Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son kapaklarda bütün arclar sırasıyla işleniyor, Romance Dawn:
Syrup:
Baratie:
Böyle gidiyor. Sırada Skypea Arc var. Şu ana kadar "iyi" adamları gösterdi. Fakat bizim sırtlan suratlı şerefsizin söylediklerini göz önüne alınca oradaki "iyi" karakterlerin durumunu gizlemli tutacaktır büyük ihtimalle. Hem Enel-sama üzerine mini-arc'ı da vardı kapak hikayesinden. Neler olduğunu ço' merak ediyorum <3
Kapak hikayelerine bakma derim.
Misal şu yeni Kapak hikayesinde ODA Little garden'i atladı ancak Zaman atlamasından sonraki kapakta [ gene dünyadan karelerde ] Little Garden gösterildi Bölüm balık adam adasından belki Bizim devleri elbafta görürüz :D

645-649 kapaklara bakarsan Oda'nın öyle bir şey anlatmayacağını görürsün :D

Roronoa Zoro

Ailenin her bireyide 6 6 şeklinde kaş var işte, oradan gelyordur. Belli olmasın diye de iki kaşı birdenaçmıyordur. Belki çift kaşlı olarak da görebiliriz Sanji'yi topkek.

Ben bu dahil birkaç teori sundum kısa kısa. Benden bir şey bekleme. :(
Sen adamsın. :/

Şöyle bir yer var da bağlantı kuramadım.
https://en.wikipedia.org/wiki/Germa

bunun dışında, okunuşu Cerma-Jerma bunun muhakkak. Ve İran'da Jerma diye bir bölge var. Kuzeyde, Türkiye sınırlarında. Geçen yorumlarda da biri değinmişti. İran'ı da biliyoruz, Haşhaşilerin mekanı. Jerma, Alamut kalesine gönderme olabilir. Baba Vinsmoke da Hasan Sabbah ki Vinsmoke ailesi için de savaş başlatan aile deniyor ve suikastçı aile. Hasan Sabbah da suikastçı efendisiydi ve savaşlar başlatırdı.

66 meselesi de, çok düşük ihtimalle bu olabilir: https://en.wikipedia.org/wiki/German_submarine_U-66_(1940)
Germa(n) 66. Deniz altı, yer altı falan. Çok saçma bağlantı ama ne yapalım.

Bunun dışında bir de şeytanla ilgili bir şey çıkabilir. 666 şeytan rakamı mıydı neydi. Sanji de şeytana vurgu yapıyor sıkça. Alevler, baharatlar falan.

Bakalım altından neler çıkacak. :/

Ailenin her bireyide 6 6 şeklinde kaş var işte, oradan gelyordur. Belli olmasın diye de iki kaşı birdenaçmıyordur. Belki çift kaşlı olarak da görebiliriz Sanji'yi topkek.
Hah, bir de bu var. buna da değinecektim aklımdan çıkmış. :/
O kaşlar da 66'ya bir göndermedir. Yani 66 neyle ilgili çıkacaksa artık.

@ch3rl0b11n
Koskoca 19 sayfada düzgün bir şeyler tartışan kişi sayısı bir parmağı geçmiyor haklısın.

-Wanda bir çok kez bizim tayfaya dolunay olmadığı için şanslısınız dedi. Mink'lere ne oluyor sizce? Kurt adam gibi kontrolünü mü yitiriyorlar?
Bundan ekstra güç artışı alıyorlar mı? Görünüşleri değişiyor mu?
Bu dolunay muhabbeti ırklarının bir gereği mi yoksa buna başka bir şey mi sebep oluyor?

Dolunayda ekstra güç alıp birlikte dövüşen Neko ve Inu ikilisini düşünebiliyor musunuz? Off off. :D

Baks ana özet geçeyim.
Vinsmoke ailesi için Germa 66 gibi bir şey deniyor. Diğer şekilde de Warmonger, yani savaş başlatanlar. (Baya tehlikeli aile)
Nami bu bir şehir efsanesi diyor ama Pekoms gerçek diyor.
Big Mom, davetini kabul etmeyip onurunu kıranların yakınlarını kesip kafalarını yolluyormuş daveti reddedene. O yüzden şeytanlar bile gelir deniyordu geçen bölüm. Sanji'yi de Bizim tayfa, Baaratie ve Kamabakka ile tehdit etmişler.
Pekoms, Sanji'nin bir dha dönemeyeceğini yineliyor. Ama Luffy hiç takmıyor ve gider alırım tek başıma diyor. Sızacağım içeri diyor. Pekoms'a beni de kendinle götür diyor.
Evlilik de politik bir birleşmeymiş. Big Mom bu şekilde gücünü büyütüyor. Krallıkların evlilikle birleşmesi gibi.
Luffy Zoro'nun Sanji için endişelendiğini söylüyor ama Zoro hiç takmıyor ve "seni döverim bak bırak o salağı kendi haline" diyor. :(
Luffy ile Law, son durumu tartışıyorlar. Law eğer gidersen burası sahipsiz kalacak diyor. Kaidou dövüşünü erteleyemeyiz, er geç peşimize düşecekler ve yerimiz de artık biliniyor diyor.
Zou vatandaşları da çok seviniyor tabi, "Vay be hala bizi düşünüyorlar" diyorlar. "Siz cidden korsan mısınız yahu" diyorlar. Çok manidar. :/
Brook, Franky ve Robin de biz yetişkiniz, biz daha akıllıyız diyerek samuraylar gelip işleri karıştırmasın diye nöbet tutuyorlar bizimkiler parti yaparken. Ama sabaha uykuya dalıyorlar ve samuraylar geliyor. O üstlerine düşen maymuna da Raizou'yu soruyorlar. Maymun da Raizou'yu duyunca panikleyip rapor etmeye koşuyor. Bizim çatlak samuraylar da peşinden gidiyor. Üç kafadar ise mışıl mışıl uyuyor.
Bölüm sonu, haftaya da bölüm var galiba la. Çok mutluyum. :d

al sana da özet. :/
İyi geçtin özeti. Oda'nın yine önceden değindiği ya da gösterdiği şeylerin anlamını ilerledikçe göreceğiz. Adam bir kaş için bile hikaye çiziyor. :D

O değil de bu 66 eğer Order 66 ile ilgiliyse.
Düşünsenize Baba Vinsmoke emir veriyor "Execute order 66" diye ve Big Mom'un tüm adamları vurularak içeriden çökertiliyor. Efsane olur be. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık