Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

20 dakika atlandı dövüşte başı ve sonu gözüktü. Sonunda Luffy bitik düştü mangada öyleydi hatırladığım. Dof karşılık verememiş olsa o dakika içinde ölürdü. Ama g4'le baş edebilmiş ki ölmedi ve kendini dikebildi sonunda. Handikaplı olmasa bu kadar hasar görmeyebilirdi.
Demek ki dayanmış o kadar dayağa. Karşlık verebilmiş olsaydı gösterilirdi. Bu önemli bir detay. Manga bunu da tahmin etsinler diyerekten göstermemezlik yapmaz herhalde. Hele de Dof'a atak yaptırıp hiçbir işe yaramadığını gösterdikten sonra.
Donquixote

Bellamy'nin o saldırısı daha çok darbe verirdi Dof'a. Hem red hawk'tan hem enjeksiyondan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Demek ki dayanmış o kadar dayağa. Karşlık verebilmiş olsaydı gösterilirdi. Bu önemli bir detay. Manga bunu da tahmin etsin diyerekten göstermemezlik yapmaz herhalde. Hele de Dof'a atak yaptırıp hiçbir işe yaramadığını gösterdikten sonra.
O kadar dayağa dayanmışsa demek oluyor ki G4 o kadar güçlü bir form değil. Luffy senin düşündüğün kadar güçsüz değil, Alpamis. Adamlar 20 dakika dövüşmüş işte, gözü kapalı savunma.

Alpamis

O kadar dayağa dayanmışsa demek oluyor ki G4 o kadar güçlü bir form değil. Luffy senin düşündüğün kadar güçsüz değil, Alpamis. Adamlar 20 dakika dövüşmüş işte, gözü kapalı savunma.
Yahu adamın birine yorum yaptırtıyor. Dof'u çatır çutur dövüyor diye. Öncesinde Dof'a atak yaptırıp hiçbir işe yaramadığını gösteriyor. Hani Dof'un karşılık verebildiğine dair hiçbir şey yok. Luffy'i savunmak için demiyorum ben bunu.

Yahu adamın birine yorum yaptırtıyor. Dof'u çatır çutur dövüyor diye. Öncesinde Dof'a atak yaptırıp hiçbir işe yaramadığını gösteriyor. Hani Dof'un karşılık verebildiğine dair hiçbir şey yok. Luffy'i savunmak için demiyorum ben bunu.
Handikap olayı yüzünden savunuyorsun. Dof bu haliyle g4'le baş ettiyse 1v1'de Luffy'nin alması zor olurdu. Vuruyor, ne kadar hasar oluşturduğu önemli değil. Karşılık veriyor, kaçıyor. Bu Luffy'nin dövüşte üstün gözükmesine engel değil ki izleyenler tarafından öyle yorum yapılmasın.

Alpamis

Handikap olayı yüzünden savunuyorsun. Dof bu haliyle g4'le baş ettiyse 1v1'de Luffy'nin alması zor olurdu. Vuruyor, ne kadar hasar oluşturduğu önemli değil. Karşılık veriyor, kaçıyor. Bu Luffy'nin dövüşte üstün gözükmesine engel değil ki izleyenler tarafından öyle yorum yapılmasın.
Handikap için de savunmuyorum. Çünkü ilişki kuramıyorum.:S Sebeplerimi söyledim.

Alpamis

Görmediğin şey hakkında eminmiş gibi konuşma o zaman. Sonra savunmuyorum falan diyorsun ya :S
Yahu senin dediğin 20 dakka ilişkin bir şey de yok. Gösterilenler darblerden başka bir şey yok. Ve dediğin süre kadar dövüştüklerine dair de ? Nerden çıktı. Bir daha bakıcam mangaya şimdi.:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık