Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evde 2 tane tavşanım var, odaya yanıma aldığımda sürekli götümden ısırıyorlar. Ya sizin tavşan sandıklarında, ya da sevgilerini belli etmek için ısırıyorlar. Bu E. Oda ne güzel adam be.
Bu adamın genel kültür çok fena ya zaten. Tamam bazı şeyleri araştırıyordur okuyordur da bu kadarı başka bir şey.

MF'den sonra 2 yıl ara olunca müttefik olayları ne bileyim çok beklediğim gibi gerçekleşmedi, benim hayalim Yonkou'ya tek başına giren bir tayfaydı. Şimdi ise oradan buradan ittifaklar yardımlar falan geliyor.

Ben bu ittifakların son savaşta yardıma gelmelerini beklerdim, her Arc'a dadanmalarını istemiyordum.
sadece karasakal korsanlarına karşı öyle birşey bekliyorum ben.Gerisi hep ordan burdan adamlarla olacak. Yani mantıklı olan bu yoksa Luffye ver power upı tek atsın kaidoya. seri iyice bleache donsun

sadece karasakal korsanlarına karşı öyle birşey bekliyorum ben.Gerisi hep ordan burdan adamlarla olacak. Yani mantıklı olan bu yoksa Luffye ver power upı tek atsın kaidoya. seri iyice bleache donsun
Saigo no Getsuga Kong Gun tekniği ile Kaido'yu indirse fena mı olur? :(

Şaka bir yana haklısın. BB harici tayfanın Yonkou indirirken tamamen ana güç olması imkansız. Anca o zamana tayfa güçlenmiş olur zaten.

Acaba kidin tayfa eşek cennetini boylamış mıdır ?

Moria'nın kurtulma sebebi de bu olabilir adam tayfayı öldürüp kaptanı acı içinde bırakmaktan zevk alıyordur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık