Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne demek istediğini anlamadım :/ Feng Shen Ji 2. sezonu okumadım. O yüzden Nitian hakkında bilgim yok.
Genel olarak, rüzgar elementi özgürlüğü temsil ediyor. Bu yüzden devrim ordusunun liderine bu Rüzgar logiası çok iyi yakışır.
Zaten görüldüğü sahnelerde hava olayları değişiyor. Rüzgar başlıyor. Luffyi kurtardığı sahnelerde bildiğin fırtına oluşuyor.
Ben tanrısal güç değildir demedim zaten :/ Devrimcilere , düzeni değiştirmek isteyenlere verilen bir güçtür rüzgar :/
Manga klişesi dedin ya, ona istinaden yazdım. ;) Dragonun kapişonu rüzgar yeteneğini sahip. Yıllar önce kepsini bile yapmıştım, pc olsa yollardım yine de idare edin şimdilik. :(

Manga klişesi dedin ya, ona istinaden yazdım. ;) Dragonun kapişonu rüzgar yeteneğini sahip. Yıllar önce kepsini bile yapmıştım, pc olsa yollardım yine de idare edin şimdilik. :(
Şu Pc bi geleydi de rahatlasaydın keşke. :(

Dragon için rüzgar logia'sı deniliyor ama bu durum Luffy'nin olduğu platforma nasıl yıldırım düştüğünü açıklamıyor.

Dragon - Rüzgar, yağmur ve istediği yere noktasal yıldırım düşürmek...
Roger- Shiki ile olan savaşında denizin bir anda çıldırması...

Bu iki olay bir şekilde bağlantılı duruyor.Ya Dragon Roger'ın gemisindeydi ya da bu iki aşmış karakter bu işleri h.hakileri sayesinde yapıyor. Bakalım ne çıkacak.(Roger'ın gemisinde olması imkansız biliyorum. :/)

Arkadaşlar içimi rahatlatın... Bellamy gelmez deyin nolursunuz.. İçim içimi yiyor....
Gelmez, mümkünatı yok. Gelirse kendimi sınırsız banlatırım yeni üyelikte almam. O derece eminim gelmeyeceğinden. Şimdiye kadar tayfaya Katılan her üyenin bir amacı bir hedefi vardı, ayrı bir derinliği vardı. Çakma skull knight olarak adlandırılabilen Brook'un bile hikayesi çok Orjinaldi. Ayrıca hepsi hem karakter açısından hem dövüş yetenekleri açısından orjinal. Bellamy'de ise bu saydığım özelliklerin yarısı bile yok. Bu yüzden İM-KAN-SIZ

Gelmez, mümkünatı yok. Gelirse kendimi sınırsız banlatırım yeni üyelikte almam. O derece eminim gelmeyeceğinden. Şimdiye kadar tayfaya Katılan her üyenin bir amacı bir hedefi vardı, ayrı bir derinliği vardı. Çakma skull knight olarak adlandırılabilen Brook'un bile hikayesi çok Orjinaldi. Ayrıca hepsi hem karakter açısından hem dövüş yetenekleri açısından orjinal. Bellamy'de ise bu saydığım özelliklerin yarısı bile yok. Bu yüzden İM-KAN-SIZ
Katılıyorum. Tayfaya yakışmaz yani bunu bilir bunu söylerim. Adamın hiçbir özelliği yok abi.... Cidden Oda böyle bir şey yapmaz umarım. Sensei dedik bağrımıza bastık arkamızdan vurmasın herif :')

Rüzgar Logiası çıkma ihtimali yok Dragonun bana kalırsa. Zira hiç saydam görünmedi. Çıkarsa İklim parameciası çıkar. Gittiği yerde rüzgar yağmur fırtına eksik olmuyor malum.

İşte bunlar hep H.haki. Acaba her H.haki sahibinin ayrı bir yeteneği felan çıkmasın ? Shanks diyelim zamanı yavaşlatır , Dragon rüzgar çıkartır gibi .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık