Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Arkdaslar fujinin kimseye dalacağı yok sabo yu bahane olarak öne sürecek olacak o kdr
Ayrıca şuan luffy ve law saf dışı gibi gözüküyor ama dimdik ayakta duran zoro ve sabo var herhangi bi Fuji saldırısında ikisi de karşısında dikilir
Köpek " İttifağın kellelerini getir" diyince Kör " Benim dilimden konuşmaya başladın" diyor. Yani gayet şuan dalıcakmış gibi duruyor. Bahaneyi sunsa onun yerine sunardı.

Köpek " İttifağın kellelerini getir" diyince Kör " Benim dilimden konuşmaya başladın" diyor. Yani gayet şuan dalıcakmış gibi duruyor. Bahaneyi sunsa onun yerine sunardı.
Bana ayak yapıyor gibi geldi. Hani sen emri verdin ben denedim. Devrim ordusu girdi araya. Ama baya baya girişebilirde. O zaman amiralliğini konuşturmuş olur. Ama hala döndüğü zaman öfkeli bir Akainu görecek karşısında.

Herşeyi geçtim bizim Mafia babası Big Mom'un gemisinde :hoo:
Ve sanjileri göstermedi :oleyo2:
Kidlerin Target Red-hair :alkis:
Kaido ve X-Drake :at:
Bana Böyle bölümlerle gel ODA !

Unknown

Bana ayak yapıyor gibi geldi. Hani sen emri verdin ben denedim. Devrim ordusu girdi araya. Ama baya baya girişebilirde. O zaman amiralliğini konuşturmuş olur. Ama hala döndüğü zaman öfkeli bir Akainu görecek karşısında.
Pek ayak yapan birinin tipi sayılmaz bu. :/ Baya baya saldıracak gibi görünüyor. Saldırsın da zaten her ne kadar Shicibukai ları istemese de Denizci bu adam..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık