Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 835 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nami tayfayı kas gücüyle kurtarmıyor ki? Ben arkadaşla onu tartışıyorum, aylardır devam ediyor. Söylediklerin iyi hoş ve doğru ama konu o değil. Troyysi ile aramda Carrot-Nami savaşı var. Carrot savaş gücü olarak benim gözümde değerli ve ben gücünü vurguladıkça o Nami'nin yancısı diyor. Tüm dava bu, sence Carrot, Nami'den zayıf mı? Konu tamamen Carrot yani.
Bana göre Nami > Carrot, o zaman sana göre de Carrot > Amiral diyelim, çözülsün. ^^

Ruh meyvesinden ben bile on teknik çıkartırım oda rahat yüz teknik çıkartır bekleyip görmek lazım :(
Edit
Ruh emme
Ruh verme
Ruh hasatı(topluca alıyor)
Ruh dağıtımı(birden fazla kişiye ruh veriyor)
Ruh doldurması(bir kişiye birden fazla ruh veriyor)
Ruh aktarma
Ruh kontrolü
Ruhani nesneler(kılıç benzeri, kestimi direk ruh emiyor)
Ruh kalkanı(kendine ruhani kalkan yapıyor dokunanın ruhu emiliyor)
Bunun türevinde bir sürü şey yapılır, kaç oldu? Dokuz olmuş.
Ruh modifikasyonu(insanın kişiliğini falan dahi değiştirebiliyor.)
Hani çok harika teknikleri olacağı kesin gibi ama o tekniklerin hep bir eksisi vardır mutlaka. Eksisi olmasa bile çok etki edeceğini sanmıyorum.

Yoksa şu tekniklerle bile kadının Shanks, Kaido vs tanımaması lazım.

Daha bunamadım, ne söylediğimi biliyorum. Minke karşıda atıldı öne çıktı, ama Minkler zatıftı diyenler oldu. Güncel mangada Nami tekrar ağlak paragöz haline döndü ve onu Carrot kurtardı, ormanda defelarca.

Nami ayrıca Zoro ile beraber bu serinin çekirdeği ama biz gücünü konuşuyoruz. Hateri değilim, yani.

Not: Bu avatarıda bana sen vermiştin.

Daha görmedik diyorum bende olay Nasıl oldu ben görmedim en azından sana önceden mi atıyorlar bölümü? Öyleyse gömersin kardeş.

Benim sistemi kabul edersen, geri dönüşü olmaz, önümü açıyorsun bak.
Sen böyle cevap vermiyor musun her bölüm cikmadan ne olup bittiği belli değilken salliyirsun öyle kafana göre bende sana kullandim bu bölümde onu yani sistem kabuk etme veya önünü açtiğim felan yok. Burada bile anlamiyorsun offf offf :)
Bölüm ciksin yapisicam yakana bekle :D

Genel olarak bilgilerin verileceği dolu bir bölüme benziyor ama ilk sayfadan beri Nami vs Carrot muhabbeti dönüyor sıkılmadınız mı ya :oleyo:

Hani çok harika teknikleri olacağı kesin gibi ama o tekniklerin hep bir eksisi vardır mutlaka. Eksisi olmasa bile çok etki edeceğini sanmıyorum.

Yoksa şu tekniklerle bile kadının Shanks, Kaido vs tanımaması lazım.
Tabii ki olacaktır. Misal korkuyu ele alalım. Bm, Luffy'den korkarsa emme işlemi tersine işler mi mesela? :oleyo:

Oz lastik saldırılarını ilk başta yapamıyordu hatırlarsan, Gomu Gomu no Normal Yumruk falan yapıyordu hatta uzayamadığı için :D Bahsettiğin sahnede Moria'nın gölgesi Oz'un gölgesine girip Oz'un vücuduna biçim veriyordu, o yüzden uzayabiliyordu Oz, meyve kopyalamayla alakalı değildi yani.
.bro gölgesiyle bir kişiye şekil verirsin tamamda gölge uzadı diye kişide uzarmı bence uzamaz oz o yeteneğe sahip olduğu için gölgesini kullanarak vücudunuda uzatabildi moria.zoronun gölgesini uzatsa zoronun zombidemi uzayacaktı ?sanmam olmazdı

Aklıma şimdi Gluttony geldi :good:

Gluttony (グラト二ー Guratonī?, Oburluk),animelerde ve mangada tanıtılan ikinci Homunculus’tur ve her zaman birilerini veya bir şeyleri, canlı veya cansız yemek konusunda heveslidir. Çenesindeki kaslar çok güçlüdür ve korkunç iştahını gidermek için en sert metalleri bile çözebilen tükürüğü asidiktir. Aklı çocuktan farksızdır, başkalarına bağımlıdır ve emirleri Lust’tan alan Gluttony duygusal olarak da Lust’a çok düşkündür. Gluttony’nin Ouroboros dövmesi dilinin üzerindedir. Japonca seslendirmesini ilk animede Yasuhiro Takato ikinci abimede Tetsu Shiratori yapmıştır.

Ayrıca çok kiloludur.

Ouroboros da bi döngüyü temsil ediyor onu da atam :D

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Ouroboros
Xenniex top10 listesi en iyi dönüşümler listesindeki gluttony dönüşümüde benim aklıma geldi :sapkali:

.bro gölgesiyle bir kişiye şekil verirsin tamamda gölge uzadı diye kişide uzarmı bence uzamaz oz o yeteneğe sahip olduğu için gölgesini kullanarak vücudunuda uzatabildi moria.zoronun gölgesini uzatsa zoronun zombidemi uzayacaktı ?sanmam olmazdı
Moria onun açıklamasını yapmıştı Oz'un bedeninden kaynaklanan bir durum. Başka bir bedene Luffy'nin gölgesini koyup uzatmaya çalışsa o kol kopar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık