Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediğin de çıkabilir ben zaten beklenti içinde olduğum için böyle konuşuyorum KK tayfasında olacak bireylerin güçlenmesi gerektiğini düşündüğüm için pek tabi yeni gelebilecek tayfa üyeleriyle de eşleşebilir. Ama Chopper bir Burgess'ı alacak güçte olsa fena mı olur o zaman derim işte Luffy KK olacak tayfasının da bunda büyük payı olacak diye.
yahu buggy KK kral tayfasındandı bi zamanlar. Tabii çılgın Buggy küçümsemek istemiyorum ama o çok mu üper? Hayır sıradan bi vadandaş işte. İlla herkes uçar olayı olamaz diyorum ben :D Nami hiç savaşmasın onun görevi rotacılık, Chopinin görevi Doktor zaten büyük katkısı var bu ikilin.
Ha tabii ki bu benim fikrim Chopi akar gider(aksın fark etmez ama Nami bu haliyle güzel savaşınca canı manı yanıyor üzülüyorum ben burda :/) ama bence omaz.

Dev chopper ile burges arasında çok fazla güç farkı olduğunu düşünmüyorum. Bb tayfasını zorlu kılan elemanlar id'da katılanlar burgess değil.

Burgess eziklerin olduğu yerde güçlü bir karakter karasakal tayfasına yakışmayan biri. O yüzden saboyla luffyle dofla hatta chooper la kıyaslamak bile yanlış . Bev şampiyon diye dolanan sürekle gülen karasakaldan torpilli olan hıyarın teki kendine güveni olsa adam gibi çıkar dövüşür son anda saldırıp öldürmeye kalkmazdı. Spoilerdan da anlaşıldığı üzere yere yapıştı sabo bindi tepesine eğer şampiyonsa ayağa kalkıp karşı atak yapar bizde eziklemeyiz. :D

yahu buggy KK kral tayfasındandı bi zamanlar. Tabii çılgın Buggy küçümsemek istemiyorum ama o çok mu üper? Hayır sıradan bi vadandaş işte. İlla herkes uçar olayı olamaz diyorum ben :D Nami hiç savaşmasın onun görevi rotacılık, Chopinin görevi Doktor zaten büyük katkısı var bu ikilin.
Ha tabii ki bu benim fikrim Chopi akar gider(aksın fark etmez ama Nami bu haliyle güzel savaşınca canı manı yanıyor üzülüyorum ben burda :/) ama bence omaz.
Başkan onu bende biliyorum ama onlar miçoydu tayfada şimdi bu adamlar vs de atıyor. Ben tüm tayfa üyelerinin güçlü olmasını istiyorum bunlar hep isteğim tabiki de hepsi güçlü olmayacaktır ama önüne gelenin koka yaptığı bir alemde de bizim tayfa elamanlarından bir şeyler bekliyor insan.

Başkan onu bende biliyorum ama onlar miçoydu tayfada şimdi bu adamlar vs de atıyor. Ben tüm tayfa üyelerinin güçlü olmasını istiyorum bunlar hep isteğim tabiki de hepsi güçlü olmayacaktır ama önüne gelenin koka yaptığı bir alemde de bizim tayfa elamanlarından bir şeyler bekliyor insan.
bana Chopiden güçsüz bi karakterin koka yaptığı kareyi atsana?

Jozu'yu çok abartmışsınız. O yüzden Burgess'i rahat ezikliyorsunuz. Baya denkler bence ve Burgess alırsa şaşırmam hatta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık