Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MDL_Roronoa

O dof ayağa kalkmayacaktı aga, yemişim gücünü mücünü. Resmen yok yere uzattılar mevzuyu. İndirsin bir kerede normal normal kardeşim. Zoro artık terlemeden indiriyor neredeyse. Boş muhabbetlere giriyorlar. Şimdi kutlamaları falan okumamız, Barto-Cavendish gelsin diye beklememiz gerekirken nelerle uğraşıyoruz

Roronoa Zoro

Chopper şuan, Luffy nin 2 y önce yendiği tüm rakiplerden daha güçlü dev haliyle ( Moria hariç ) , Bellamy e de 1 tane darbe indirse tek atar geçer, haki ve ya koka kullanmaları bir şey ifade etmiyor, ayrıca o sahnede Burgess koka yapmıyor aksine Sabo koka yapıp kırıp geçiriyor bu kadar basit

Sabo, kokasını belli alana yayabiliyor o Burgess ın zırhına yayıyor kokayı Sabo öylece iteliyor

? ve nerde kokomuz? b. haki demedik? Ve daha da önemlisi tashigi yener mi Chopiyi? şöyle bi düşününce yener heralde ama o forda bu kıza isabet ettirecek hız var mı? Neyse yener.
B.haki yapan koka neden yapamasın?Üstlelik Chopper korkak olmasa güçlü bir karakter.O kadar küçümseme tamam Burgess fazla kaçar ama doc ve eşşeğini(bunu Sengoku bile gömemedi) gömer Chopper.Bir seviyesi var bu rengeyiğinin

Chopper yeterince güçlü.Haki açması kaldı artık. Bir de korkaklığını atması.Hazinesi olan şapkayı çıkarmasaydı şu an tayfadaki favorilerim arasındaki yerini de korurdu.

Goodwill

B.haki yapan koka neden yapamasın?Üstlelik Chopper korkak olmasa güçlü bir karakter.O kadar küçümseme tamam Burgess fazla kaçar ama doc ve eşşeğini(bunu Sengoku bile gömemedi) gömer Chopper.Bir seviyesi var bu rengeyiğinin

Chopper yeterince güçlü.Haki açması kaldı artık. Bir de korkaklığını atması.Hazinesi olan şapkayı çıkarmasaydı şu an tayfadaki favorilerim arasındaki yerini de korurdu.
Ben şapkasının üstüne bebek şapkası taktı sanıyordum öyle duruyor gibi sanki.

Ben şapkasının üstüne bebek şapkası taktı sanıyordum öyle duruyor gibi sanki.
Yine de ben Hiluluk adına baya kırıldım Chopper'a.Umarım öyledir..Öyleyse de Oda'nın halt yemesi olur.Chopper temize çıkar.Epey severdim Chopper'ı ama o büyük sempatim şapkayla birlikte gitmişti.

Chopper şuan, Luffy nin 2 y önce yendiği tüm rakiplerden daha güçlü dev haliyle ( Moria hariç ) , Bellamy e de 1 tane darbe indirse tek atar geçer, haki ve ya koka kullanmaları bir şey ifade etmiyor, ayrıca o sahnede Burgess koka yapmıyor aksine Sabo koka yapıp kırıp geçiriyor bu kadar basit

Sabo, kokasını belli alana yayabiliyor o Burgess ın zırhına yayıyor kokayı Sabo öylece iteliyor
Sen ne yazdığının farkında değilsin ya da bizimle kafa buluyorsun. Croco, Enel, Lucci gibi adamlardan güçlü mü chopperın şu dev hali şimdi sana göre ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık