Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle merhaba uzun zamandır takipdeyim forumu üye olup bir iki şeyde ben yazayım dedim.
Bildiğim kadarıyla Luffy tayfayı 10 kişi yapacakdı şuan tayfa 9 kişi ilerde Jimbei nin katılacagıda daha onceden kesinleştiği için ben Belamy nın falan katılacagını dusunmuyorum gercı bırı katılacaksada Kinemon katılsın

yorumların hepsini okumadım biri yazdıysa kusura bakmasın bence Bellamy Luffy konuşması böyle olucak

-Luffy Bellamy tayfama katıl
-Bellamy hala çok yufka yüreklisin mugiwara ama benim yapıcak işlerim var. Dofun bu ülkeye yaptığı pisliği temizlicem (der ama ne p.k yapıcakki :D)
-Luffy kapımız sana her zaman açık
-Bellamy gider ağlar

böylelikle bellamy pisliği tayfaya gelmez

Tayfada :)

@KARA57 Ben en az 13 kişi olur diye düşünüyordum ihtiyaç olduğunu düşünerek sonra bir yerde okumuştum Oda bir söyleşide 10 dedim ama bu 12-13 de olabilir tarzı bir şeyler demişti. Muhtemelen 13 kişi falan olacaktır.

Sabo ölecek falan durun daha Zoro ölecek boşuna giymedi o kuru kafalı kıyafeti. :) Oda böylece bir 300-400 bölümlük öldürme kotasını da doldursa daha gitmez Sabo bir yere. :)

Dragon ve oluşumu, çocukları kaçırıp kendileri için dilendiren çetelerden bir farkı yok.:S Çocuk la bu eline şeker versen kanar. Ne istediğini nereden bileceksin. Devrimciler günden güne düşüyor. Koala'yı da böyle kandırmışlardır.
c
Kutsal ejderlerden nasıl tiksiniyor şu bakışa bak be. Gördükçe irkiliyorum. Şu bakışı yonkouya atsa tövbe ettirir. O günleride göreceğiz umarım.
Luffynin ciddi ve kızmış haline cuk oturuyor

Bellamy gelmeyebilir tayfaya çünkü Luffy tayfaya birini alıcağı vakit tayfadakilerde yanında olup onaylıyor. Chopper'dan sonrakilerin hepsinde böyle oldu. Bellamy onaylamak için tayfanın diğer kısmı yok. O kısım şuan için tehlikede şuan tayfaya adamı düşünceğini sanmıyorum. Açıkcası istemiyorum gelmesinide :)

Nitian'ın devrim ordusunda 1 kişi bile rüzgar kullanmıyordu la, tam tersi rüzgar tanrısal bir güçtür. :)

Bölüme gelecek olursak kapak ve son sahne hariç hepsini tahmin ediyorduk zaten. Kapakta Dof samayı gördüğüm için bir de Itachinin devrimci çıkma olasılığı son sayfada belirdiği için bu hafta ortayı işaretliyorum.
Ne demek istediğini anlamadım :/ Feng Shen Ji 2. sezonu okumadım. O yüzden Nitian hakkında bilgim yok.
Genel olarak, rüzgar elementi özgürlüğü temsil ediyor. Bu yüzden devrim ordusunun liderine bu Rüzgar logiası çok iyi yakışır.
Zaten görüldüğü sahnelerde hava olayları değişiyor. Rüzgar başlıyor. Luffyi kurtardığı sahnelerde bildiğin fırtına oluşuyor.
Ben tanrısal güç değildir demedim zaten :/ Devrimcilere , düzeni değiştirmek isteyenlere verilen bir güçtür rüzgar :/

Bölümü okuyunca bayaa garipsedim. Hiç kimse demiyor ki bizim sanji diye bir nakamamız var yanında nami,chopper,brook var,nolmuş bunlara diye soran yok. Hepsi oturmuş Sabo'yu dinliyor yav.Burdan bizim tayfayı kınıyor , Sanji reyizin dönüşünü iple çekiyorum
O zaman bölüm yorumlarını daha dikkatli okumalısın:D
Saboya macera var, Sanjiye yok. Tabbi, Sanji kim ki zaten ona macera olsun :artiz: :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık