Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 819: Kozuki Hanesi'nin Veliahtı Momonosuke

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis sıyrılır ya o işten. Yeteneği güzel de Oda çaylakları önemsiyor öyle harcamaz kimseyi ayrıntılı işlemeden. Begeye bile bir misyon yükledi adam. :)
Haklısın da Bege Neko'nun pert halinden terliyerek kaçmış adam. :D Bende sağlam şeyler bekliyorum çaylaklardan ama Kaido çok efso bişi, bakalım ne olacak. :D

Jack İn merhametin zerresi yok zevkli bir dövüş olacagi belli şimdiden. Fille ilgili birşey lerin olacağına ve onun hakkında bilgi sahibi olacağımız a sevindim.Kimbilir belki luffy ile iletişim e geçer. BAA adasındaki devasa canlılar gibi.

Zoro adamım ya luffy sanjiyi Övünce dayanamadı 2000 adam gücünde dedi. ama keske cp9 gore kiyaslasaydi .

cp9 daki lucci 4000 doriki,Kaku 2200 , jyabura 2180 gücündeydi. Sanji jyaburayi yendiği için enazindan 2yil eğitim ini katarsak 3000 demeliydi.zoroda 4000 yakın deseydi daha iyi olurdu bence nede olsa ödülü 300 geçti zoronun.

Zoro demisken kiyafetteki simge dikkat :)
Bu şeyi daha önce de biri paylaşmıştı sanırım ama ne ayak, nerden bu acep? Zoro'ya da hiç samuray saçı gitmemiş aşırı tipsiz olmuş :D Ama kozuki klanı yakışır Zoro'ya, iyi olur.

Haklısın da Bege Neko'nun pert halinden terliyerek kaçmış adam. :D Bende sağlam şeyler bekliyorum çaylaklardan ama Kaido çok efso bişi, bakalım ne olacak. :D
E Neko bu kaçacak tabi. Mamutu yere çalan adam. :)
2 Jack 1 Kaido ancak eder diyenler var... O zaman 2 Zoro da 1 Luffy eder.
Sonuçta Jack Kaido'nun sağ kolu, Zoro da Luffy'nin.
Bugüne kadar neredeyse her arcta Luffy ya tayfanın toplamı kadar ya da daha fazla iş yaptı. Baa, Enies Loby çok net örnekler. Hatta yalnız takıldığı arclari sayma bile yani zaten tayfanın tamamından daha fazla iş yaptı, yapıyor Luffy. Kaido örneğine gerek yok. He saf güç ise mevzu zaten kaptan bir iki gömlek üstün olmalı tayfadan bu mecburi bir durum. Bu tür bir ölçme ilginç olmuş ama haklılık payı var elbette. Zira Luffynin tayfanın açık ara en güçlüsü olduğu ve olması gerektiği çok açık. O Wb ayarı adam ile uğraşırken diğerleri Marco, Vista ayarı adamlarla uğraşacak. Bu da farkı ortaya koyuyor. Normali bu zaten.
Bu şeyi daha önce de biri paylaşmıştı sanırım ama ne ayak, nerden bu acep? Zoro'ya da hiç samuray saçı gitmemiş aşırı tipsiz olmuş :D
Dragon Ball ile beraber bir sayı vardı oradan galiba.

karolla

2 Jack 1 Kaido ancak eder diyenler var... O zaman 2 Zoro da 1 Luffy eder.
Sonuçta Jack Kaido'nun sağ kolu, Zoro da Luffy'nin.
2 jack 1 kaidou eder demiyor kimse. 2 amiral 1 yonkouyu alabilir diyoruz. Sen farklı anlam çıkarmışsın. Ki 2 amiral 1 yonkouyu kol bacak bırakmadan ezer geçer bana göre.

@Carpe Diem luffy hiç bir ark tayfanın toplamından fazla iş yapmadı. Ama zoro'dan sanji'den fazla iş yapmıştır bireysel olarak. Ama tayfanın toplamı ile kıyaslayamazsın. Tayfanın toplamından fazla iş yapacaksa tayfaya ne gerek var. Gitsin tüm cp9u kendi yensin, tüm balık adam korsanlarını yensin, gemiyi kontrol etsin, yemek pişirsin. Tayfanın toplamıymış..

Zoro adamım ya luffy sanjiyi Övünce dayanamadı 2000 adam gücünde dedi. ama keske cp9 gore kiyaslasaydi .cp9 daki lucci 4000 doriki,Kaku 2200 , jyabura 2180 gücündeydi. Sanji jyaburayi yendiği için enazindan 2yil eğitim ini katarsak 3000 demeliydi.zoroda 4000 yakın deseydi daha iyi olurdu bence nede olsa ödülü 300 geçti zoronun.
Yanlız o doriki hesabı farklı.Silahlı normal bir denizci 10 doriki olarak hesaplıyorlar.Senin hesaba göre Zoro 2000 adam gücündeyim diyorsa ve bunları silahlı olarak sayarsan 20.000 doriki eder.Ama orda maksat Sanji'yle iddalaşmak yoksa o güce ulastıgını düsünmüyorum.

karolla

Yanlız o doriki hesabı farklı.Silahlı normal bir denizci 10 doriki olarak hesaplıyorlar.Senin hesaba göre Zoro 2000 adam gücündeyim diyorsa ve bunları silahlı olarak sayarsan 20.000 doriki eder.Ama orda maksat Sanji'yle iddalaşmak yoksa o güce ulastıgını düsünmüyorum.
Orada zaten espri var. Ciddi ciddi söylemiyor.

Ore wa.. 2senninriki da gana.
Ben.. 2bin adam gücündeyim.

Son da yer alan gana sözcüğü empati katıyor. Aynı zamanda belirsizlik katar. Kendini sanji yerine koyuyor ve O 1000 ise ben de 2000 ederim herhalde diyor. Japoncadan inlizceye oradan Türkçeye gelene kadar anlam nasıl değişiyor var sen anla.

@Carpe Diem luffy hiç bir ark tayfanın toplamından fazla iş yapmadı. Ama zoro'dan sanji'den fazla iş yapmıştır bireysel olarak. Ama tayfanın toplamı ile kıyaslayamazsın. Tayfanın toplamından fazla iş yapacaksa tayfaya ne gerek var. Gitsin tüm cp9u kendi yensin, tüm balık adam korsanlarını yensin, gemiyi kontrol etsin, yemek pişirsin. Tayfanın toplamıymış..
Enies Loby iki bin adam bini Luffy. Toplam dourikileri beşbin küsur eden iki cp9 ajanı. Baa elli bin sırf hakiyle bayılttığı gerisini saymaya lüzum yok Hody zaten cabası. East Blueyu saymaya lüzum yoktur herhalde. ID, Marinford saymaya lüzum yok tekti. Diğerleri yara sarmakla meşguldü. Triller da Oars ve Moriayi o halletti. Diğerleri bir tek oyaladı bir de Sanji sağ kolunu dövdü Morianin. Bu böyle uzar gider. Velhasılı Luffy tayfanın toplamından daha çok iş yapmıştır ama bu tayfa iş yapmamıştır ya da gereksizdir demek de değildir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık