Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyileştiyse handikap nerde iyileşirken enerji mi harcadı? Anlamadım gerçekten zorluyor gibisin
Bari ben birkaç şey söyleyim gerçi Dof'u pek savunmam ama yazalım birkaç şey.

İyileşme dediğimiz şey organları ipler ile bağlayıp onarmak yani kan kaybını veya acıyı engellemiyor sadece kaybedilen organı geri kazanıyorsun.

Şöyle düşün Luffy sana yumruk attı senin apandistin patladı kan kaybettin ve acı çekiyorsun ipler sadece apandisti onarıyor ama kan kaybının ve acı hala devam ediyor belki acı biraz diner gerçi.
Yani normal bir yumruk gibi yumruk yedin mi nasıl kan kaybedip acı çekiyorsun Dofi'de dünya kan kaybı yaşadı o saldırı da ve yoğun bir acıya maruz kaldı.

Tabi bunun Dofi'ye zararı ne kadar olmuştur size kalmış.

Bari ben birkaç şey söyleyim gerçi Dof'u pek savunmam ama yazalım birkaç şey.

İyileşme dediğimiz şey organları ipler ile bağlayıp onarmak yani kan kaybını veya acıyı engellemiyor sadece kaybedilen organı geri kazanıyorsun.

Şöyle düşün Luffy sana yumruk attı senin apandistin patladı kan kaybettin ve acı çekiyorsun ipler sadece apandisti onarıyor ama kan kaybının ve acı hala devam ediyor belki acı biraz diner gerçi.
Yani normal bir yumruk gibi yumruk yedin mi nasıl kan kaybedip acı çekiyorsun Dofi'de dünya kan kaybı yaşadı o saldırı da ve yoğun bir acıya maruz kaldı.

Tabi bunun Dofi'ye zararı ne kadar olmuştur size kalmış.
Muhakkak acı ve kan kaybı olmustur olmadı demiyorum ki ben ama o acıdan sonra organ onarıldı. Ha gelip bana kan kaybetti derseniz eyv derim

Dofun kardeşi yaşıyor demiş.Demek ki ya gizli ya da wano gibi yerde yaşayan d ler var.Tek tek dağılmış değiller.Çok şey söyledi mangaka da açıklayarak gitse süper olacak.

Alpamis

Sorun şu ki handikapa dair bir örnek atılmıyor. WB için istesem bura örnek dolmuştu. Ama Dof için istediğimiz de bir tane örnek gelmiyor ?

Keşke sen okusaydın attığın yeri. Acil müdahale diyor. Yeterli vakit diyor değil mi?
Pc'ye reset atmış gibi muamele yapmayın.
Manga sayfasında ipler organlarımı iyileştirip onarıyor diyor Dof ama kabullenemediler :D
Organların yerine yenisi gelmiyor diyor. Buradan ne çıkaralım. Ambulans gelir ilk yardım yapar değil mi seni sıfırlamaz.

Keşke sen okusaydın attığın yeri. Acil müdahale diyor. Yeterli vakit diyor değil mi?

Organların yerine yenisi gelmiyor diyor. Buradan ne çıkaralım. Ambulans gelir ilk yardım yapar değil mi seni sıfırlamaz.
Ambulans ölmekte olan bir adamı savaştıramaz sanırım.

Yahu yenisine ne gerek var eskisini onarıyor işte. Onarmak kelimesinin türkçe anlamını mı bilmiyorsunuz

Yahu yenisine ne gerek var eskisini onarıyor işte. Onarmak kelimesinin türkçe anlamını mı bilmiyorsunuz
Bak kendin diyorsun onarıyor, yani onarmamış değil mi hasar almış yani. Yeterli vakit diyor. Kendimi sıfırladım mı diyor? Bir tane vişne suyu içsin kanıda yerine gelir zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık