Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sakın dof shichibukai pşdığu için deilde, kutsal ejder olduğu için amiral kafesi yok etmiyor olmasın, sonuçta kutsal ejderlerin konumu normal insanların hayatının çok üstünde.

sakın dof shichibukai pşdığu için deilde, kutsal ejder olduğu için amiral kafesi yok etmiyor olmasın, sonuçta kutsal ejderlerin konumu normal insanların hayatının çok üstünde.
Çok düşük bir ihtimal. Doffy sürülmüş biri çünkü. Bildiği sırlarla şantaj yapıp bu gücü elde etmiş.

O kadar dayağa dayanmışsa demek oluyor ki G4 o kadar güçlü bir form değil. Luffy senin düşündüğün kadar güçsüz değil, Alpamis. Adamlar 20 dakika dövüşmüş işte, gözü kapalı savunma.
G4 güçlü form değil demek baya saçma 20 dakika dövüşmek bu seviyede dayanıklı olanlar için hiç birşey. 20 dakika boyunca dofun dayak yemesı g4 ü güçsüz yapmıyor çünkü 20 dakıka boyunca uçtu dof :D

Gama knife tutturmuş gidiyorsunuz. Adam kendimi onardım diyor niye kabul etmiyorsunuz artık yahu mangaka öyle diyor yok öyle değil demek ne kurban oolduklarım

G4 güçlü form değil demek baya saçma 20 dakika dövüşmek bu seviyede dayanıklı olanlar için hiç birşey. 20 dakika boyunca dofun dayak yemesı g4 ü güçsüz yapmıyor çünkü 20 dakıka boyunca uçtu dof :D

Gama knife tutturmuş gidiyorsunuz. Adam kendimi onardım diyor niye kabul etmiyorsunuz artık yahu mangaka öyle diyor yok öyle değil demek ne kurban oolduklarım
Seviyeyle ne alakası var? Üç amiral veya yonko çıksa gelse iki tane vursa Dof ölür. Luffy'nin yarım saat vurup öldürememesi saçma olur. Kendini dikmesi de hasarı sıfırlamaz, çok saçma düşünüyorsunuz. Sıfırlasa Dof'un son hali bitik gözükmezdi, Luffy'i yenince kendini dikmişti.
Siz farkında olmadan Luffy'i eziyorsunuz.

Bununla ilgili bilgi hangi sayıda geçiyor söyler misin hatırlayamadım da.
Luffy G4'ü açtığında kafesin kapanmasına 50 dk vardı. G4'ün süresi dolunca 10 dk kalmıştı. Kafesin hızlandığını da hesaba katarsak ve küçülmeye başladığı haliyle son halini de kıyaslayınca 30 civarı bir süre tahmin ediyorum. 20 üstü olduğundan şüphem yok.

Seviyeyle ne alakası var? Üç amiral veya yonko çıksa gelse iki tane vursa Dof ölür. Luffy'nin yarım saat vurup öldürememesi saçma olur. Kendini dikmesi de hasarı sıfırlamaz, çok saçma düşünüyorsunuz. Sıfırlasa Dof'un son hali bitik gözükmezdi, Luffy'i yenince kendini dikmişti.
Siz farkında olmadan Luffy'i eziyorsunuz.
Yonko veya amiral teklerken saçma değil demek, hımmm...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık