Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 819: Kozuki Hanesi'nin Veliahtı Momonosuke

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanırım ilk defa biri momo sahnesini sevebildim. Luffy'nin böyle sahneleri çok güzel oluyor. Düzgün bir anime şirketi yapsaydı izlemek çok keyifli olurdu bu sahneyi...

karolla

Enies Loby iki bin adam bini Luffy. Toplam dourikileri beşbin küsur eden iki cp9 ajanı. Baa elli bin sırf haliyle bayılttığı gerisini saymaya lüzum yok Hody zaten cabası. East Blueyu saymaya lüzum yoktur herhalde. ID, Marinford saymaya lüzum yok tekti. Diğerleri yara sarmakla meşguldü. Triller da Oars ve Moriayi o halletti. Diğerleri bir tek oyaladı bir de Sanji sağ kolunu dövdü Morianin. Bu böyle uzar gider. Velhasılı Luffy tayfanın toplamından daha çok iş yapmıştır ama bu tayfa iş yapmamıştır ya da gereksizdir demek de değildir.
Tamam. Luffy tayfanın toplamından daha çok iş yaptı.

Kaido eğer inecek ilk Yonkou ise Moria kilit rol oynar. Basar gölgeyi herkese.
100 gölge ile Luffy deli gibi güçlenmişti. Moria'dan çok beklentim var. Gençliğinde olduğu gibi zayıfladığını, kilo verdiğini ve biraz daha güçlendiğini düşünüyorum.

Mangaka çok akıllı adam. Moria'yı 2 yıl önce çok zayıf gösterdi. Jinbei'den tek yedirtti. Rezil etti adamı resmen.
Eğer Oda'yı tanıyorsam Moria'yı 2 yıl içinde güçlenmiş şekilde çıkaracaktır karşımıza. Çizilen karizmasını düzeltecektir.

Kaido eğer inecek ilk Yonkou ise Moria kilit rol oynar. Basar gölgeyi herkese.
100 gölge ile Luffy deli gibi güçlenmişti. Moria'dan çok beklentim var. Gençliğinde olduğu gibi zayıfladığını, kilo verdiğini ve biraz daha güçlendiğini düşünüyorum.

Mangaka çok akıllı adam. Moria'yı 2 yıl önce çok zayıf gösterdi. Jinbei'den tek yedirtti. Rezil etti adamı resmen.
Eğer Oda'yı tanıyorsam Moria'yı 2 yıl içinde güçlenmiş şekilde çıkaracaktır karşımıza. Çizilen karizmasını düzeltecektir.
Zaten 2 tane ezilmemesi gereken adam vardı. Biri moria idi onu lanse ederken Kaidoyla vs atmış olarak söylendi ama Luffy tarafından dağıtıldığı yetmedi bir de Jimbei'den tek yedi. Diğeri ise Croco Yeni dünya görmüş ve Wb'nin karşısına çıkmış bir adam daha yeni çaylak Luffy tarafından yenildi daha sonra ise Marineford da Wb,Akainuye daldı yetmedi Mihawka da atar yaptı. Bu 2 karakter şu an bizim tayfaya Yonkou savaşında büyük ihtimalle yardım edecek.

Yanlız o doriki hesabı farklı.Silahlı normal bir denizci 10 doriki olarak hesaplıyorlar.Senin hesaba göre Zoro 2000 adam gücündeyim diyorsa ve bunları silahlı olarak sayarsan 20.000 doriki eder.Ama orda maksat Sanji'yle iddalaşmak yoksa o güce ulastıgını düsünmüyorum.
Evet sen deyince hatirladim 1 asker 10 douriki gücündeydi.2000 adam demişti 20000 doriki yapar buda luccinin 5 katı yapar :) mübalağa etmiş zoro

Luffy jinbei ile çay partisinde karşılaşsa süper olurdu.Jinbeininde bigmom iki çift lafı olacaktı.Lawda gitse keşke denizaltı gemisi iyi iş görürdü hemde hızlı olurdu kaçış konusunda.

21 Mart Pazartesi Japonya'da resmi tatil olduğu için Shonen Jump 19 Mart Cumartesi satışa çıkacak. O yüzden gelecek haftaki bölümleri biraz daha erken okuyabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık