Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şunu elmas meyvesi sayesinde mi yaptı Jozu?

Marineford savaşında bütün espriler meyve üzerineydi. :/ Marco , Jozu , Özellikle Wb ...
Amiraller ...
Haki kavramları daha doğrusu koka olmadığından ağırlık meyvelerdeydi dostum :/
Jozu dediğimde aklımda oluşan şey meyvesi. Elmas daha ön planda :/

Burgess ise ön planda olan haki kullanabilme daha doğrusu ne diyelim :/ Taijutsu yetenekleri :/
Çarpışmada sadece zırhı kırılıyor diye hatırlıyorum.
Tayfa üyesi biri için gayet makul bir seçenek. Karşısında ki bir komutan.
Yani iyi meyve ile gayet iyi olabilir diyorum. Jozu ile kıyaslamıyorum

Bence İD kaçakları asıl güçlü olanlar BB tayfasında muhtemelen onları sona saklar Oda. Burgess Chopperdan şuan için zaten güçlüdür ama Tayfanın KK lik yolunda en büyük rakibi bunlarsa bence Chopper rakibi Burgess.
Bende ondan bahsediyorum ne Chopi ne de Nami bizim savaş gücümüz adam akıllı hele Nami tamamen koptu bu işlerden. İkincisi Chopper seri sonuna doğru da alamaz bence. Bu chopi nasıl gelişsin? Hem mangaka dediki yeni tayfa üyeleri gelecek onlar kapışır işte. Jimbei Bartosou filan bence.
Hem dediğim gibi işler değişebilir çünkü Karasakal vs Luffy için yıl değil yıllar var.

Roronoa Zoro

Bende ondan bahsediyorum ne Chopi ne de Nami bizim savaş gücümüz adam akıllı hele Nami tamamen koptu bu işlerden. İkincisi Chopper seri sonuna doğru da alamaz bence. Bu chopi nasıl gelişsin? Hem mangaka dediki yeni tayfa üyeleri gelecek onlar kapışır işte. Jimbei Bartosou filan bence.
Hem dediğim gibi işler değişebilir çünkü Karasakal vs Luffy için yıl değil yıllar var.
Chopper dev halini kontrol edemeden, sağa sola pençe sallarken bile 2 y önce ' Koramiral seviyesinde Sentemaoru'yu ' kaçırıyordu, seri sonunda Burgess i niye alamasınki, hatta bence şuan bile alabilir ne bu tayfayı küçümsemen

Burgless Luffy'nin meyvesini çalacağını söylüyor, her önüne gelen başkasının meyvesini çalıyor mu ? Ya da Teach'in bildiği bir taktik mi var ?

Chopper dev halini kontrol edemeden, sağa sola pençe sallarken bile 2 y önce ' Koramiral seviyesinde Sentemaoru'yu ' kaçırıyordu, seri sonunda Burgess i niye alamasınki, hatta bence şuan bile alabilir ne bu tayfayı küçümsemen
Ne yapayım ben o göbüşün Chopiden çekindiğini hem sende bariz abartıyorsun zaten o olayı.
Sen Burgees küçümsüyorsun olay o sadece.
İyi alsın sonuçta Chopi Sabo ile kapışırdı. Onun ani saldırısına karşılık verebilirdi şuan ve en önemlisi
Chopi şunu bile yapar.

Yapacak bir şey yok Sabo ezik.

Roronoa Zoro

Ne yapayım ben o göbüşün Chopiden çekindiğini hem sende bariz abartıyorsun zaten o olayı.
Sen Burgees küçümsüyorsun olay o sadece.
İyi alsın sonuçta Chopi Sabo ile kapışırdı. Onun ani saldırısına karşılık verebilirdi şuan ve en önemlisi
Chopi şunu bile yapar.

Yapacak bir şey yok Sabo ezik.
Burgess ne yaptıki orada kırıldı gitti, sanki bir şey yapmış gibi, iyiki tek yemedi Chopper da dev haliyle tek yemezdi ne var bunda , 2 y önceki Zoro Luffy bile amiralden tek yemezken bu Burgess büyük başarı değil

Dediğin de çıkabilir ben zaten beklenti içinde olduğum için böyle konuşuyorum KK tayfasında olacak bireylerin güçlenmesi gerektiğini düşündüğüm için pek tabi yeni gelebilecek tayfa üyeleriyle de eşleşebilir. Ama Chopper bir Burgess'ı alacak güçte olsa fena mı olur o zaman derim işte Luffy KK olacak tayfasının da bunda büyük payı olacak diye.

Burgess ne yaptıki orada kırıldı gitti, sanki bir şey yapmış gibi, iyiki tek yemedi Chopper da dev haliyle tek yemezdi ne var bunda , 2 y önceki Zoro Luffy bile amiralden tek yemezken bu Burgess büyük başarı değil
Ne yaptı dimdik ayakta çıktı bu durumdan. Ne sanıyorsun Sabo gidip uçarak Chopi bu saldırıyı yapınca sadece kolumu incinecek Chopinin?
Brook gerçek bi korsan olmasa şimdiye chopi ve 2 si öldüydü yahu. Kimi aldırıyon sen Burgessa
İki yıl önce 4 nova tek yiyor sen gelmissin ne diyon. Aokiji bunları tınlamadı da adam mı sandın sen bu ikiliyi? Unuttun heralde morimunun çimlerde sürünmesini veya Luffy'nin hallerini.
Her neyse senin fikrin ama amirallere karıştırmayalım en azından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık