト二ー Guratonī?, Oburluk),animelerde ve mangada tanıtılan ikinci Homunculus’tur ve her zaman birilerini veya bir şeyleri, canlı veya cansız yemek konusunda heveslidir. Çenesindeki kaslar çok güçlüdür ve korkunç iştahını gidermek için en sert metalleri bile çözebilen tükürüğü asidiktir. Aklı çocuktan farksızdır, başkalarına bağımlıdır ve emirleri Lust’tan alan Gluttony duygusal olarak da Lust’a çok düşkündür. Gluttony’nin Ouroboros dövmesi dilinin üzerindedir. Japonca seslendirmesini ilk animede Yasuhiro Takato ikinci abimede Tetsu Shiratori yapmıştır.

Ayrıca çok kiloludur.

Ouroboros da bi döngüyü temsil ediyor onu da atam :D

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Ouroboros
Aynen big momunda tükürüğü asit :D

Önce Kanıt göster kardeş.:D Sen Nami'nin ne pislik olduğunu bilmiyor musun? Carrot sen onu tut ben yardım çağırıyorum deyip kandırmıştır ya da Carrot'a çelme takıp kaçmıştır.( misal köpek görünce ben.)

Luffy kimlere karşı ne hallere düştü, Carrot'ta biraz gevşek davranmış olabilir.

Bekleyip görelim.

Anlamaz o, Carrot ile Nami'yi kıyaslayan biri sonuçta.:D Nami yanına Robin'i, Chopper'i, Brook'u hatta Franky'yi alıp da gelsin.
http://www.korsanfan.com/konu/811-roko.4621/page-3#post-463491 :/

Ruh meyvesinden ben bile on teknik çıkartırım oda rahat yüz teknik çıkartır bekleyip görmek lazım :(
Edit
Ruh emme
Ruh verme
Ruh hasatı(topluca alıyor)
Ruh dağıtımı(birden fazla kişiye ruh veriyor)
Ruh doldurması(bir kişiye birden fazla ruh veriyor)
Ruh aktarma
Ruh kontrolü
Ruhani nesneler(kılıç benzeri, kestimi direk ruh emiyor)
Ruh kalkanı(kendine ruhani kalkan yapıyor dokunanın ruhu emiliyor)
Bunun türevinde bir sürü şey yapılır, kaç oldu? Dokuz olmuş.
Ruh modifikasyonu(insanın kişiliğini falan dahi değiştirebiliyor.)
Öyle tabii de Oda'dan ne kadar beklenebilir bilemiyorum. Bir de Ruh tam olarak ne OP'da orası da ayrı muamma.
Eğer oğluna yaptığı gibi işliyorsa herkese baya etkili olur sanırım. Ama bu da diğer soruları ortaya çıkarıyor.
Mesala ;
Koka ile korunabilinir mi?
Etki mesafesi nedir?
Etki etmek için ne olması gerekir? (Dokunma vb.)
Etkilenen kişi kurtulabilir mi?
Kurtulmak için neler yapılmalıdır? gibi gibi devam eder gider.

Öyle tabii de Oda'dan ne kadar beklenebilir bilemiyorum. Bir de Ruh tam olarak ne OP'da orası da ayrı muamma.
Eğer oğluna yaptığı gibi işliyorsa herkese baya etkili olur sanırım. Ama bu da diğer soruları ortaya çıkarıyor.
Mesala ;
Koka ile korunabilinir mi?
Etki mesafesi nedir?
Etki etmek için ne olması gerekir? (Dokunma vb.)
Etkilenen kişi kurtulabilir mi?
Kurtulmak için neler yapılmalıdır? gibi gibi devam eder gider.
Düşünsene hakiyle geri çekebiliyorsun falan. Önce BM, Luffy'nin canını emiyormuş. Sonra Luffy bi haki patlaması derken BM'nin ruhunu sömürüyormuş. Ama o kadar fazla ruh varmış ki içinde artık Luffy patlamayayım diye bırakıyormuş. Neyse ben senaryo yazmayayım. :(

Daha bunamadım, ne söylediğimi biliyorum. Minke karşıda atıldı öne çıktı, ama Minkler zatıftı diyenler oldu. Güncel mangada Nami tekrar ağlak paragöz haline döndü ve onu Carrot kurtardı, ormanda defelarca.

Nami ayrıca Zoro ile beraber bu serinin çekirdeği ama biz gücünü konuşuyoruz. Hateri değilim, yani.

Not: Bu avatarıda bana sen vermiştin.

Ağlama la ağlama Nami kurtulmuş mu kurtulmuş. Carrot kurtulabilmiş mi kurtulamamiş benim için bitmiştir. [ Senin düşünce tarzina göre sana yorum yapiyorum öyle diyordun ya Nami yakalaninca. Her bölüm mangaka sana bir kapak yapiyor la :D]
Daha görmedik diyorum bende olay Nasıl oldu ben görmedim en azından sana önceden mi atıyorlar bölümü? Öyleyse gömersin kardeş.

Benim sistemi kabul edersen, geri dönüşü olmaz, önümü açıyorsun bak.

Daha bunamadım, ne söylediğimi biliyorum. Minke karşıda atıldı öne çıktı, ama Minkler zatıftı diyenler oldu. Güncel mangada Nami tekrar ağlak paragöz haline döndü ve onu Carrot kurtardı, ormanda defelarca.

Nami ayrıca Zoro ile beraber bu serinin çekirdeği ama biz gücünü konuşuyoruz. Hateri değilim, yani.

Not: Bu avatarıda bana sen vermiştin.

Daha görmedik diyorum bende olay Nasıl oldu ben görmedim en azından sana önceden mi atıyorlar bölümü? Öyleyse gömersin kardeş.

Benim sistemi kabul edersen, geri dönüşü olmaz, önümü açıyorsun bak.
Carrot Nami'yi kurtardı, bu yüzden Carrot > Nami diyebiliyorsun yani? Herhangi bir bölümde Nami, Carrot'u kurtarsa da Nami > Carrot mu diyeceksin? :/ Ben sadece ortadaki çelişkiyi gösteriyorum sana. :D Güncel mangada falan değil, Nami her zaman paragöz biriydi. Ağlak'dan kastını öğrenmek isterim. :/ Momo ile olan diyaloğu, hareketleri benim de hiç hoşuma gitmemişti ama, ona bir şey diyemem. Ayrıca birinin, başka biri tarafından kurtarılması kötü bir şey değil. Duruma o yönden bakacak olursak Nami öyle ya da böyle, tüm tayfayı kurtaran bir karakter değil mi? Eee? Bir öyle, bir böyle yorumlar yaptığını vurgulamak amacıyla yazdım tamamen. Çünkü ben de henüz bundan daha birkaç ay öncesine kadar yazdıklarını unutmuş değilim. ^^

Yami

Bu kadının hakiye ihtiyacı bile yoktur. Ruh ulen herkesin temel taşı :D
Denizi bile dile getirir bu. Kairosekiler felan halay çeker. Düşündüğüm gibiyse o yüzden düşünmemeye çalışıyorum.
Çok uçuk bir meyve çıkabilir :/

Carrot Nami'yi kurtardı, bu yüzden Carrot > Nami diyebiliyorsun yani? Herhangi bir bölümde Nami, Carrot'u kurtarsa da Nami > Carrot mu diyeceksin? :/ Ben sadece ortadaki çelişkiyi gösteriyorum sana. :D Güncel mangada falan değil, Nami her zaman paragöz biriydi. Ağlak'dan kastını öğrenmek isterim. :/ Momo ile olan diyaloğu, hareketleri benim de hiç hoşuma gitmemişti ama, ona bir şey diyemem. Ayrıca birinin, başka biri tarafından kurtarılması kötü bir şey değil. Duruma o yönden bakacak olursak Nami öyle ya da böyle, tüm tayfayı kurtaran bir karakter değil mi? Eee? Bir öyle, bir böyle yorumlar yaptığını vurgulamak amacıyla yazdım tamamen. Çünkü ben de henüz bundan daha birkaç ay öncesine kadar yazdıklarını unutmuş değilim. ^^
Nami tayfayı kas gücüyle kurtarmıyor ki? Ben arkadaşla onu tartışıyorum, aylardır devam ediyor. Söylediklerin iyi hoş ve doğru ama konu o değil. Troyysi ile aramda Carrot-Nami savaşı var. Carrot savaş gücü olarak benim gözümde değerli ve ben gücünü vurguladıkça o Nami'nin yancısı diyor. Tüm dava bu, sence Carrot, Nami'den zayıf mı? Konu tamamen Carrot yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık