Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük ihtimal Shanks vs Kid& Apo veya Hawkins olacak. 1 vs 1 olmaz gibi geliyor bana.
Kid çekemez bence silahlarını hakisi yetmez.
Nasılsa Hawkins ihtimal bilebiliyor ama nasıl olacağını bilmiyor. Teach gelecektir onlar kapışırken ondan ihtimal artmıştır bence.
Ya da 3 vs 1 de veya 2 vs 1 yenme ihtimalleri var.
Kid'in tek başına bence Shanks'ı almasının imkanı yok. Gözümde canlandıramıyorum.

En sonunda Kid'i gördüğüme sevindim.
Kid Big Mom'a girerse alabilir deniliyor, Luffy Kaido'yu alabilir deniliyor ama söz konusu Shanks olunca olmaz öyle şey deniyor. Bu 3'ü de çağın zirvesindeki korsanlar. 3 aşağı 5 yukarı seviyeleri eşittir. Yani Kid Big Mom'ı alabilirse Shanks'ı da alabilme ihtimali yüksektir.
Goroseiler ve Akainu gösterilmesi güzel olmuş. Akainu'daki yaralar da şekil olmuş. En azından neredeyse eşit oldukları da belli olmuştur 10 gün savaş üzerine verdiği yaralardan da.
Fujitora da bence Luffy'lerin peşine düşmez. Düşse de orada kardeşi Sabo var.
793. bölümde çıtayı bu kadar yukarı koyduysa 800'de ne gösterecek merak ediyorum.
Böyle bilgi alınan bölümler de çok güzel oluyor.

Olaylar çok olunca ve çeviri de fena olunca kafa karıştı ne yazsam bilemedim.Turkce yi bekleyeceğim.Şimdiden kolay gelsin arkadaşa.

Bu arada X-drake'ten bir şeyler bekliyorum. İki yıl önce Saboady'de Law ona "Kaç adam öldürdün Drake?" diye sormuştu. Orada bir ittifak başlamış olabilir ve planın ilk aşaması olarak X-Drake Kaido'nun müttefiklerine sızmış olabilir. Luffy ve Law dışardan saldırıya geçerken X-Drake'te Kaido'ya içerden zarar verebilir. Çok mu uçuk oldu :ehe:
Law böyle bir şeyi düşünebilir, olabilirliği yüksek bence.

Kid Shanks'ın tayfada ne kadar silah,kılıç varsa toplar sonra ırzına geçerler Kızıl Saç Korsanları'nın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık