Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaptan Usopp-sama

Hikaye iyice karıştı bölümlerde boş geçiyor hadi bakalım hayırlısı .

Roronoa Zoro

O değil de bu 66 eğer Order 66 ile ilgiliyse.
Düşünsenize Baba Vinsmoke emir veriyor "Execute order 66" diye ve Big Mom'un tüm adamları vurularak içeriden çökertiliyor. Efsane olur be. :D
E. Oda Star Wars hayranı.

Hikaye iyice karıştı bölümlerde boş geçiyor hadi bakalım hayırlısı .
Bölümler boş geçerken hikayenin nasıl karıştığını anlatır mısın? Boş köpek gibi sokağa salınca herhalde karıştırıyor ortalığı.

Bölüm çok iyiydi. Sanji'nin ailesini daha da merak ettim. Germa 66 artık neyse bence kaşlara gönderme olduğu kesin. Sanji ailesinden utandığı için ya da kökenlerini saklamak için tek kaşını kapatmış olabilir. Büyük ihtimal Sanji'yi bir dahaki görüşümüzde iki kaşı da açılmış olacak.
Law doğru bir noktaya değiniyor. Onlar giderse minkler korumasız kalır. Bakalım diğer bölümlerde ne olacak. Ilginç bir şekilde ara yok:bilmem:

@ch3rl0b11n Zoro'ya darılanlardan birisi hatta elebaşı olarak sana sorayım :D Zoro orda napıyordu kapının dibinde oturarak? Luffy'nin dediği gibi Sanji meselesini merak ettiği yani endişelendiği için çaktırmadan dinliyor işte. Ha sonra Luffy bunu yüzüne vurunca tabi suç üstü yakalandığı için utanacak değil ya :D Zoro öyle biri mi Allah aşkına? Tabi tersleyecek her zamanki gibi. Kullandığı ifadelerde de sıkıntı yok Sanji ve Zoro hep böyleydi zaten Luffy'ye böyle şeyler söylüyorlar bazen.

Roronoa Zoro

@ch3rl0b11n Zoro'ya darılanlardan birisi hatta elebaşı olarak sana sorayım :D Zoro orda napıyordu kapının dibinde oturarak? Luffy'nin dediği gibi Sanji meselesini merak ettiği yani endişelendiği için çaktırmadan dinliyor işte. Ha sonra Luffy bunu yüzüne vurunca tabi suç üstü yakalandığı için utanacak değil ya :D Zoro öyle biri mi Allah aşkına? Tabi tersleyecek her zamanki gibi. Kullandığı ifadelerde de sıkıntı yok Sanji ve Zoro hep böyleydi zaten Luffy'ye böyle şeyler söylüyorlar bazen.

Luffy gider BM ve Sanji ile olan işini görür. Bizimkiler+Law ve minkler Zunisha'da kalırlar. Kaido zaten gelemez bence. Kaido'yu tutan veya onun dikkatini başka yöne çeken üç supernova var. Jack'in de indiğini öğrendiyse ya da Jack inmeyip bir şeyler söylediyse(ki zannetmiyorum konuştuklarını bile hatta belki de adamı bıraksak Kaido'ya bile dalar.) Kaido bizimkilerin peşine gitmez. Kısacası bir süre daha rahat ederler diye düşünüyorum. Gerçi bir sonraki bölüm komple gidiyoruz derseler de şaşırmayın.

E. Oda Star Wars hayranı.
Çok iyi olurdu be. :a:

@ch3rl0b11n Zoro'ya darılanlardan birisi hatta elebaşı olarak sana sorayım :D Zoro orda napıyordu kapının dibinde oturarak. Luffy'nin dediği gibi Sanji meselesini merak ettiği yani endişelendiği için çaktırmadan dinliyor işte. Ha sonra Luffy bunu yüzüne vurunca tabi suç üstü yakalandığı için utanacak değil ya :D Zoro öyle biri mi Allah aşkına? Tabi tersleyecek her zamanki gibi. Kullandığı ifadelerde de sıkıntı yok Sanji ve Zoro hep böyleydi zaten Luffy'ye böyle şeyler söylüyorlar bazen.
Bilemiyorum abi, hala dargınım ona. :(

Ne güzel işte fikirlerini koca bir arc boyunca anlamış ve sindirmiş oluruz. :D
En azından fikirleri ve kişiliği için de sevenleri çıkar, badass badass bakıyor ve dövmeli diye değil sadece. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık