Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun diğer düşmanlardan bir farkı var, normalde Luffy önce tanışır; sonra hayallerini yok ederdi. Kaido Shanks gibi konuştu, bizimkilerin sonu haydutlara dönmese :( O Zopa çok acıtacak gibi duruyor.
Bana öyle gelmedi hacı. Bildiğin küçümsüyor işte. Shanks'in durumu ise çok daha farklı. Karşıda ki adam karşısında silah göstermeyle korkacak kişiler olduğunu sanıyor. O silahı kullanacak cesaretten yoksundu. O yüzden Shanks'te çekemeyeceğin tetiği bana doğrultma, bu bir oyun değil dedi. Kid ise anlaşılan direk dalmış gibi. Böyle gösterişe meraklı değildir o tarzda adamlar. Hele Luffy. O yüzden diyorum Kaido'nun karşısına şu ana kadar Luffy gibi bir çıkmadı diye.:D Kendi adamları bile farkında.

Adamlar ne tayfadan ne Law'dan bahsettiler. Direk Hasırşapka tehliheli biri onu küçümsememeliyiz dediler. Kendi adamları yahu..:D

Roronoa Zoro

Bana öyle gelmedi hacı. Bildiğin küçümsüyor işte. Shanks'in durumu ise çok daha farklı. Karşıda ki adam karşısında silah göstermeyle korkacak kişiler olduğunu sanıyor. O silahı kullanacak cesaretten yoksundu. O yüzden Shanks'te çekemeyeceğin tetiği bana doğrultma, bu bir oyun değil dedi. Kid ise anlaşılan direk dalmış gibi. Böyle gösterişe meraklı değildir o tarzda adamlar. Hele Luffy. O yüzden diyorum Kaido'nun karşısına şu ana kadar Luffy gibi bir çıkmadı diye.:D Kendi adamları bile farkında.

Adamlar ne tayfadan ne Law'dan bahsettiler. Direk Hasırşapka tehliheli biri onu küçümsememeliyiz dediler. Kendi adamları yahu..:D
E Kid dalmış işte direkt, Luffy olsa farklı bir şey mi yapacaktı? Luffy ile Kid yakın kişilikte adamlar demiyorum; verecekleri tepkiler benzerdir diyorum.
Kaido'nun da "Korsancılık Oyunu"nda kastı Shanks'dan farklı değildi işte, Luffyler silah doğrulttu Kaido'ya, Kaido da çekemeyeceğiniz silahı doğrulttunuz, işte şimdi bozdunuz dedi. Haydurların Luffy'i dövmesi = Luffylerin Dof'u dövmesi :D

Luffy tabii ki farklıda,Kaido evrenin 4 kralından biri yani,çaylaktan mı çekincek

E Kid dalmış işte direkt, Luffy olsa farklı bir şey mi yapacaktı? Luffy ile Kid yakın kişilikte adamlar demiyorum; verecekleri tepkiler benzerdir diyorum.
Kaido'nun da "Korsancılık Oyunu"nda kastı Shanks'dan farklı değildi işte, Luffyler silah doğrulttu Kaido'ya, Kaido da çekemeyeceğiniz silahı doğrulttunuz, işte şimdi bozdunuz dedi. Haydurların Luffy'i dövmesi = Luffylerin Dof'u dövmesi :D
Yok işte burada dalması o tetiği çekebileceğini gösteriyor. Luffy'nin ise olayı belli. Kaido tehditkar bir hava ile gelirse arkadaşına zarar ya da Luffy'e mani olacak bir şey yaparsa hiç düşünmez kim olursa dalar. Diğer taraftan Luffy KK olmak için o adamı indirmek zorunda olduğunun da farkında. O yüzden Luffy'de direk dalardı. Bu da tetiği çekebileceği anlamına geliyor.:D

Senin dediğini Teach yapıyor. Savaşta artık ben en güçlüyüm. Dünyaya hükmedeceğim diyor, celalleniyor. Shanks geliyor daha var diyor.:D

Yanlış. Dof'un Law'ı dövüp ve Dressrosa'yı zulmetmesi.:D Luffy'nin de Dof'u dövmesi, olacaktı o.:D

@Cavitq11

Bilmiyorum, da Shanks'in bu tarzda küçümseyeceğini sanmıyorum. Shanks direk farkediyor kimin ne olduğunu ne yapacağını. Kaido daha farkedememiş. Ama o da edecek.:D

Edit: Kaido'nun Kid'i dövmesi. Luffy'nin .....

Son düzenleme:
Moria basacak gölgeyi, basacak gölgeyi.

Mangaka eskiye gönderme yapmayı sever. Oz ile Kaido benziyor mu? Benziyor.
Size Kaido vs'sinden bir parça göstermek istiyorum. ;)

Rise and Shine

Luffy'e Gear 4 ile yenemeyeceğini anladık tamam Gear 4 güçlü fakat hakisi bittiğinde 10 dakika boyunca bir yonkoudan nasıl kaçacak bu sefer yanında hep onu kurtaracak adam olmayabilir yeni bir teknik lazım.

Kaido'nun diğer düşmanlardan bir farkı var, normalde Luffy önce tanışır; sonra hayallerini yok ederdi. Kaido Shanks gibi konuştu, bizimkilerin sonu haydutlara dönmese :( O Zopa çok acıtacak gibi duruyor.
Kaido şu an kurtarın lan beni diye yırtınan adamı gibi konuştu.Sonuda pek farklı olmayacak.

Müttefik olaylarıda abartılmayacaktır merak etmeyin.Id-Mf'de Luffy tekti.Normal yani.Dressrosada ise tayfanın yarısı yoktu.Şimdi Bmye gidiyoruz orada da müttefikler edinilecek ama artık tayfa bi araya geldi mi ana güç tayfa olacaktır.Shogun önden gidebilir Kaido arcından önce.Zoro-Sanji kalan yıkımcıları alır.Franky,Jinbei filan da yıkımcılar dışında gideri olan adamları alacaktır.Zaten tayfa bi arada olduğu hiç bi arcta bu müttefiklik olayı abartılmadı.Luffy Croco'yu alırken en güçlü müttefik Pell'di belkide.EL'de Franky idi,o da tayfaya katıldı.Ama yarım tayfa oldumu müttefikler Pell değil Kyros,Barto,Cavendish oluyor :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık