Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yalnız şoyle bişey var g2 formunda luffy kalbine yükleniyor kan akım hızını arttırıp daha hızlı bi metabolizma salıyor
g3 formunda kemiklerine yükleniyor öküz gibi kol bacak yapıyor g4 formunda da kaslarına yüklenip öküz gibi fiziksel güç saglıyor bu işin sonu ne olucak acaba g5 g6 falan çok ucu açık oldu

Adam göremiyordu bile. Luffy iyi bir hırpaladı o sürede Dof'u. Dof bir atak yapayım dedi ki Oda bize durumu göstermek için yaptı. O da Dof'un şaşkınlığıyla geri sekti. Luffy 10 dakka handicapı verdi de 10 dakka boyunca sarmaladı onardı kendini . Yoksa ... :)
Sarması için boşluk bulması lazım :) Luffy yarı ölü bir adamı g4'le o kadar süre dövüp öldüremiyorsa gitsin kumda oynasın.

Bellamy o sürede Luffy'e ne kadar darbe vurdu belli değil. Ama Luffy en güçlü atağı ile birlikte başka darbeleri gözü açık karşıladı. Tabi bunların ben Gama'ya eşit tutmuyorum. Bellamy'nin o ara Luffy'e verdiği zarar Enjeksiyon saldırısından da Red hawk'tan daha fazla. Bir de sırf fiziksel ve haki ile dövüşen bir Luffy vardı arc'ın başından beri. Ordan çok etkiliyor Luffy'i.

Dof'un gama knife yemesi normalde handikapa sokardı ama. Dof bu atağın darbesinin ( işlevinin) büyük bir kısmını engelleyip , bir de kendini onarıyor. Bu arada kafesi nasıl yaptığı bile meçhul. Adam tek el hareketi ile teknikler yapıyor. Salt fiziksel olarak dövüşen ve bütün tekniklerinde haki kullanan birinden ne kadar fazla yorulmuş tükenmiş olabilir ? Bütün yönleriyle değerlendirince karakterlerin yani Dof ve Luffy'nin söylediklerine bile bakmadan ben handikap olmadığını savunurdum. Ki karakterlerde birbirlerine söyledikleriyle bu durumu destekler gibi. Evet bakalım sizin dediğiniz gibi bir handikap durumuna değinilecek mi ?
Organı eriyen WB 'de bile bu durum bu kadar belli oluyorken Dof'ta buna dair bir ibare bile olmaması şüphelendirmiyor sizi ?
Şu noktalarda ciddi misin gerçekten ? Zaten Gama knife'ye ilk yardım yapamasa adam ölecek neyin handikapından bahsediyorsun anlamadım.. Seride Luffy 2 kere kapışıp ikisinde de tek attığı bir adam bu ya başka var mı böyle bir örnek. Bu adamın saldırılarını red hawktan ve enjeksiyondan daha çok zarar verdiğini düşünüyorsun gerçekten çok ilginç yorumlar okuyoruz bu aralar..

Alpamis

Boşluk bulacak zamanı varsa karşılık verebiliyor demektir. Bilmiyorum zamanı 5dk falan kadar az değildir heralde g4. :D
Luffy 10 dakkalık handikapı boyunca Dof boşluktaydı zaten. O ara sarmaştır kendini. Bundan bahsediyorum.

Edit: yanlış mesajı sildim.:S

Alpamis

20 dakika dayak yedi yani g4'le ama ölmedi diyorsun. Kardeşim bu g4 fos o zaman ben de onu diyorum.
20 dakkadır dayak yediğini sen söylüyorsun. Luffy'nin vurduğu ataklar haricinde başka darbe görmedik. Ayrıca öyle zaman gösteren bir olay oldu mu ? Diğer bir sıkıntı ise 20 dakkadır bu adamı dövdüyse neden King Kong vurmadı ?

20 dakkadır dayak yediğini sen söylüyorsun. Luffy'nin vurduğu ataklar haricinde başka darbe görmedik. Ayrıca öyle zaman gösteren bir olay oldu mu ? Diğer bir sıkıntı ise 20 dakkadır bu adamı dövdüyse neden King Kong vurmadı ?
20 dakika atlandı dövüşte başı ve sonu gözüktü. Sonunda Luffy bitik düştü mangada öyleydi hatırladığım. Dof karşılık verememiş olsa o dakika içinde ölürdü. Ama g4'le baş edebilmiş ki ölmedi ve kendini dikebildi sonunda. Handikaplı olmasa bu kadar hasar görmeyebilirdi.

Ciddiyim. Bellamy'nin en güçlü saldırısı Red Hawk'tan da , Enjeksiyon'dan da daha güçlüdür. Enjeksiyon saldırısı başlı başına abartılan bir saldırı. Bu arc Law o saldırının 5 lisini yedi. Kalktı dövüşmeye devam etti. Trebol sayesinde Dof vurmuştu ondan bahsediyorum. Red hawk'ın ise iz bırakmadığını zaten Mangaka söyletiyor karakterine.
Lawın yemiş olduğu saldırı basit bir saldırı sadece. Red Hawkın zarar vermemesi saldırının zayıflığından değil Doffy'nin hayvanlığından kaynaklanan birşey. Yani Bellamy vursa Doffye daha mı etkii olurdu red hawktan ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık