Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Tayfanın en önemli 3.adamı dayak yiyip duracaksa tayfadaki işi ne bu elemanın? Ne görev yapıyor?
Usopp bile bir işe yaradı. Bizim Sanji kum torbası oldu.
Arkadaş ciddiye almayayım almayayım diyorum da bu adamın dayak yediği kişiler normal kişilermiş gibi konuşup da gelmiş burada "Kum torbası" tabirini kullanmak mantıklı mı? Luffy G4 açmadan Dofly karşısında kum torbası olurken Sanji'nin ne yapmasını bekliyorsun?

Şimdi gelip bana Vergo örneğini mi vereceksin? "Imı ıyığı kırıldı" falan mı diyeceksin merak ettim?

Arkadaş ciddiye almayayım almayayım diyorum da bu adamın dayak yediği kişiler normal kişilermiş gibi konuşup da gelmiş burada "Kum torbası" tabirini kullanmak mantıklı mı? Luffy G4 açmadan Dofly karşısında kum torbası olurken Sanji'nin ne yapmasını bekliyorsun?

Şimdi gelip bana Vergo örneğini mi vereceksin? "Imı ıyığı kırıldı" falan mı diyeceksin merak ettim?
İmajı zedelendi mi Sanji'nin? Zedelendi. 2 yıl sonra imajı zedelenen tek kişi var tayfada o da Sanji.
Gidip Pekoms ve Tamago'dan da ayarı yerse ne olacak bu imaj? Ateş açmayı emrediyorum tarzı laf etmişti şimdi Bege gelip kurtarırsa Sanji'yi karizma namına bir şey kalmayacak adamda.

@Vaas
Çöp değil de en azından Pekoms'u yensin de biraz toparlasın kendini. 2 yıl aradan sonra Sanji'den bir şey göremedik. Karizma falan kalmadı adamda.

Unknown

İmajı zedelendi mi Sanji'nin? Zedelendi. 2 yıl sonra imajı zedelenen tek kişi var tayfada o da Sanji.
Gidip Pekoms ve Tamago'dan da ayarı yerse ne olacak bu imaj? Ateş açmayı emrediyorum tarzı laf etmişti şimdi Bege gelip kurtarırsa Sanji'yi karizma namına bir şey kalmayacak adamda.
Olaya dümdüz bakan bir kişinin gözünde Sanji'nin imajı zedelense ne olacak ki? Bence o gemi de BM yok ama olursa ne yapsın Oda? Sanjini imajı zedelenicek diye BM yi mi aldırsın? Ayrıca Oda en başından beri Sanji'nin imajını 0 da dolaştırıyordu. Şimdi mi zedelendi?

Not: Tamam eğer BM yoksa alamazsa sıkıntı olur da yinede şuana kadar sanki çöpler tarafından tokatlanmış, şimdi karşılaştığı adamlarda yonkou adamı değilde dandik denizciymiş gibi görmek nedir?

Bölüm cidden heyecanlı çıktı ha :D Sanji haftaya görünecek inş süpernovaların görünmesi çok iyi oldu hep begeyi merak ediyordum. Öldü mü? Falan diye ölmemiş de savaşa katılıyor adam :D

Sanji bana kalırsa Tamago ve Pokems'i yenmiş BigMom'un 2. tümeni ile dövüşüyordur ama durum kötüdür Begge'de ortalığı karıştırmaya geliyor işte.

Bege gözükmüş Sanji'lerin orada ekşına girecek.
Ama mod mesajımı siliyor konu dışı diye.
Aferin devam edin.
Özelden mesaj atarsanız sevinirim şu bölümden kimi tartışayım diye.
Kid'in Shansk'ı alacağını konuşmak serbest.
Sanji'nin Bege tarafından kurtarılmasını,dövüşmesini konuşmak yasak.
Güzel mantık ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık