Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 819: Kozuki Hanesi'nin Veliahtı Momonosuke

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafamda dengeleri oturtuyorum. Jack ile Shogun önceden aradan çıksa ve hiç dövüşmeseler son savaşta.

Kaido + 2 yıkımcı + diğer tayfa üyeleri+ mütttefikleri(eğer kalırsa)
vs
Luffy-Drake-Law-
Neko+İnu- Jinbei - Moria
Tayfa, Wano, Minkler

Yeterli mi sizce? Eğer yeterliyse Jack ve Shogun da son savaşta yer alırsa yeterli olur mu?
Eğer yetersizse sizin müttefik adaylarınız kim?
Bizim filo ne güne duruyor :/

Kafamda dengeleri oturtuyorum. Jack ile Shogun önceden aradan çıksa ve hiç dövüşmeseler son savaşta.

Kaido + 2 yıkımcı + diğer tayfa üyeleri+ mütttefikleri(eğer kalırsa)
vs
Luffy-Drake-Law-
Neko+İnu- Jinbei - Moria
Tayfa, Wano, Minkler

Yeterli mi sizce? Eğer yeterliyse Jack ve Shogun da son savaşta yer alırsa yeterli olur mu?
Eğer yetersizse sizin müttefik adaylarınız kim?
Böyle olursa yeter bence ama Kaido Wano'da iner diye düşünüyorum. Eğer öyle olursa Jack olmasa bile Shogun olur savaşta. Ama beni asıl düşündüren sey Kaido'yla v1 mi yoksa daha fazla kişiyle mi dalacaklar adama.Şimdi Oda 2v1 gibi dövüşleri haksızlık olduğunu söylemişti yanlış hatırlamıyorsam ama Luffy'de tek başına alırsa saçma olur.En güçlü tekniği G4 ile 10 dakika dayanıyor ve o bile Dof'u tamamiyle indirmeye yetmiyor ki Kaido gibi bir azmana ne kadar işe yarayabilir ki ? Luffy'nin yonko için 2-3 power up alması lazım bence.

Efsane bi sayıydı. Luffy Koca Anayla kapışmıcam dedi ama illaki bir iki yumruk sallar gibi. :D
Kaido'da baya sayko bi tip çıktı. Kid, Drake, Apoo, Killer ekibinin vay haline, belki affeder uğraşmaz dedim ama hem Oden'i hemde eşini öldürmüş. Kidleri yer.
Kaido'ya da geçmiş olsun, Luffy indiricek. :a:
Jack fujinin sengokunun vs elinden kaçabilmiş ama zouya çıkmaya kalkışırsa sağ çıkamaz. Değiştire değiştire döverler. :D Fili'de nası öldürecek bu jack, tam efsane adam.

Jack İn merhametin zerresi yok zevkli bir dövüş olacagi belli şimdiden. Fille ilgili birşey lerin olacağına ve onun hakkında bilgi sahibi olacağımız a sevindim.Kimbilir belki luffy ile iletişim e geçer. BAA adasındaki devasa canlılar gibi.

Zoro adamım ya luffy sanjiyi Övünce dayanamadı 2000 adam gücünde dedi. ama keske cp9 gore kiyaslasaydi .

cp9 daki lucci 4000 doriki,Kaku 2200 , jyabura 2180 gücündeydi. Sanji jyaburayi yendiği için enazindan 2yil eğitim ini katarsak 3000 demeliydi.zoroda 4000 yakın deseydi daha iyi olurdu bence nede olsa ödülü 300 geçti zoronun.

Zoro demisken kiyafetteki simge dikkat :)

Arkadaşlar Zunishayıda diğer harcadığınız Op karakterleri gibi hemencecik ezdiniz kopardınız öldürdünüz. Asırlardır bu fil hayatta ölmemiş ölmemiş bu zamanımı beklemiş ? gelsin jack beni öldürsün diye bekleyecek hali yok. Yüksek ihtimal Zunishanın derisi çok sert Jackın hakisi bile aşamayabilir. Ve önceki sayfalarda arkadaşın dediği gibi bu kadar mink bir gemiye sığmaz dedi. Minkler , düklerde olabilir Zunishayı kontrol ediyo olabilirler. Laboon gibi içine girilse dahada efsane olur aslında. Arc başından beri belki bir umut Luffy Zunisha ile konuşabilir :(

Arkadaşlar Zunishayıda diğer harcadığınız Op karakterleri gibi hemencecik ezdiniz kopardınız öldürdünüz. Asırlardır bu fil hayatta ölmemiş ölmemiş bu zamanımı beklemiş ? gelsin jack beni öldürsün diye bekleyecek hali yok. Yüksek ihtimal Zunishanın derisi çok sert Jackın hakisi bile aşamayabilir. Ve önceki sayfalarda arkadaşın dediği gibi bu kadar mink bir gemiye sığmaz dedi. Minkler , düklerde olabilir Zunishayı kontrol ediyo olabilirler. Laboon gibi içine girilse dahada efsane olur aslında. Arc başından beri belki bir umut Luffy Zunisha ile konuşabilir :(
Haki ne alaka adamda bomba var.Bacaklarına bağlar bumm sonra minkler denizde.

Kid, Drake, Apoo, Killer ekibinin vay haline,
Bremin Drake zaten Kaidonun adamı.
cp9 daki lucci 4000 doriki,Kaku 2200 , jyabura 2180 gücündeydi. Sanji jyaburayi yendiği için enazindan 2yil eğitim ini katarsak 3000 demeliydi.zoroda 4000 yakın deseydi daha iyi olurdu bence nede olsa ödülü 300 geçti zoronun.
Bu durumla o durum alakasız. Luffy Sanjiyi övüyor Zoro da kıskanıp ben daha çok ederim diyor. Bir güç kıstası, birimi, ölçümü değil bu. :(

Meredith

2 Jack 1 Kaido ancak eder diyenler var... O zaman 2 Zoro da 1 Luffy eder.
Sonuçta Jack Kaido'nun sağ kolu, Zoro da Luffy'nin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık