Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Özelimizi buraya dökmeyelim lütfen. :(
Neyse, devrimcilerimden beklentim aşırı derecede düştü bu bölüm. Zaten Sabo'yu sevmeme kararıma zarar veren bir bölüm çıktı. Değişik duygular yaşıyorum. :S
Hmm. Benim için sorun yok. Kafana göre.
Uyuma, yarım saate konuyu yolluyorum.

Zorlama eleştiri değil hacı. Bilakis Oda açıklamada zorlamış ve bence becerememiş, eksik parçalar var.

Ayrıca manga yazamamak, mangayı-mangakayı eleştiremeyeceğin anlamına gelmez(zaten mangakanın da umurunda olmadığını da biliyoruz). O da insan ve eksik veya tatmin edici açıklama yapamamış olabilir. Bunu eleştirmek neden sorun olsun ki. Aksine, yapıcı eleştiriler bakış açısı yönüyle bir çok şeye zenginlik katar.
One Piece Dünyasında sayısız Ace ismi vardır diye düşünüyorum, her Ace denildiğin de aklına kardeşi gelecek diye bir durum yok.
Bu senaryo benim de aklıma yatmadı ama uydurulacak en iyi kılıf buydu bence. Hafızanın yerine gelmesi öyle pat diye olacak bir kaide de yok. Bir insanla bağın olduğu zaman ve onu kaybettiğin takdir de kendi ruhsal dünyan da onu bir şekilde hissedebiliyorsun, Ace öldüğü zaman onunla olan bağı gittiği için, öldüğü zaman onun adını duyunca hafızasının bir kısmının belirmesini normal buluyorum.

Asıl problem Dragon, Sabo'nun Luffy ve Ace ile olan bağını bilip bilmemesi.

Son düzenleme:
Ben açıkça bellamynin o evde neden olduğunun belli oldugunu düşünüyorum. Denizciler tüm mingo tayfasını yakaladı bildiğiniz üzere tüm çer çöolerle beraber ve bellamyde mingonun adamı olarak bilindiğinden luffy onun yakalnmasını istemediği için onu saklama bağabında o eve getirmişlerdir sonrasında yolların ayrılacagını düşünüyorum. Tayfada olmayacak ama bu yardımlarsan sonrada eşwk değilse luffye şükran nietiyle ittifak olur anca ilerde.

yorumların hepsini okumadım biri yazdıysa kusura bakmasın bence Bellamy Luffy konuşması böyle olucak

-Luffy Bellamy tayfama katıl
-Bellamy hala çok yufka yüreklisin mugiwara ama benim yapıcak işlerim var. Dofun bu ülkeye yaptığı pisliği temizlicem (der ama ne p.k yapıcakki :D)
-Luffy kapımız sana her zaman açık
-Bellamy gider ağlar

böylelikle bellamy pisliği tayfaya gelmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık