Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law nihai tekniğini yapmış, 2 yıllık zaman atlamasından sonra. Birde bu eleman supernova'ların badass olanlarından ama handikap yok deniyor :respect:
Supernova, o zaman handikap var. Bu kadar doğru bir tespit daha olamazdı.
Nihai tekniği olduğuna karar verdiysen biz de kabul edecez, seni bekliyorduk.

Law nihai tekniğini yapmış, 2 yıllık zaman atlamasından sonra. Birde bu eleman supernova'ların badass olanlarından ama handikap yok deniyor :respect:
Bellamynin bir yumruğu = enjeksiyon vuruşu + red haw + gama bıçağı + Dof meyvesi açık geziyor. Kuş kafesi + klon + parazit falan yapıyor.

Dofiye handikaplı diyenlere sözünü esirgemeyen sen LUffy'i handikaplı demeye başladın :/
İkisi de hasarlı değişen birşey olmazdı.
Lufy ' nin meyvesi bile başlı başına handikap dedi. Şimdi arayıp atarım.
G2'li atakları Dof'u indirmeye yetmezdi. G3 güç olarak yeterli ama hız olarak yavaş. Ama bunların yetmiyor olmasını zaten Dof'a söyletüyor Mangaka. Güçten düşmüşsün diyor. Ama Uyanış modundayken büyük ihtimal g4'e geçmeden Dof daha önde olurdu. O yüzden g4'ü açmak zorunda kalırdı.
Dofy, g2 g3 Lufy 'i ciddiye bile almadı. Uyanışa ne gerek var. Zaten baştan sona üstün taraftı ve dalga geçmekle uğraştı.

Alpamis

Bellamynin bir yumruğu = enjeksiyon vuruşu + red haw + gama bıçağı + Dof meyvesi açık geziyor. Kuş kafesi + klon + parazit falan yapıyor.
Bellamy o sürede Luffy'e ne kadar darbe vurdu belli değil. Ama Luffy en güçlü atağı ile birlikte başka darbeleri gözü açık karşıladı. Tabi bunların ben Gama'ya eşit tutmuyorum. Bellamy'nin o ara Luffy'e verdiği zarar Enjeksiyon saldırısından da Red hawk'tan daha fazla. Bir de sırf fiziksel ve haki ile dövüşen bir Luffy vardı arc'ın başından beri. Ordan çok etkiliyor Luffy'i.

Dof'un gama knife yemesi normalde handikapa sokardı ama. Dof bu atağın darbesinin ( işlevinin) büyük bir kısmını engelleyip , bir de kendini onarıyor. Bu arada kafesi nasıl yaptığı bile meçhul. Adam tek el hareketi ile teknikler yapıyor. Salt fiziksel olarak dövüşen ve bütün tekniklerinde haki kullanan birinden ne kadar fazla yorulmuş tükenmiş olabilir ? Bütün yönleriyle değerlendirince karakterlerin yani Dof ve Luffy'nin söylediklerine bile bakmadan ben handikap olmadığını savunurdum. Ki karakterlerde birbirlerine söyledikleriyle bu durumu destekler gibi. Evet bakalım sizin dediğiniz gibi bir handikap durumuna değinilecek mi ?

Organı eriyen WB 'de bile bu durum bu kadar belli oluyorken Dof'ta buna dair bir ibare bile olmaması şüphelendirmiyor sizi ?

Ben tayfa Dressrosa'ya çıkmamışken Luffy tek başına alır diyordum. O zaman G4'ten haberimiz de yoktu tabi.
Luffy dövüşüp tecrübe biriktirip gelişen biri, zaman atlamasından sonra hala iki senelik eğitimin meyvelerini görüyoruz, bu da benim düşüncemi doğruluyor. Sen ne bekledin bilmiyorum tabi.
Ben Doflamingo' yu hiç bu kadar güçlü hayal etmemiştim.Oda çok güçlü yaptı.
Adamı seviyordum her türlü , sözleri bile tek başına yeterli. Güçlü olmasa da sevmeye devam ederdim. Ama H. Haki den tut meyve uyandırmaya kadar her şeyi verdiler.

Alpamis

Lufy ' nin meyvesi bile başlı başına handikap dedi. Şimdi arayıp atarım.

Dofy, g2 g3 Lufy 'i ciddiye bile almadı. Uyanışa ne gerek var. Zaten baştan sona üstün taraftı ve dalga geçmekle uğraştı.
Dalga geçilen bir yer görmedim. Hani suratına iki tane ayak yeme asıl ezici üstünlüktür. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık