Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786: Gatz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orda amiral varken.Doff hala ayaktayken.Kuş kafesinin içindeyken ve tek başınayken, o kişide şişibuki ise nasıl takmasın.
O bakımdan değil, şiçilik işleri daha rahat halletmek ve imtiyaz için kullanılan bir şey. Millet kuma'dan sadece şiçi olduğu için değil özellikle zalım kuma olduğu için korkuyordu, ben o izlenimi aldım. Doflamingo'yu one piece aleminde tanımayan yoktur, şiçi olmasa bile herkes tanırdı. Dressrosa'nın ona ait olması, tayfası ile yıllarca korsanlık yapmış olması, yeraltı dünyası işleri yeter. Şiçi olmasa bile diğer korsanlar ve hükümet ile alttan yine iş çevirirdi, şiçilik bunu kolaylaştırıyor ve legalleştiriyor bir bakıma.

Diyeceğim o ki burgess doflamingo ve fujiora'ya bulaşmak istemez, bunlara bulaşırsa birde hükümet ile uğraşmak zorunda kalırlar. One Piece'de dengeler şimdi değil, ileride bozulacak...

Kid hiç bi zaman rakip değildi ki zaten Luffy'e. Güçlü birisi ama Luffy klasmanında değil. Bi tık daha aşağıda. Luffy'nin kulvarı onu aşar.
Yok yahu rakiptir onlar hemen acele etmeyelim. Luffy g4 çok pis filan ama Kid nasıl desem bizim oğlanın yerini doldurmuş bi nevi yeni dünyada. Yonkolara bulaşmış kol bırakmış sonra tamamen onlara savaş açma planları filan kuruyor.
Kid sürekli yazdık özel adam diye mangaka tayfasını süperova çakmış, üstüne çok üper olabilecek bi meyve ve bence üstüne h. haki de verecek ve aktıracak.
Bir bence Luffy şuan çok kritik bir yerde konum olarak tamam onu amiral seviyesine taşıyan bi gücü var ama bu sınırlı bi süreci kaplıyor sadece.

Biraz daha zamanı var ona. Güç olarak belki denk olabilir ama dayanıklılık konusunda çok yol katetmesi gerekiyor daha.
Tabii ki zamana ihtiyacı var amirallik için. Ama şu g4 de geçirdiği süre zarfını baz alırsak sadece. Dofa böyle bi üstünlük kuran Luffy; Fuji ve Sabo ile olan kapışmalarında daha etkili olur bu süre zarfında bence ama işte pille çalıştığı için bir yerden sonra aynı Dofta olduğu gibi kaybeder.
Tabii Law konusu atlamayayım belki g4 bu kadar üstünlük kurmasının önemli nedenlerinden biride o enfes gama saldırı. Belki gamayı yemese bu kadar aciz duruma düşmeyebilirdi Dof.

Tabii ki zamana ihtiyacı var amirallik için. Ama şu g4 de geçirdiği süre zarfını baz alırsak sadece. Dofa böyle bi üstünlük kuran Luffy; Fuji ve Sabo ile olan kapışmalarında daha etkili olur bu süre zarfında bence ama işte pille çalıştığı için bir yerden sonra aynı Dofta olduğu gibi kaybeder.
Tabii Law konusu atlamayayım belki g4 bu kadar üstünlük kurmasının önemli nedenlerinden biride o enfes gama saldırı. Belki gamayı yemese bu kadar aciz duruma düşmeyebilirdi Dof.
Gama nın o kadar etki yapması mümkün değil. Meyvesini uyandırdı gene dokunamadı. G4 ile mutlak üstünlüğe kavuşmuştu Doffy karşısında.

Arkadaşlar siz nasıl düşünüyorsunuz bilmem ama ben şu yendiği adama 2-3 arc sonra denk olma meselesini acayip saçma buluyorum.Yani yenmiş lan işte denk olmayı bırak hatta daha güçlü bile .Demek istediğim mesela Luff Crocodile'ı yendi ama taa enies loby arcındamı ona eşit oldu..Biliyorum şuan bu konuda sayfada tartışılan konu bu değil ama acayip yazasım geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık