Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zmanında Burgess çok destekledim sonuçta 1. tümen komutanı olmuş dedik ee orda o kadar hayvan varken ee nasıl olduda bu konuma geldi? Güçle gelse Shiliewden sonra o olması gerekiyor ama şu hallerini görünce tamam tabii ki tek hamle ile adamı ezmeye gerek yok sürpriz bi saldırı yedi. Ama bana hiçte açıkçası Shiliewdaen sonra güç olarak bu adam gelmiyor gibi geliyor bana. Ama biraz daha dgörem son bi şans daha verem. Ama cık Jozu etmez bu ya artık sanki :D

Zmanında Burgess çok destekledim sonuçta 1. tümen komutanı olmuş dedik ee orda o kadar hayvan varken ee nasıl olduda bu konuma geldi? Güçle gelse Shiliewden sonra o olması gerekiyor ama şu hallerini görünce tamam tabii ki tek hamle ile adamı ezmeye gerek yok sürpriz bi saldırı yedi. Ama bana hiçte açıkçası Shiliewdaen sonra güç olarak bu adam gelmiyor gibi geliyor bana. Ama biraz daha dgörem son bi şans daha verem. Ama cık Jozu etmez bu ya artık sanki :D
Jozunun esprisi Elmas meyvesiydi :/ Bu adamın esprisi fiziksel gücü , birde meyve yedirdik mi gayet iyi olur bu :W
Bir şans verelim. :/

Jozu'nun dengi olmasına imkan yok ya. Bence tayfanın Chopper'ı bu adam fazlası değil.

Jozu'nun dengi olmasına imkan yok ya. Bence tayfanın Chopper'ı bu adam fazlası değil.
Yok yahu Chopper veya Namiyi eşleştirmez mangaka olan bi kapışmalarında bu tayfa üyeleri ile. Birde oralara çok çok var kim bilir neler olacak. Chopper ise biliyorsun imkansız bu adam için.:D
Jozunun esprisi Elmas meyvesiydi :/ Bu adamın esprisi fiziksel gücü , birde meyve yedirdik mi gayet iyi olur bu :W
Bir şans verelim. :/
tabii şans verelim de bu 2 etti tabii yenilmedi iki yere düşmekle ama iki etti çizdirdi karizmayı. 3 olmasın o zaman lütfen zor toplar yoksa.

Roronoa Zoro

2 yıl önceki Zoro>Chopper'In dev formu>Burgess'İn şimdiki hali
Chopper dev formunu artık kontrol edebiliyor, ki 2 y önceki Zoro nun Chopper in dev formundan güçlü olmasına imkan yok, Sentemaoru Yusuf Yusuf ediyordu Chopper in dev hali karşısında, hele orada birde Chopper kontrol edemiyordu, Sentemao ru o Chopper dan 1 tane darbe alsa komaya girecekti

Biliydim böyle olacağını :D O değil de Luffy nin biraz daha başının derde girmesi gerekiyor senaryo gereği bence. Sabo ordayken bunu kim başarıcak merak konusu gerçekten

Yok yahu Chopper veya Namiyi eşleştirmez mangaka olan bi kapışmalarında bu tayfa üyeleri ile. Birde oralara çok çok var kim bilir neler olacak. Chopper ise biliyorsun imkansız bu adam için.:D
Bence İD kaçakları asıl güçlü olanlar BB tayfasında muhtemelen onları sona saklar Oda. Burgess Chopperdan şuan için zaten güçlüdür ama Tayfanın KK lik yolunda en büyük rakibi bunlarsa bence Chopper rakibi Burgess.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık