Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne boruymuş arkadaş bırakamadı gitti. Bu zamana kadar kırılmamış olması Sabonun hakisi hakkında beklentilerimi arttırıyor. Alt tarafı çöpten bulunmuş basit bir metal parçası nihayetinde.

burgess kim sabo kim. hiç holding ceosuyla, un fabrikasının hamalı eşit seviyede olurmu :D biri devrim ordusunun en güclü 2. adamı. öbürü muhtemelen teachin en gücsüz adamı. çünkü meyve bile yok. sadece haki ve güc var. ace-sabo gibi yetişmiş veletler yerden yere vururlar burgess gibi adamları. üstüne birde saboda harikulade bir haki gücü var. bakalım ben hamleyi cp0dan bekliyorum, saboya karsı.

burgess kim sabo kim. hiç holding ceosuyla, un fabrikasının hamalı eşit seviyede olurmu :D biri devrim ordusunun en güclü 2. adamı. öbürü muhtemelen teachin en gücsüz adamı. çünkü meyve bile yok. sadece haki ve güc var. ace-sabo gibi yetişmiş veletler yerden yere vururlar burgess gibi adamları. üstüne birde saboda harikulade bir haki gücü var. bakalım ben hamleyi cp0dan bekliyorum, saboya karsı.
+1500

Burgess balon çıktı.Bu gidişle Usopp'un rakibi olur anca.Sabo'nun bu kadar rahat yenmesi gerçekten gücünün seviyesini gösteriyor.Geleceğe süper yatırım oldu Luffygiller için.

Üye silindi 1004

Burgess için ilk gördüğümden beri "Sanji'nin rakibi olur herhalde bu" diyordum. Ama!!! Sanji bunun ağzını yüzünü kırar sonra amele sümüğü gibi duvara gömer. Üstüne çıkıp kafasına dipçiği vurur. Luffy yorgun olmasa, büyük ihtimalle Luffy'de teklerdi bu malı. Anca boş kas gücüyle Ace'in üstüne tahta ev atar Burgess malı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık