Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafan yarıldı çok acıyor ve kan kaybediyorsun doktor hemen gelip 1 dk. da kafanı dikti ve canını kurtardı.

Yaşıyorsun ama acı hemen geçer mi ve kaybettiğin kan ne olacak.

Ya vallahi gına geldi artık şu muhabbetten.Bir taraf A derken diğer taraf B diyor ve iki taraf da birbirini ikna edemiyor işte amma uzattınız. Kimin ne düşündüğünü herkes biliyor zaten, her gün aynı şeyleri yazmaktan bıkmadınız mı?

Şu Dof mu büyük Luffy mi büyük mevzusu,handikap,garip garip % bilmem kaç gücü kaldılardan falan o kadar sıkıldım ki bir an önce şu arc bitse de kurtulsak artık diyorum.

Ya vallahi gına geldi artık şu muhabbetten.Bir taraf A derken diğer taraf B diyor ve iki taraf da birbirini ikna edemiyor işte amma uzattınız. Kimin ne düşündüğünü herkes biliyor zaten her gün aynı şeyleri yazmaktan bıkmadınız mı?

Şu Dof mu büyük Luffy mi büyük mevzusu,handikap,garip garip % bilmem kaç gücü kaldılardan falan o kadar sıkıldım ki bir an önce şu arc bitse de kurtulsak artık diyorum.
Ama Dof organsız :s

Alpamis

Ya vallahi gına geldi artık şu muhabbetten.Bir taraf A derken diğer taraf B diyor ve iki taraf da birbirini ikna edemiyor işte amma uzattınız. Kimin ne düşündüğünü herkes biliyor zaten, her gün aynı şeyleri yazmaktan bıkmadınız mı?

Aynen iyi dedin. Dof arkada kaldı artık.

Kafan yarıldı çok acıyor ve kan kaybediyorsun doktor hemen gelip 1 dk. da kafanı dikti ve canını kurtardı.

Yaşıyorsun ama acı hemen geçer mi ve kaybettiğin kan ne olacak.
Bizim evrenle op evreni bir mi :D
Nickini ve avatarını Zoroya adamış bi Zoro fanına Luffyi böyle savunmak yakışmıyor. Yoksa Zoronun izinden gidip Luffye onun gibi abilik mi yapıyorsun :D
Zoroyu asla savunmadım aslında Luffy fanıda değildim ama Dof fanlarına inat Luffyi savunuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık