Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege gözükmüş Sanji'lerin orada ekşına girecek.
Ama mod mesajımı siliyor konu dışı diye.
Aferin devam edin.
Özelden mesaj atarsanız sevinirim şu bölümden kimi tartışayım diye.
Kid'in Shansk'ı alacağını konuşmak serbest.
Sanji'nin Bege tarafından kurtarılmasını,dövüşmesini konuşmak yasak.
Güzel mantık ya.
Ahahah kulübe hoş geldin. :D
Senin olmayışın şaşırtıyordu aslında. :(

Ulan adama ayar veren adam Dof Luffy ve Law'ı patetes eden adam.Bu nedir ya :(
Sanji gene yok. :S

Mükemmel bir bölümdü ya :D
Ya Kaido'nun yüzü ya da Gorosei gözükecek demiştim tuttu harbiden. Kid-Hawkins-Apoo ittifakının Shanks'ı devirebileceğini düşünmüyorum. En azından savaş gücü olarak yeterli değiller, ekstra bir planları varsa bilemem. Bizimkiler de Kaido için ittifakı üçlese güzel olacak, Bonney gelebilir mesela :utan: Haftaya Issho Luffy ve Law'a saldırmak istediğinde devrimcilerle birlikte bütün kolezyum korsanlarını karşısında bulacak ve bir şey yapamayacak.
Kuzan'ın Karasakal'a çalıştığı tahmin ediliyordu zaten. Sebeplerini ileride öğreniriz.
Bu arada X-drake'ten bir şeyler bekliyorum. İki yıl önce Saboady'de Law ona "Kaç adam öldürdün Drake?" diye sormuştu. Orada bir ittifak başlamış olabilir ve planın ilk aşaması olarak X-Drake Kaido'nun müttefiklerine sızmış olabilir. Luffy ve Law dışardan saldırıya geçerken X-Drake'te Kaido'ya içerden zarar verebilir. Çok mu uçuk oldu :ehe:

Unknown

Hayır benim anlamadığım bu Issho iyi güzel yaptı tüm dünyaya Dofly'nin kötü biri olduğu ve İttifağın bu adamı indirdiğini şehri kurtardığını gösterdi. Şimdide İttifağın peşinden gittiğinde tüm şehri karşısına alacağını yakaladığında ise Denizcilere olan güvenin dünya üzerinde büyük bir düşüş yaşacağını tahmin edemedi. Acaba amacı sadece Shicibukai leri değilde Denizcileri de mi düşürmek? Yada Denizcileri %100 güvenilir kişiler olmadığını falan mı göstericek?

Şu sanji muhabbetini bi yapmayın her bölümde, kim takar sanji'yi.

Güzel bir bölüm gelmiş, kid ve ittifakı da beyin özürlü değil herhalde, hesabını yapıyordur gelir ve gider olarak :p Ayrıca falcımız bir oran belirlemiştir, bunlarda 2 yılda armut toplamamıştır. Bu belirledikleri oran düşük olsa bile, bizim deli oğlan kid saldıralım der yinede. Kid'e sevgim artıyor giderek, zaten seiyū'suda HxH'dan hisoka ile aynı :D

Bege'de içten big mom'ı dağıtacak olabilir, x drake kaido olayıda böyle olma ihtimali var zaten. En kötü Big mom ile lola olayı çıkar ve panpa olurlar.

Vay be çok sağlam bir bölümdü. Amirallerin tartışması, novalar, iki kızıl kafanın çarpışacak olma ihtimali...

İyiydi de panda berbattı. Stream'den sonra asıl yorumları atarız artık. :/

Kid tarafının Shanks'ı indirmeyi düşünmesi güzel oldu. Sonuçlarını görmek için sabırsızlanıyorum. Law'a bayağı ağırlık verdi, Kid'e de zaman ayıracağını düşünüyorum.
Fuji Luffy ve Law'a dalacak gibi gözüküyor, bu da güzel.

Kid tarafının Shanks'ı indirmeyi düşünmesi güzel oldu. Sonuçlarını görmek için sabırsızlanıyorum. Law'a bayağı ağırlık verdi, Kid'e de zaman ayıracağını düşünüyorum.
Fuji Luffy ve Law'a dalacak gibi gözüküyor, bu da güzel.
Zoro reyiz sapasağlam ayakta, bir şey olmaz :cool:

Arkdaslar fujinin kimseye dalacağı yok sabo yu bahane olarak öne sürecek olacak o kdr
Ayrıca şuan luffy ve law saf dışı gibi gözüküyor ama dimdik ayakta duran zoro ve sabo var herhangi bi Fuji saldırısında ikisi de karşısında dikilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık