Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son günlerde Teach ölümüne abartılıyor. Güya devrimcilerle de Cp0 ile de savaşmış. Cidden mantıklı buluyor musunuz anlamıyorum ki? Dragon ve diğer devrimcilerle savaştı, adayı yıktı sonra da Cp0 ile savaştı, üstünlük kurdu öyle mi? Başka? :/
Dragon mangada gözükür ileride.
Erkenden harekete geçmemiz iyi oldu, amacımıza odaklanalım Baltigo'yu unutup der.

Bizim forum;
''Dayaktan ne dediğini bilemiyor xd'' '
'Fazla dayaktan, dayak yediğini unutmuş xd''

Valheru21

Abartın, abartmayın demiyorum da. Suyunu niye çıkarıyorsunuz olayın?
Şahsen abartanlardan değilimde sizler biraz küçük görüyorsunuz BB'yi.Anlamadığım şu diğer yonkoulara gösterilen saygının neden BB'ye gösterilmediği.
Luffy'de atlar gökyüzü adasından. Hatta her yerden atlar. Bir şeyde olmaz.:D
Pell bile atlar, nedir yani.
Ahhahahha :ehe: Alem adamlarsınız.

Şahsen abartanlardan değilimde sizler biraz küçük görüyorsunuz BB'yi.Anlamadığım şu diğer yonkoulara gösterilen saygının neden BB'ye gösterilmediği.

Ahhahahha :ehe: Alem adamlarsınız.
Hacı Lastik adam hiçbir şey olmaz ona. Kaido'nun başı ağırır. Luffy'nin ise gıdıklanmaz bile.:D Yanlışsam yanlış de? :D

Kim ne derse desin,isterse Dragon adayı boşaltmış olsun,isterse BB Cipher pol ile de savaşmamış olsun sadece adayı yıkmış olsun.Her halükarda Baltigo'nun yerle bir edilmesi devrimciler adına bi eksidir.

Bölümü okumadım her zamanki gibi ama başlığı beğendim. 800 bölümdür korsancılık oynuyorlar. Başlık buna vurgu yapıyor sanırsam. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık