Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burgess'te Dof'un adamlar gibi anca laf cambazlığı yapıyor.Zaten ilk gördüğümden beri hiç sevmedim Burgess'i.
Burgess'i de dof'un adamları gibi teklesinler o zaman kabul edeceğim çöp olduğunu, adam gülücükler atarak dövüşüyor işte. Teach'in adamlarının ciddi bir dövüşünü görmedik, topladıkları meyvelerle birlikte şu 2 yıldan sonra Teach ve tayfasından sükse bekliyorum :artiz:

Burgess'i de dof'un adamları gibi teklesinler o zaman kabul edeceğim çöp olduğunu, adam gülücükler atarak dövüşüyor işte. Teach'in adamlarının ciddi bir dövüşünü görmedik, topladıkları meyvelerle birlikte şu 2 yıldan sonra Teach ve tayfasından sükse bekliyorum :artiz:

Ciddi ciddi dövüşsede bişey değişmez davul bile dengi dengine burgess gitsin taktikçi dagama ile kapışsın (gerçi dagama iki taktik çeker ayarı verir) sabo ona fazla

Burgess böyle ise diğerleri aynı veya değildir orasını bilemem ben Teach'e zaten güçsüz demiyorum.Adamda en tehlikeli 2 meyve var Shiryu içinde öyle.Diğerler sadece Impel down 6 seviyesinden olduklarını biliyoruz ama Burgess'in gücünü aşağı yukarı gördük.

Şaşırmadım açıkçası. Fuji'yle olan savaşı devam etseydi iyi olurdu. Bakalım bir ihtimal cp0 diyorum sabo için. Burgess falan terletmiyor adamı.

Burgess i, hemen çöp yaptınız. Adama geçen hafta vurdular ve sonuçta adam yere düşmüş. Daha adam ben öldüm, bittim dememiştir herhalde. 1 resimden de çok şey çıkardınız. Diğer sayfaları da görmek lazım. Burgess i tefe koymak için.

Cp0 müdahalesi şart oldu artık dofun o haline tek atar geçer sabo. Ben burgess ilk çıktığından beri çöp diyorum zaten. BB tayfasına güvense impel down için o kadar plan yapmaz. BB nin eski tayfası tamamen çöp.

Mesele Burgess'ı gömmek değil, eziklemek değil aslında. Sabo karşısında gömmek ve eziklemek. Yoksa Burgess gayet sağlam dövüşçü ama Sabo gibilerin karşısında çok şansı yok. Belliydi böyle olacağı. Herhalde kimse sağlam bir dövüş beklememiştir bu hafta için.

Burgess"ı denizciler götürse.Teach"te Burgess"ı almak için Wg"ye saldırmaz muhtemelen.Bb"nin tayfadan bi kişi eksilir bu arc.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık