Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Şimdi şu da var ama. İki karakter aynı hızda güçlenebilir ama bu karakterlerin zirvesi eşit olacak diye bir şey yok. Örnek veriyorum. Lucci ile Luffy aynı hızda gelişsinler ve iki karakter de amiral seviyesine geldiklerinde Lucci'nin tıkandığını varsayalım. Luffy'nin ise güçlenmeye devam ettiğini ve Yonkou olduğunu. Çok mu yanlış bir mantık mı sence? Ben de şu an Luffy'yi daha güçlü görüyorum zaten ama yine de söylediğim şeyin olma ihtimali az da olsa var hani.

Lucci sıradan bir karakter değildi. 2 yıl önce kazanan Luffy gibi görünse de asıl kaybeden Luffy idi benim gözümde.
Lucci senelerdir denizde olan, özel eğitim görmüş biri. Dayak yediği adam daha denize yeni açılmış biri (dövdüğü de denebilir). Bu adam Ray'den eğitim görüp Dof tokatlamaya, Amiral'e kafa tutacak seviyeye gelmiş biri. Şimdi bana bunun ikisinin şu an yakın güçlerde olduğunu söylenince absürt kaçıyor. Bahsettiğimiz adam Law veya Bonney değil.

Lucci senelerdir denizde olan, özel eğitim görmüş biri. Dayak yediği adam daha denize yeni açılmış biri (dövdüğü de denebilir). Bu adam Ray'den eğitim görüp Dof tokatlamaya, Amiral'e kafa tutacak seviyeye gelmiş biri. Şimdi bana bunun ikisinin şu an yakın güçlerde olduğunu söylenince absürt kaçıyor. Bahsettiğimiz adam Law veya Bonney değil.
Zaman atlamasıyla birlikte herkeste haki çıkması, tırt dediğimiz adamların bile absürt derecede güçlenmesi falan olmasaydı haklısın derdim ama ne bileyim şu durumda canavar gibi bir Lucci çıksa karşımıza pek şaşırmazdım açıkçası. Terminatör gibi adamdı ne de olsa. :/ Senin söylediğin şey normalde olması gereken şey ama kurgu işin içine girince güç dengesi de şaşıyor ne yazık ki. Acemi Luffy'ye yenilen Croco'nun normalde NW'de zerre şansı yok ama karşımıza çıktığında eski haliyle alakası dahi olmayacak mesela.

Lucci sıradan bir karakter değildi. 2 yıl önce kazanan Luffy gibi görünse de asıl kaybeden Luffy idi benim gözümde.
Lucci en fazla Sanji ile dövüşüp dayak yiyecek bi güce sahip daha fazlasına değil.
Adam misyonunu tamamladı şimdi başka bi organizasyonda muhtemelen kalburüstü bi konumda takılıyor.
Not:Luffy bi dövüşü de kazansa dişimi kıracam :)

Bu gelisme olayini soyle ozet gecsek yeridir. Luffy Ferrai lucci opel. Bu bu kadar acik ve net. Bazi arkadaslar yazmis BB Dragonu dovdu falan. Bunu da geciniz Oda ne yazmissa gercek odur. Luffy Kaidodan once birini indirecek gidisat o yonde ve sonra Kaido. Yanliz bu Kaido manyagini, hasta ruhlu herifi ayri bir seviyorum. Posteri tutturup cakmasi, tam korsan.
Edit. Sanji reyiz adamin dibidir. O kadinlari sevmeyi seviyor ve emin olun Tayfayi satmaz!

Bu konuda haklısın. Şu anda Kaido ve Luffy arasında dağ gibi siklet farkı var. Yalnız şunu bilmiyoruz Luffy g5 açtı mı? Veyahut g4 diğer türevleri var mı? Varsa bi ihtimal rakip olabilir. Çünki BBA yıkılacakken bile kullanmadı g4'ü, CC'a karşı kullanmadı Dof karşısında kullandı. g5 varsa da daha güçlü rakiplere bekletiyo olabilir. Keza NW girdikten sonra henüz terlememiş bi Zoro gerçeği var. Oda onaylı; 2016 yılı Sanji yılı olacak sözler var. Diğer yıkımcıyı da Law'a yedirse bi kulp bulup bizler de izleriz, oha lan nasıl da güçlüymüş bizimkiler deriz.
Şimdi Dressrosa Arc'ında Luffy 2 ya da 2,5 saat kullanabiliyor sanırım G4'ü. Kaido karşısında yırtsa ıkınsa 6 saat açsa G4'ü yine de yetersiz görünüyor. g5'i görmeden tam bir tahmin yapmak istemiyorum ama boyut olarak baktığımız zaman Luffy avantajlı duruyor ufak ve hızlı olmasından dolayı, Kaido'ya zor yakalanır ama gücü yeter mi bilmiyoruz.

Zoro konusunda bende bir yıkımcıyı alır gözüyle bakıyorum. Ama işte diğer yıkımcılar ve yine alt savaşçı grupları var bu adamın. Yonkou tayfası bu 10 kişi'den oluşmuyor ki. Burada adam ihtiyacı doğuyor.

Cp9 ve Alabasta'da savaşırken de yardım falan aldılar ama ana gücü bizim tayfa halletmişti, Dressrosa'da ve muhtemelen Kaido arc'da güçlerin paylaştırılması gerekiyor gibi görünüyor yıllardır ana gücü bizim tayfa alıyordu şimdi başka adamların yardım etmesi ne bileyim, o kadar eğitim falan boşunamıydı?

+1

Anlamıyorum ki hepimiz aynı mangayı okuyoruz ama nasıl farklı sonuçlar çıkıyor ortaya anlamak çok güç. BB önce Devrimcileri yendi, sonra CP0 ile kapıştı adayı yıktı nedir? Mangada zaten sözü edilen bir olay bu, Devrimciler yenilseydi WG bunu kullanırdı iyi olduklarını varsay deniyor hala Devrimciler dayak yedi diyorlar.

Kid'i zaten serbest bırakacağını ibret olsun diye Luffy'e göndereceğini kendisi açık açık söylüyor araya neden Drake sıkışıyor ki? Neden böyle bir olayın olacağını düşünüyorsunuz?

Kid karakterli adammış vesselam, dayağını yemiş ama karakterinden dönmemiş Apoo döneği gibi :artiz:
Mangayi tersten okumayalim, daha ilk sayfada devrimciler yenilmis mi diye sasiriyorlar. Pedro ise yenildiklerini inkar etmeyerek Dragon yakalanmamis kacmistir aksi olsa bu haberi kacirmazlardi diyor.

Roronoa Zoro

Mangayı tersten okumayalım, daha ilk sayfada devrimciler yenilmiş mi diye şaşırıyorlar. Pedro ise yenildiklerini inkar etmeyerek Dragon yakalanmamış, kaçmıştır, aksi olsa bu haberi kaçırmazlardı diyor.
Hiçte öyle demiyor. Diyor ki, devrimciler yenileseydi haberini alırdık. Ortada savaş olduğuna dair hiç bir delil yok. Tutturmuşsun, önce Devrimcileri, sonra Cp-0'yu tokatladılar diye.

Beyler şimdi ince düşünmek gerekiyor, BB bu adaya nasıl geliyor? Burgerss'in Vivre Card ile oraya ulaşıyor.

Seçenekler şöyle; 1. Dragon, Burgess'in gemisini yanına almadan ayrıldı böylece Burgess orada durabildi ve BB adayı buldu.
2. Dragon tam adadan ayrılacakken BB geldi ve Burgess de onlarla beraber gidince hıncını adadan çıkarttı.

3. Dragon herkesin tahmininde olan rüzgar meyve gücünü kullanarak adamlarıyla beraber oradan tüydü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık