Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güç seviyesi hakkında emin konusmamak lazım. BAA da g4 kullanmayan da Luffy idi. O adada öğrenmiş olduğu daha güçlü teknikler bekliyorum. Bir de savaş sırasında hakide aşarsa Kaido' ya karsi şansı var.

Luffy boş konuşacak biri değil. Amiral'in ve bir Yonkou'nun gücüne tanık oldu bir çok kere. Mf'de başlı başına zaten acizliğine tanık oldu. Rayleigh eğitime verdi git zirve ol dedi.

Artık Amiral Yonkou farketmez. Bir gün onları yeneceğiz diye kendimizi avutamayız diyor bizim ki.:D

Son günlerde Teach ölümüne abartılıyor. Güya devrimcilerle de Cp0 ile de savaşmış. Cidden mantıklı buluyor musunuz anlamıyorum ki? Dragon ve diğer devrimcilerle savaştı, adayı yıktı sonra da Cp0 ile savaştı, üstünlük kurdu öyle mi? Başka? :/

Kral

Hala karakterlerin eşit güçlendiğine inanan insanlar var, ben buna şaşırıyorum!
Luffy KK olduğunda Lucci Fleet Admiral olacak! Mesela Captain Kuro şu anda Yonkou avlamaya başlamıştır. Buggy'i de unutmamak lazım, en büyük kanıtı!
Aga yanlış anlamış olabilirim kb.Ama kuro yonkou avlamaya başladı derken güldürme beni :hhh:

Hiçte öyle demiyor. Diyor ki, devrimciler yenileseydi haberini alırdık. Ortada savaş olduğuna dair hiç bir delil yok. Tutturmuşsun, önce Devrimcileri, sonra Cp-0'yu tokatladılar diye.
İngilizce mi ogrendin mehmet hayirdir. Bana su sayfayi koysana bakiyim nerede 'yenilseydi haberini alirdik' dedigi yeri.

Valheru21

Son günlerde Teach ölümüne abartılıyor. Güya devrimcilerle de Cp0 ile de savaşmış. Cidden mantıklı buluyor musunuz anlamıyorum ki? Dragon ve diğer devrimcilerle savaştı, adayı yıktı sonra da Cp0 ile savaştı, üstünlük kurdu öyle mi? Başka? :/
2 meyveli adam abartılmayacakta kim abarttılacak :/

Kabul etsenizde etmesenizde BB sonuçta yonkou, ve yonkouların güçleri yavaş yavaş açığa çıkıyor.Şu an gördüğümüz güçlerine göre de bir yonkounun hem devrimci hem CP0 ile savşmasını neden inanılmaz bir şeymiş gibi algılıyorsunuz ki.

Op serisinde durum bu, işin içine yonkou girdimi imkansız diye bir şey kalmıyor ortada (bkz:gökyüzü adasından atlama)

Kabul etsenizde etmesenizde BB sonuçta yonkou, ve yonkouların güçleri yavaş yavaş açığa çıkıyor.Şu an gördüğümüz güçlerine göre de bir yonkounun hem devrimci hem CP0 ile savşmasını neden inanılmaz bir şeymiş gibi algılıyorsunuz ki.

Op serisinde durum bu, işin içine yonkou girdimi imkansız diye bir şey kalmıyor ortada (bkz:gökyüzü adasından atlama)
Luffy'de atlar gökyüzü adasından. Hatta her yerden atlar. Bir şeyde olmaz.:D

Abartın, abartmayın demiyorum da. Suyunu niye çıkarıyorsunuz olayın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık