Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

G-4"e geçmeden önce Dof Luffy ile dalga geçiyor.Vs G-4 ile Luffy"nin tarafına dönüyo.
Çevirilerden bahsediyorsun. Çok yanlı bir şekilde çevrilmiş oldukları belli. Bu tartışıldı. Gıdıklıma felan yok. Bu arada Dof'da uyanışa geçene kadar Luffy'e büyük zarar veremedi. Hani nerde dalga geçme niye göremiyoruz ?

Adam en büyük tekniğini de yedi Dof'un ? Hem de o haldeyken ?

Luffy g4'e geçemeden yenemezdi bu bir gerçek.

Luffy'nin en güçlü saldırısı yerinden kıpırdatmadı adamı -nerdeyse- ama Dof vurdumu Luffy ordan oraya uçuyordu.
Zaten Dofiyi yerinden bile kıpırdatmayan vuruşlar ile yenmek çok zor adam ada turu attı hala ayaktaydı.
Bir de uyanınca iyice üstün oldu.

Tabi Luffy g4 açınca bunların bir önemi kalmadı.

Hayır olur mu hiç. Kafes var diye g4 yaptı.İnsanlar ölmesin diye. Yoksa normalde de yenerdi Lufy.:hhh:
Ben tayfa Dressrosa'ya çıkmamışken Luffy tek başına alır diyordum. O zaman G4'ten haberimiz de yoktu tabi.
Luffy dövüşüp tecrübe biriktirip gelişen biri, zaman atlamasından sonra hala iki senelik eğitimin meyvelerini görüyoruz, bu da benim düşüncemi doğruluyor. Sen ne bekledin bilmiyorum tabi.

Alpamis

Luffy g4'e geçemeden yenemezdi bu bir gerçek.

Luffy'nin en güçlü saldırısı yerinden kıpırdatmadı adamı nerdeyse ama Dof vurdumu Luffy ordan oraya uçuyordu.
Zaten Dofiyi yerinden bile kıpırdatmayan vuruşlar ile yenmek çok zor adam ada turu arttı hala ayaktaydı.
Bir de uyanınca iyice üstün oldu.

Tabi Luffy g4 açınca bunların bir önemi kalmadı.
G2'li atakları Dof'u indirmeye yetmezdi. G3 güç olarak yeterli ama hız olarak yavaş. Ama bunların yetmiyor olmasını zaten Dof'a söyletüyor Mangaka. Güçten düşmüşsün diyor. Ama Uyanış modundayken büyük ihtimal g4'e geçmeden Dof daha önde olurdu. O yüzden g4'ü açmak zorunda kalırdı.

G2'li atakları Dof'u indirmeye yetmezdi. G3 güç olarak yeterli ama hız olarak yavaş. Ama bunların yetmiyor olmasını zaten Dof'a söyletüyor Mangaka. Güçten düşmüşsün diyor. Ama Uyanış modundayken büyük ihtimal g4'e geçmeden Dof daha önde olurdu. O yüzden g4'ü açmak zorunda kalırdı.
Dofiye handikaplı diyenlere sözünü esirgemeyen sen LUffy'i handikaplı demeye başladın :/
İkisi de hasarlı değişen birşey olmazdı.

Law nihai tekniğini yapmış, 2 yıllık zaman atlamasından sonra. Birde bu eleman supernova'ların badass olanlarından ama handikap yok deniyor :respect:

Ne yönden eksik oldukları önemli ?
Saldırı hızı bakımından Luffy yavaşladıysa Dofi'de yaralarından dolayı hızı yavaşlamıştır
Zaten sen de yaralandın diyerek durumlarının farklı olmadığını Luffy dile getiriyor.

Hem Dofi Jet saldırılarından kaçacak kadar hızlı biri g3 ile yorgun olmasa dahi o hıza ulaşamaz daha çok ulaşamadan tepiği yer

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık