Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aydınlatayım Luffy G4 açınca Amiral seviyesinde görülüyor genel olarak.
Görülmesi olduğunu göstermez ki. Amiral karşısında görelim ondan sonra bakarız.
Ben Doffy'nin abartıldığını düşünüyorum. Doffy amiral seviyesi görülünce, Luffy de bu şekilde ezince Doffy'yi herkes Luffy'yi amiral seviyesi yaptı. Doffy'yi hakettiği konuma koysalar sıkıntı kalmazdı.

Görülmesi olduğunu göstermez ki. Amiral karşısında görelim ondan sonra bakarız.
Ben Doffy'nin abartıldığını düşünüyorum. Doffy amiral seviyesi görülünce, Luffy de bu şekilde ezince Doffy'yi herkes Luffy'yi amiral seviyesi yaptı. Doffy'yi hakettiği konuma koysalar sıkıntı kalmazdı.
En güçlü 2.Shichibukai seviye budur.

Alpamis

Seviyeyle ne alakası var? Üç amiral veya yonko çıksa gelse iki tane vursa Dof ölür. Luffy'nin yarım saat vurup öldürememesi saçma olur. Kendini dikmesi de hasarı sıfırlamaz, çok saçma düşünüyorsunuz. Sıfırlasa Dof'un son hali bitik gözükmezdi, Luffy'i yenince kendini dikmişti.
Siz farkında olmadan Luffy'i eziyorsunuz.
20 dakka olayı tahminden öteye gitmez. Çünkü kafesi hızlandırma ihtimali var. Hatta ihtimal değil hızlandırmıştır. Ve bize gösterilenlere göre Dof G4 açan Luffy'e karşı kayıtsız kaldı. Bunu son saldırıda da gördük. İlk g4'ü açtığı sırada da gördük. Hani gösterilmeye değer bir şey olsa gösterir Oda. Bellamy olayında böyle oldu mesela. Yani tartışılmayı gerektirecek bir konu yok ortada.

G4 'ü Luffy kullandı. Baya baya ezdi Dof'u.

derviş

One piece tarihinin en tartışmalı dövüşü luffy vs dof olcak büyük ihtimal. Anket olsaydı güzel olurdu etraf kan gölüne dönerdi;)

One piece tarihinin en tartışmalı dövüşü luffy vs dof olcak büyük ihtimal. Anket olsaydı güzel olurdu etraf kan gölüne dönerdi;)
Oda'nın da tek istediği bu sanırsam. İsteseydi bu tartışmalara çok basit bir şekilde son verebilirdi ama milletin tartışması onun işine geliyor.

Seviyeyle ne alakası var? Üç amiral veya yonko çıksa gelse iki tane vursa Dof ölür. Luffy'nin yarım saat vurup öldürememesi saçma olur. Kendini dikmesi de hasarı sıfırlamaz, çok saçma düşünüyorsunuz. Sıfırlasa Dof'un son hali bitik gözükmezdi, Luffy'i yenince kendini dikmişti.
Siz farkında olmadan Luffy'i eziyorsunuz.
Seviyeyle nasıl alakası yok. Dayanıklılık artıkça daha uzun süre dövüşürsün Akoiji ve Akauninin 10 gün savaşması yada Beyazsakalın ezmesine rağmen kalkıp WB tayfasıyla savaşan Akauni gibi. 20 dakika abartı değil bu yüzden.

Sıfırlamaz bende kabul edıyorum ama dofu sizin dediğiniz gibi yüzde 50lere düşürmüyor. Bunu kendi kendinize uydurdunuz mangada onardı yazıyor ama siz yok yüzde 50 yok yüzde 40tır tutturmus gidiyorsunuz dayanagınızda yok

20 dakka olayı tahminden öteye gitmez. Çünkü kafesi hızlandırma ihtimali var. Hatta ihtimal değil hızlandırmıştır. Ve bize gösterilenlere göre Dof G4 açan Luffy'e karşı kayıtsız kaldı. Bunu son saldırıda da gördük. İlk g4'ü açtığı sırada da gördük. Hani gösterilmeye değer bir şey olsa gösterir Oda. Bellamy olayında böyle oldu mesela. Yani tartışılmayı gerektirecek bir konu yok ortada.

G4 'ü Luffy kullandı. Baya baya ezdi Dof'u.
Çok küçük bir detay olan Luffy'nin vs arasında yenildiği atlamişsin.

Bu arada Dof kendini iyileştirdi handikap yok demek çocuk kandırmak gibi birsey Gama saldırısında sonra adam daha sonra çok daha etkili kullanabileceği bir tekniği kullanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık