Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786: Gatz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
. g4ten sonra ise, basbayagı amirallere denk oldu
Amiralleri fazla küçümsemiyor musun? Dof'a şehir turu attırmış olması amirallerle kafa kafaya dövüşeceği anlamına gelmez. Aokiji saniyesinde tekliyecekti Dof'u. Buz yaptıktan sonra beklemeyip bi darbe indirse Dof ölüydü. Keza Kizaru ve Akainu da farklı kulvarların insanı. Sadece g4 yetmez amiral almak için. Dövüşür mü evet dövüşür ama g4 bitmeden de yere iner.

Amiralleri fazla küçümsemiyor musun? Dof'a şehir turu attırmış olması amirallerle kafa kafaya dövüşeceği anlamına gelmez. Aokiji saniyesinde tekliyecekti Dof'u. Buz yaptıktan sonra beklemeyip bi darbe indirse Dof ölüydü. Keza Kizaru ve Akainu da farklı kulvarların insanı. Sadece g4 yetmez amiral almak için. Dövüşür mü evet dövüşür ama g4 bitmeden de yere iner.
Akainu değil, Kizaru farklı kulvarın adamı olur. Çünkü hız konusunda görülen en üstün adam. Dof'a falan da tek atamaz Aokiji. Gerçek bi' karşılaşmada Dof öyle rahat mı olacak? Herif Smoker'a hamle yapıyor o sırada.

Bende amirallerin çok küçük görüldüğünü düşünüyorum neden derseniz bu denizcilerin üst kademeleri koramiral amiral ve filoamirali .gördüğünüz gibi büyün koramiraller tek yiyor . E bu denizciler nasıl saltanatlarını koruyor o zaman ? Bu Yüzden amirallerin kolay kolay yenilecek yada luffy bin 2 yıl çalışma sonucu bir anda onların seviyesine gelebileceğini düşünmüyorum.

Amirallerin dövüşünün 10 gün sürdüğü söylendi. Luffy G4 formunu en azından birkaç gün koruyacak seviyeye gelsin o zaman amiral seviyesi deriz :/

Bende amirallerin çok küçük görüldüğünü düşünüyorum neden derseniz bu denizcilerin üst kademeleri koramiral amiral ve filoamirali .gördüğünüz gibi büyün koramiraller tek yiyor . E bu denizciler nasıl saltanatlarını koruyor o zaman ? Bu Yüzden amirallerin kolay kolay yenilecek yada luffy bin 2 yıl çalışma sonucu bir anda onların seviyesine gelebileceğini düşünmüyorum.
Alakası yok küçük görmeyle. Luffy'nin yendiği korsanlar/düşmanlar da belli şimdi. Her korsan o güçte değil ki amiraller yetersiz kalsın.
Amirallerin dövüşünün 10 gün sürdüğü söylendi. Luffy G4 formunu en azından birkaç gün koruyacak seviyeye gelsin o zaman amiral seviyesi deriz :/
G4 açık olduğu sürede o seviye diyorlar zaten.

bence aokiji dof'a tek atamaz. aokijinin buza çeviripte, o buzdan o anda çıkabilen wb dışındaki gördüğümüz tek karakter doffy yanılmıyorsam. buzdan kurtulmalarınıda full koka yapmış olabileceklerine bağlıyorum. aokiji istediği kadar buz yapsın dursun armanenti geçemediği sürece o buz her zaman kırılacaktır diye düşünüyorum

ben hiç kimseyi kücük görmüyorum. kimseyide yüceltmiyorum. akainu tayfası saglam olsun yonko olur ilk diyen bendim. wbye laf söylemek tabuyken , wb akainuya arkadan saldırdı diyende bendim :D doflamingoyuda neredeyse 2 sene önceden özel gördüm.

ama g4 olayı farklı bir durum. yeni vites beklesekte böyle olaganüstü bir güc artısı hiç birimiz beklemiyordu. üstelik söylemim su ; ' g4 handikapını halletsin demişim ' yani g4ün bitmedigini ve luffynin en az bir gün dövüsebilecegini düşün... valla ben kafamda canlandırıyorumda bir amiralle luffy bence eşit sartlarda dövüsür. ha yine yenilebilir. ama bir vuramadan dayak yemek var, birde kan cıkararak. ben su an amiral ortalaması 10 sa luffynin rahat 9- 9.5 barajına cıktıgını düşünüyorum g4le. ha bu kadar sürerse dönüsüm, öyle dof kadar hasarda almaz amiraller, gelip ünügünü sıkarlar luffynin. :D ki akainuyuda hep ayırmıs ve özel görmüşümdür, onu katma...

bakalım en az bir gün rahatlıkla dövüsebilecek hale gelsin, ben amiral dengi görürüm. eşitligide herhalde en kötü 2 arca saglar zaten, baska türlü gidipte kaidouyu yenemezler. lawla birlikte girse bile yenememeliler. seri yonkoları öyle güclü gösteriyor. koskoca kaidou, dof gibi sehir turu atıcak degil ya :D

Son düzenleme:
g4 direk amiral la işte. Daha ne? G4'e geçtiği anda dövüş tek taraflı oldu. Amiral 10 ise 9 dediğim bir adam Dof. Bu herif geldi bu 9'u hem gezdirdi hem dövdü :D Ha sıkıntı süresi olması. O bakımdan totalde elbet amiral seviyesi değil. g2+g3 ile Dof'u bile yenemez ki gitsin amiral yensin. Ama g4 formunun gücünü konuşacaksak direk amiral.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık